تهویه آران انرژی
پنج شنبه , خرداد ۱۵ ۱۳۹۹

بزرگ ترین فروشنده چیلر هوا خنک در خاورمیانه

چیلر هوا خنک (Air Cooled Chiller) در خاورمیانه توسط بزرگ ترین فروشنده چیلر در انواع مختلف مورد داد و ستد قرار می گیرد. این دستگاه ها با توجه به کارایی که دارند مورد توجه مشتریان زیادی در کشور ما قرار می گیرند.

چیلر هوا خنک یکی از سیستم های تهویه مطبوع می باشد که برای خنک نمودن درون کمپرسور به جای آب از هوا استفاده می شود و به دو دسته چیلرهای تراکمی و جذبی تقسیم می شوند. فروشنده چیلر انواع آن را با بهترین برند و ضمانت کیفیت در شهرهای مختلف کشور با قیمت مناسب به مشتریان ارائه می کند.

بزرگ ترین فروشنده چیلر هوا خنک در خاورمیانه

کاربرد چیلر های هوا خنک

 • هتل
 • بیمارستان
 • رستوران
 • ساختمان های اداری
 • مراکز تجاری
 • مجتمع های مسکونی
 • فروشگاه ها
 • کارخانجات
 • سالن های ورزشی
 • سالن های کنفرانس
 • سکوهای صنعت نفت
 • تالارها و …

از این وسیله در مکان های مختلفی مانند: مراکز تجاری و ادرای، مسکونی، کارخانجات، تالارها، هتل ها و … استفاده می شود که به دلیل کارایی و عملکرد مناسبی که دارد از فروش خوبی برخوردار است. نمایندگی چیلر در شهرهای مختلف کشور آن را با برند معتبر و به صورت عمده در اختیار مشتری قرار می دهد که در خرید و فروش کلی قیمت پایین و مقرون به صرفه است و دو طرف معامله سود خوبی می برند و مشتری بیشتری جذب می شود.

چیلر چیست

چیلر چیستچیلر (chiller) دستگاه هایی پر فروش در بازار های کشور ما است که وظیفه آن ها گرفتن حرارت از آب گرم و تبدیل آن به آب سرد می باشد. حال مختصرا به شرح چیلر هوا خنک می پردازیم.چیلر ها در دو نوع چیلر جذبی و چیلر تراکمی تولید می شوند که هر کدام ویژگی ها و مشخصات فنی مختص به خود را دارند.چیلرها سیستم های مبرد هستند که به سرمایش فضاهای مسکونی، تجاری، ماشین آلات ، عملیات صنعتی و مواد شیمیایی صنعتی کمک می کنند. این واحدها دارای انرژی ، کارآمد و با صرفه اقتصادی هستند. بدون این سیستم ها ، اهداف تولید غالباً امکان پذیر نیست.

چیلرهای هوا خنک به خصوص در ساختمانهای کوچک و متوسط ​​از نوع تجاری و اداری بسیار متداول هستند. آنها معمولاً در خارج ، یا روی پشت بام یا در سطح زمین قرار دارند. این امر به این دلیل است که چیلرهای هوا خنک از برج های خنک کننده استفاده نمی کنند ، درعوض آنها گرمای خود را درون هوای محیط می ریزند و به همین دلیل نیاز به دسترسی به هوای تازه زیادی دارند تا بتوانند گرمای ناخواسته را از بین ببرند.

مدل های چیلر

 1. چیلر هوا خنک
 2. جیلر آب خنک

خرید و فروش چیلر در شرکت های تولید کننده، نمایندگی ها، شرکت های بازرگانی، فروشگاه های مجاز و سایت های معتبر با بهترین کیفیت و قیمت مطلوب انجام می شود که با مراجعه به هر کدام از آنها علاوه بر ارزان بودن، محصولی با کیفیت بالا و برند معتبر دریافت می کنید.

اگر به دنبال خریدی آسان و سریع می باشید راحت ترین راه مراجعه به فروشگاه های اینترنتی است که با کمترین هزینه محصولی باکیفیت بالا خریدار می کنید و تنوع محصول، هزینه مناسب، صرفه جویی در هزینه ایاب و ذهاب، امکان مشورت گرفتن، خدمات دهی بیست و چهار ساعته و … از مزیت های خرید آنلاین می باشد. قیمت چیلر ۱۰ تن را از فروشگاه های اینترنتی می توانید استعلام نمایید.

