مجموعه تهویه آران انرژی شما را به خرید بهترین محصولات سیستم های تهویه مطبوع دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

سایت فروش برج خنک کننده فایبرگلاس صنعتی

قیمت برج خنک کننده چیلر

برج خنک باعث گرفتن گرما از آب می شود و آب را خنک می کند در صنایع مختلفی کاربرد دارد و برای پایین آوردن دمای آب از آن استفاده می کنند. فروش برج خنک کننده فایبرگلاس صنعتی با توجه به ساخت در داخل کشور از کیفیت و قیمت مناسبی برخوردار است.

فروش برج خنک کننده فایبرگلاس صنعتی

برج خنک کننده چیست

برج خنک کننده یک مبدل حرارتی ویژه است که در آن هوا و آب به طور مستقیم با یکدیگر به منظور کاهش دمای آب شرکت دارند . همانطور که این اتفاق می افتد، یک حجم کوچک از آب تبخیر می شود، که باعث کاهش دمای آب از طریق برج می شود.

انواع برج خنک کننده فایبر گلاس

  • فایبر گلاس خشک
  • فایبر گلاس مرطوب

فروش برج خنک کننده فایبرگلاس صنعتی

عملکرد تهویه مطبوع برج خنک کننده

مکانیسم عملکرد یک سیستم تهویه مطبوع در برج خنک کننده در حقیقت بر اساس فیلتراسیون قوی انجام می گیرد. برای جلوگیری از ورود آلاینده های ریز و درشت از طریق حجم هوای ورودی به برج های خنک کننده، صفحه های فیلتر بسیار قوی در قسمت خارجی برج در بخش تهویه مطبوع نصب می شوند. فیلترهای ورودی هوا به عنوان اولین سد دفاعی برای کاهش اثرات نامطلوب در برج، عمل می کنند. نخاله هایی که در حالت عادی می توانند همراه با هوا وارد برج شوند، همه از طریق فیلترهای تهویه مطبوع برج خنک کننده حذف خواهند شد. نصب تمام دستگاه ها ساده بوده اما باید افراد با تجربه برای این کار اقدام کنند.

فروش برج خنک کننده فایبرگلاس

عملکرد برج خنک کننده فایبرگلاس صنعتی

آب، که توسط یک فرایند صنعتی یا یک کندانسور تهویه مطبوع گرم شده است، از طریق لوله ها به برج خنک کننده منتقل می شود. اسپری آب از طریق نازل بر روی کانال های مواد به نام “پر”، که جریان آب را از طریق برج خنک کننده کند می کند و سطح حداکثر آب را برای حداکثر حداکثر تماس هوا فراهم می کند. همانطور که جریان آب از طریق برج خنک کننده جریان می یابد، آن را در معرض هوا قرار می دهد، که توسط فن با موتور برقی از طریق برج عبور می کند.

هنگامی که آب و هوا به یکدیگر برخورد می کنند، مقدار کمی آب تبخیر می شود آب خنک شده سپس به خازن یا تجهیزات فرآوری که در آن گرما را جذب می کند، پمپ می شود. پس از آن دوباره به برج خنک کننده بازگردانده می شود تا خنک می شود. حال بیشتر با برج خنک کننده فایبرگلاس و مزایای استفاده از آن آشنا می شویم.

ویژگی

  • تحمل فشار
  • نصب آسان
  • قیمت اولیه ارزان

فروش برج خنک کننده فایبرگلاس صنعتی

چرا باید از برج خنک کننده فایبرگلاس صنعتی استفاده می کنیم؟

برج های خنک کننده فایبر گلاس مزایای بسیاری در مقایسه با برج های خنک کننده ساخته شده از مواد دیگر را ارائه می دهند. پلی اتیلن تقویت شده Pultruded (FRP) دارای ویژگی های منحصر به فرد بسیاری است.

فواید برج خنک کننده

  1. فایبر گلاس به عنوان یک ماده ساختمانی بسیار متنوع است که اجازه سفارشی سازی آسان با توجه به نیاز مشتری را می دهد. برج های خنک کننده می توانند با انواع رنگ و در جنس های گوناگون ساخته شوند.
  2. برج خنک کننده فایبرگلاس را می توان به راحتی تمیز کرد.
  3. تعمیر و نگهداری آن آسان تر است و هزینه کمتری در مقایسه با برج های خنک کننده ساخته شده با استفاده از مواد دیگر دارد.
  4. برج خنک کننده فایبرگلاس دارای قدرت ضربه پذیری و استحکام بالایی است که به معنی آن است که قادر به تغییر شکل بدون شکستن است.

فروش برج خنک کننده فایبرگلاس صنعتی

قیمت فروش برج خنک کننده فایبرگلاس صنعتی با توجه به نوع برج و ظرفیت مورد نیاز و منحصر به هر پروژه مشخص می شود. جهت انتخاب مناسب ترین برج خنک کننده فایبرگلاس و همچنین استعلام قیمت با کارشناسان شرکت در ارتباط باشید.

آقای بهرامی

من در حوزه تهویه مطبوع مشغول به کار هستم

مجموعه تهویه آران انرژی شما را به خرید بهترین محصولات سیستم های تهویه مطبوع دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید