تهویه جکوزی و بهبود کیفیت هوای استخر آب گرم

0

تهویه جکوزی بسیار مهم می باشد زیرا این تکنولوژی باعث تصفیه هوا، افزایش اکسیژن، کاهش رطوبت و حذف شبنم، ارتقاء استراحت و آرامش می شود، بنابراین در هنگام انتخاب سیستم تهویه جکوزی پیشنهاد می کنیم با کارشناسان تهویه مطبوع مشورت کنید.

تهویه جکوزی


برای مشاوره تلفنی همین الان تماس بگیرید
تماس مستقیم با کارشناسان آر پی آسا
شماره گویا: ۰۲۱۲۸۴۲۴۳۷۴


با پرکردن فرم، در اولین فرصت کارشناسان آر پی آسا با شما ارتباط گرفته و راهنمایی های لازم را انجام دهند

تهویه جکوزی

برای محافظت از دیوارها و ساختارهای اتاق جکوزی خود در برابر پوسیدگی و آسیب ناشی از بخار، یک باکس فن بی صدا و قدرتمند مقاوم در برابر زنگ زدگی نصب کنید تا رطوبت را به سرعت از بین ببرد. برخی از گزینه ها عبارتند از هواساز استخری و اگزاست فن

همچنین، یک فن هواکش با تایمر، ترموستات و رطوبت گیر را در نظر بگیرید. و با یک پیمانکار تهویه مطبوع مشورت کنید تا فن هواکش با اندازه مناسب را به درستی و در مکان ایده آل نصب کند.

مزایای جکوزی

جکوزی به شما این امکان را می دهد که در راحتی و حریم خصوصی خانه خود غوطه ور شوید.

می توانید در فضایی آرام و بدون سر و صدا استراحت کنید. و می‌توانید موسیقی پخش کنید، شمع روشن کنید، روغن‌های پراکنده را پخش کنید، و برای فرار از هیاهوی دنیای بیرون، نورهای روحی را تنظیم کنید.

اگر اتاق اضافی در خانه خود دارید که در حال حاضر از آن لذت نمی برید، افزودن وان آب گرم راهی عالی برای استفاده حداکثری از آن فضای بلااستفاده است.

نمونه‌هایی از اتاق‌هایی که می‌توانند جکوزی داشته باشند عبارتند از:

  • سالن های ورزشی خانگی
  • اتاق اضافی
  • پاسیوهای سرپوشیده

با فضای مناسب، مدل جکوزی و مصالح ساختمانی، می‌توانید از آبگرم خصوصی داخلی خود در تمام طول سال در خانه خود لذت ببرید.

وقتی مردم برای اولین بار شروع به جستجوی جکوزی عالی خود می کنند، جایی که می خواهند آن را نصب کنند، یکی از اولین چیزهایی است که از خود می پرسند. این معمولاً منجر به این سؤال می شود که

“آیا می توانم جکوزی خود را در داخل خانه نصب کنم؟”

خلاصه بله!

جکوزی های سرپوشیده یک چشم انداز جذاب برای بسیاری هستند، و با برنامه ریزی صحیح، می توانند یک افزودنی جدید هیجان انگیز برای خانه شما باشند!

تهویه استخر و جکوزی

چالش های جکوزی های داخلی

متأسفانه، جکوزی های داخلی می توانند چالش های دیگری را اضافه کنند که ممکن است با نصب جکوزی در فضای باز تجربه نکنید.

  • گران تر
  • نصب سخت تر است
  • بوهای قوی تر

نصب جکوزی در داخل خانه اغلب گران‌تر است، زیرا تکنسین‌ها باید آن را وارد اتاق کنند و راه‌اندازی کنند.

همچنین ممکن است اتاقتان بوی قوی شبیه کلر داشته باشد. خبر خوب این است که با تهویه خوب و تعادل آب مناسب می توان به راحتی با این مشکل مقابله کرد.

با این حال، آب شما هرگز نباید بوی تند داشته باشد، و اگر بوی قوی داشته باشد، احتمالاً نشانه ای از عدم تعادل مواد شیمیایی شما است.

چند موردی که باید برای نصب جکوزی در فضای داخلی در نظر گرفت

اکنون که مزایا و معایب جکوزی های داخلی را می شناسید، اجازه دهید ده نکته را که باید قبل از انتخاب رسمی یک نصب داخلی در نظر بگیرید، بررسی کنیم.

بدانید چگونه آن را وارد اتاق خواهید کرد.

اول از همه، عامل اصلی تصمیم گیری در مورد امکان پذیر بودن یک جکوزی سرپوشیده این است که آیا می توانید آن را وارد اتاق کنید یا خیر.

برخی از افراد اتاق‌های جداگانه‌ای را به طور کامل برای جکوزی خود می‌سازند و ایجاد یک تاسیسات داخلی را آسان می‌کنند، در حالی که برخی دیگر انتخاب می‌کنند که جکوزی خود را به اتاقی که از قبل استفاده نشده است بیاورند.


برای مشاوره تلفنی همین الان تماس بگیرید
تماس مستقیم با کارشناسان آر پی آسا
شماره گویا: ۰۲۱۲۸۴۲۴۳۷۴


با پرکردن فرم، در اولین فرصت کارشناسان آر پی آسا با شما ارتباط گرفته و راهنمایی های لازم را انجام دهند

اگر قصد دارید وان آب گرم خود را به اتاق فعلی خانه خود بیاورید، باید مطمئن شوید که جکوزی شما می تواند از درگاه شما عبور کند.

انتخاب جکوزی مناسب

در حالی که هر جکوزی را می توان در داخل خانه نصب کرد، برخی از مدل ها مناسب تر از بقیه هستند. برای انتخاب مناسب برای خود، باید اندازه، شکل و وزن اسپا را در مقایسه با اتاق خود در نظر بگیرید.

دانستن قدرت مورد نیاز برای مدل انتخابی شما نیز مهم است. برخی از آنها به ولتاژ بالاتری نسبت به سایرین نیاز دارند، بنابراین اطمینان حاصل کنید که اتاق شما توانایی پشتیبانی از این نیازها را دارد.

تصمیم گیری برای قرار دادن آن

جایی که جکوزی خود را نصب می کنید تأثیر زیادی بر ظاهر اتاق شما خواهد داشت.

یکی از محبوب ترین گزینه های قرار دادن در گوشه ای از اتاق است. این به حفظ فضای باز کمک می کند و اطمینان می دهد که فضای بیش از حد شلوغ نیست.

برای ظاهری باشکوه تر، آن را در وسط اتاق نصب کنید و آبگرم خود را به یک مرکز چشم نواز تبدیل کنید.

استاندارد تهویه استخر

تهویه جکوزی

جکوزی ها مقدار قابل توجهی رطوبت تولید می کنند و هنگامی که در یک اتاق بسته قرار می گیرند، این رطوبت می تواند در هوا باقی بماند و در صورت عدم استفاده از تهویه جکوزی مناسب باعث ایجاد کپک یا تجمع گازهای شیمیایی شود.

قبل از نصب جکوزی خود در داخل خانه، مطمئن شوید که گزینه های تهویه را اضافه کرده اید تا رطوبت هوا را از بین ببرید و اجازه دهید گاز تولید شده توسط مواد شیمیایی شما به بیرون از اتاق کشیده شود.

اگر پنجره‌ها دارید، باز کردن آن‌ها می‌تواند به شما کمک کند، اما یکی از بهترین راه‌ها برای مبارزه با افزایش رطوبت، استفاده از اگزاست فن و هواساز استخری می باشد.

دیوارهای محیط

همانطور که در بالا ذکر شد، جکوزی ها رطوبت زیادی را در هوا آزاد می کنند که می تواند به دیوارهای محیط آسیب برساند. دیوار خشک معمولی برای مقاومت در برابر چنین رطوبت مرطوب برای مدت طولانی ساخته نشده است، بنابراین بهترین گزینه برای قرار دادن جکوزی نیست.

در حالی که تهویه جکوزی به شما کمک می کند، دیوارهای اتاق شما همچنان در درازمدت در معرض سطوح بالاتری از رطوبت خواهند بود، و مهم است که مطمئن شوید دیوارهای شما می توانند چنین محیطی را تحمل کنند.

هنگام در نظر گرفتن اتاقی که می خواهید برای آبگرم خانگی خود استفاده کنید، باید مطمئن شوید که مانع بخار زیر پوشش دیوار شما دست نخورده است. این کار از چارچوب دیوارهای شما در برابر پوسیدگی خشک محافظت می کند.

در نهایت، بهترین دیوارها برای استفاده در آبگرم داخلی، سیمان، شیشه یا دیوارهای خشک مقاوم در برابر آب هستند، مانند دیوارهایی که در حمام یا آشپزخانه شما هستند.

کفپوش استخر

چه آبی که هنگام بیرون آمدن از آبگرم روی زمین می‌ریزد یا بچه‌هایتان در یک مهمانی هیجان‌انگیز جکوزی می‌پاشند، سرازیر شدن آب روی کفپوش شما اجتناب‌ناپذیر است.

محافظت از کف در برابر آسیب ضروری است و می تواند به آسانی استفاده از کفپوش مقاوم در برابر آب باشد.

محافظت از کف در برابر آسیب ضروری است و می تواند به آسانی استفاده از کفپوش مقاوم در برابر آب و سیستم زهکشی کف باشد.

همچنین باید اطمینان حاصل کنید که کفپوشی که انتخاب می‌کنید دارای بافت یا ضد لغزش است، بنابراین می‌توانید با اطمینان خاطر از آبگرم خود خارج شوید و بدانید که اقداماتی را انجام داده‌اید تا اتاق خود را تا حد امکان ایمن کنید!

تهویه هوای استخر

زهکشی کف

زهکشی در نصب جکوزی داخلی شما ضروری است. قبل از اینکه آبگرم خود را نصب کنید، برنامه ریزی کنید که چگونه وان آب گرم خود را در زمان تمیز کردن سه ماهه آن تخلیه کنید و چگونه می توانید هر آبی را که در حین استفاده بر روی زمین پاشیده می شود، از بین ببرید.

یکی از محبوب‌ترین گزینه‌ها نصب پمپ آب زیر آبگرم و یک زهکش کف روی سطح کف شماست. این می تواند تخلیه وان آب گرم شما را آسان کند و کف شما را از ایجاد گودال جلوگیری کند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره نصب و استعلام قیمت تهویه جکوزی با کارشناسان مجموعه تهویه آر.پی.آسا در ارتباط باشید.


برای مشاوره تلفنی همین الان تماس بگیرید
تماس مستقیم با کارشناسان آر پی آسا
شماره گویا: ۰۲۱۲۸۴۲۴۳۷۴


با پرکردن فرم، در اولین فرصت کارشناسان آر پی آسا با شما ارتباط گرفته و راهنمایی های لازم را انجام دهند

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.