قسمت های اصلی چیلر هوا خنک

قسمت های اصلی چیلر هوا خنکاز نمونه چیلر هایی که در بازار های کشور ما عرضه می شود چیلر هوا خنک است که در دسته بندی ها جز چیلر تراکمی قرار می گیرند. شرکت های تولیدی زیادی در کشور ما وجود دارد که چیلر های هوا خنک را به طور عمده و یا سفارشی در بازار ها ارائه می دهند. در این شرکت ها طبق استاندارد های روز دنیا چیلر ها را از قسمت های مختلفی تولید می کنند که در ادامه مطلب به بیان این موارد می پردازیم:

 • موتور الکتریکی
 • گاز فریون
 • شیر انبساط
 • مبدل حرارتی اپراتور
 • مبدل حرارتی کندانسور

طرز کار چیلر

طرز کار چیلرچیلرها “آب سرد” را که از اطراف ساختمان پمپ می شود ، به دستگاه هواساز (AHU) و واحدهای فن کویل (FCU) تولید می کنند که گرمای ناخواسته را از ساختمان خارج کنند و آن را به حلقه آب سرد منتقل می کنند. آب خنک شده در دمای ۶ درجه سانتیگراد (۸/۴۲ درجه فارنهایت) وارد AHU / FCU می شود و تا زمانی که مبدل حرارتی را درون AHU / FCU بگذارد ، تا حدود ۱۲ درجه سانتیگراد (۵۳٫۶ درجه فارنهایت) افزایش یافته و پس از آن راه خود را به چیلر هوا خنک برگرداند تا این گرما را قبل از تکرار چرخه ، وارد جو کند.

بازگشت گرم “آب سرد” فقط وارد قسمت تبخیر کننده می شود و در آنجا از سطح خارج لوله های داخلی که حاوی مبرد است عبور می کند ، پس از اتمام انرژی حرارتی خود در انتهای مخالف بیرون می آید. مبرد تنها مایع است که به دور هر یک از اجزای چیلر حرکت می کند. با حرکت در دستگاه و فشار ، دما ، آنتالپی و تجمع آن تغییر می کند و گرمای ناخواسته را از آب سرد تبخیر کننده خارج می کند.

 در کارخانه های کشور انواع دستگاه چیلر خنک کننده با استفاده از تکنولوژی مدرن و پیشرفته و بهره گیری از افراد متخصص و توانمند و طبق استاندارد تولید می شود و پس از بررسی و کنترل نهایی کیفی برای فروش روانه بازار می شود که اهداف شرکت های تولیدی کسب رضایت مشتری ، ارتقا کیفیت محصولات و کاهش هزینه های تولید برای فروش بیشتر می باشد و همیشه دو عامل کیفیت بالا و قیمت پایین مورد توجه مشتری قرار می گیرد.

انواع کمپرسور چیلر هوا خنک

 1. اسکرو
 2. اسکرال
 3. رفت و برگشتی

در انواع چیلر هوا خنک به علت تعدد کمپرسور اگر یک یا تعدادی از آنها آسیب ببیند و از مدار خارج گردد دستگاه به کار خود ادامه می دهد و خللی در ایجاد سرمایش ساختمان ایجاد نمی شود. همچنین استفاده از این وسیله مزایای بسیاری از قبیل:

 • کاهش مصرف انرژی
 • نصب و نگهداری آسان
 • صدای کم
 • کارایی بالا
 • هزینه مناسب و …

که در صنایع مختلف مانند: نفت، گاز و پتروشیمی، سالن های پرورش قارچ، صنعت داروسازی، صنعت تولید مواد غذایی، کارخانجات نساجی و … بیشترین کاربرد را دارد.

فروشنده چیلر هوا خنک

فروشنده چیلر هوا خنکچیلر هوا خنک با گرفتن گرما می توانند هوایی خنک و عالی را در فضا ایجاد کنند. این نمونه چیلر ها جز چیلر های تراکمی هستند که در نمونه هایی مرغوب در بازار ها ارائه می گردد. در بازار های کشور ما فروشنده های بسیاری وجود دارد که به انجام معاملات این محصولات مشغول هستند.

محل فعالیت فروشنده های چیلر

 • نمایندگی فروش چیلر های هوا خنک
 • فروشگاه سیستم های تهویه مطبوع
 • فروشگاه های اینترنتی چیلر های هوا خنک
 • سایت های آنلاین چیلر های هوا خنک

اجزای چیلر تراکمی هوا خنک

اجزای چیلر تراکمی هوا خنک

 • کمپرسور
 • کندانسور
 • فن های کندانسور
 • شیر انبساط
 • اواپراتور

چرخه کارکرد چیلر کمپرسور نیروی محرک مبرد است. مبرد ابتدا از کمپرسور به عنوان فشار زیاد ، درجه حرارت بالا ، بخار فوق گرم شده خارج شده و سپس وارد کندانسور می شود.هنگامی که مبرد وارد کندانسور می شود ، در امتداد لوله های افقی کار می کند و انرژی حرارتی خود را به جریان هوای محیط منتقل می کند.از آنجا که مبرد انرژی حرارتی خود را منتقل می کند ، شروع به چگال شدن به مایع می کند.

تا زمانی که مبرد از کندانسور خارج شود ، مایع اشباع شده با فشار بالا ، درجه حرارت متوسط ​​خواهد بود.بعد مبرد وارد شیر انبساط می شود. دریچه انبساط جریان مبرد را در اطراف سیستم اندازه گیری می کند. اساسی ترین نوع ، شیر انبساط حرارتی است که با اندازه گیری دمای لوله در خروجی تبخیر کننده ، جریان مبرد را کنترل می کند و سرعت جریان را تنظیم می کند تا دما در یک نقطه مورد نظر قرار گیرد.

چیلر های هوا خنک در خاورمیانه

چیلر های هوا خنک در خاورمیانهچیلر هوا خنک در نمونه های مختلف در مناطق مختلفی از جهان به فروش گذاشته می شود. نمونه ای از این موارد ناطق خاورمیانه می باشد. در این مناطق دستگاه ها در برند های متفاوتی عرضه می شوند که هر کدام با قیمت خاصی در دسترس مشتریان قرار می گیرند.

صادرات چیلر هوا خنک به کشورهای همسایه

صادرات چیلر هوا خنک به کشورهای همسایهصادرات چیلر هوا خنک به کشورهای همسایه توسط برخی تولید کنندگان سیستم های تهویه مطبوع انجام می پذیرد.صادرات این محصول ارز آوری خوبی به همراه دارد و در اقتصاد کشور موثر می باشد.از جمله کشورهای همسایه می توان به عراق، عمان، افغانستان، ترکیه و … اشاره کرد.

شرکت های تولید کننده علاوه بر تأمین نیاز بازار داخلی آن را با ضمانت کیفیت به کشورهای همسایه نظیر افغانستان، عراق، ترکیه و … صادر می کنند که علاوه بر ارزآوری برای کشور باعث تبادلات اقتصادی و تجاری ایران با کشورهای همسایه می شود همچنین باعث ایجاد فرصت های جدید شغلی می شود.

فروش چیلر هوا خنک

قیمت فروش چیلر هوا خنک به نوع کاربری، نوع چیلر و همچنین ظرفیت دستگاه بستگی دارد.مشتریان عزیز می توانند جهت مشاوره انتخاب مناسب ترین چیلر صنعتی، چیلر ساختمانی، چیلر بیمارستانی و …و ههچنین استعلام قیمت چیلر مورد نظر و خرید دستگاه با کارشناسان شرکت در ارتباط باشند.

قیمت آن با توجه به برند، کیفیت، نوع، ظرفیت، نحوه خرید و فروش و غیره متفاوت است که برای استعلام قیمت می توانید به شرکت های تولید کننده یا نمایندگی ها مراجعه نمایید ولی راه آسان تر مراجعه به سایت های معتبر است زیرا هر روز بروزرسانی می شود همچنین تماس تلفنی با دفتر شرکت نیز گزینه مناسبی است که ضمن اطلاع از قیمت از راهنمایی ها و مشاوره کارشناسان برای خریدی بهتر استفاده می کنید.

خریداران انواع چیلر در کشور

خریداران انواع چیلر در کشورخرید و فروش چیلر عموما در سال های اخیر به دلیل افزایش خریداران این محصول و استفاده بی رویه از آن ها با رونق چشمگیری همراه بوده است. خریداران انواع چیلر در کشور در مورد برند تولیدی، کیفیت و قیمت محصول حساس هستند و به دنبال بهترین آن ها می باشند.

برند های برتر تولید کننده چیلر هوا خنک

برند های برتر تولید کننده چیلر هوا خنکبرند های برتر تولید کننده چیلر هوا خنک عموما کیفیت های برتر این محصولات را ارائه می نمایند. بیشتر این برند ها خط تولید خود را گسترش داده و با دستگاه های پیشرفته ای که از کشورهای خارجی وارد کرده اند به تولید این محصولات می پردازند.
برند های برتر اغلب با ارائه تبلیغاتی بی شمار در فضای مجازی و حقیقی معروفیت خود را دو چندان کرده و با صادرات این محصولات به کشور های مختلف، زمینه رشد اقتصادی را فراهم‌ کرده اند. دستگاه چیلر خنک کننده عموما در این برند ها به دو صورت هوا خنک و آب خنک تولید می شوند که هر کدام کارایی جداگانه و منحصر به فردی داشته و خریداران مختص به خود را دارا می باشند.

قیمت روز انواع چیلر در بازار

قیمت روز انواع چیلر در بازارقیمت‌ این دستگاه ها به علت بزرگی و حجم بیشتری که دارند بیشتر از مینی چیلر ها می باشد. همچنین این محصول به علت کارایی های مختلفی که دارد از لحاظ قیمت و کیفیت رتبه بندی شده اند. قیمت روز انواع چیلر در بازار بسته به نوع وارداتی و تولید داخل آن متفاوت می باشد. نوسانات ارزی به تفاوت قیمت های این محصولات نیز منجر شده است. قیمت چیلر ۱۰ تن بیشترین قیمت را در بین انواع چیلر ها دارا می باشد.

 
جهت کسب اطلاعات بیشتر و خرید با مناسب ترین قیمت و بالاترین بازدهی با ما در ارتباط باشید:

راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120364630
شماره تلفن :02128424854
شماره فکس :02128424417
آدرس کانال: Aranenergyco@
پست الکترونیکی:info@chillerco.ir

مطلب پیشنهادی

کاربرد چیلر در صنعت

کاربرد چیلر در صنعت چیست؟

کاربرد چیلر در صنعت برای انجام فرآیندهای تولیدی و یا انجام واکنش های شیمیایی بسیار …