مجموعه تهویه آران انرژی شما را به خرید بهترین محصولات سیستم های تهویه مطبوع دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

نمایندگی فروش پکیج یونیت با کیفیت در کشور

فروش پکیج یونیت

آیا شما می خواهید یک سیستم تهویه مطبوع مناسب را انتخاب کنید و یا اینکه هزینه های مصرف انرژی خود را با یک راه حل   مناسب جایگزین کنید، پکیج یونیت (روف تاپ پکیج) یک راه حل خلاقانه برای شما می باشد. با ترکیبی از اجزای چندگانه به یک واحد که خارج از خانه شما قرار می گیرد و تنها چیزی که در داخل قرار دارد،سیستم تهویه مناسب و آسایش است و با توجه به این امر مهم، فروش پکیج یونیت در کشور رونق چشمگیری داشته است.

فروش پکیج یونیت

انواع و ظرفیت پکیج یونیت

فروش پکیج یونیت

پکیج یونیت ها یا روفتاپ پکیج شامل تمام قطعات در یک واحد در فضای باز است که در سقف یا در کنار یک ساختمان قرار دارد.این دستگاه در دو مدل یکپارچه و مجزا با کندانسور آبی و هوایی برای سیستم سرمایش و گرمایش از ظرفیت 5 الی 80 تن تَبرید با کویل انبساط مستقیم و انواع کویل های گرمایی با فیلترهای مختلف طراحی و تولید می گردد.

انواع کندانسور

  • کندانسور آبی
  • کندانسور هوایی

پکیج یونیت با کندانسور آبی

  1. در این شرایط هوا بسته بندی شده خازن با آب خنک می شود. کندانسور از نوع پوسته و لوله است، با مبرد در حال جریان در طرف لوله و آب خنک کننده جریان در امتداد سمت پوسته است. برای حفظ عملکرد سیستم تهویه مطبوع، آب به طور مداوم در این سیستم ها تامین می شود.
  2. پوسته و لوله نوع كندانسور به صورت فشرده است و در يك پوشش واحد همراه با كمپرسور، شكاف و واحد كنترل هوا از جمله حلقه خنك كننده يا اِواپوراتور تعبيه شده است.

فروش پکیج یونیت

پکیج یونیت با کندانسور هوایی

در این پکیج یونیت، خازن سیستم تهویه مطبوع توسط جو هوا سرد می شود. یک واحد در فضای باز وجود دارد که شامل اجزای مهم مانند کمپرسور، کندانسور و در بعضی موارد شیر گسترش (شکل زیر). واحد بیرونی را می توان در تراس یا هر مکان باز دیگری که جریان آزاد هوا در آن در دسترس است نگهداری می شود. فن در واقع داخل این دستگاه هوا را بیرون می کشد و آن را درون کویل کندانسور خنک می کند. کویل کندانسور از چندین نوبت لوله مس ساخته شده و از خارج خارج شده است.

فروش پکیج یونیت

واحد خنك كننده شامل شیر، اواپراتور، كنترل كننده هوا و فیلتر بر روی زمین قرار گرفته یا به سمت سقف آویزان شده است. کانال هایی که از واحد خنک کننده می آیند به اتاق های مختلفی که باید خنک شوند وصل شده اند.

فروش پکیج یونیت

فروش پکیج یونیت

پکیج یونیت های تولید شده با توجه به مدل مورد نیاز، کندانسور آبی یا هوایی و همچنین اندازه ظرفیت با یکدیگر متفاوت می باشند.قیمت فروش این پکیج یونیت ها با توجه به معیارهای ذکرشده متفاوت می باشند. فروش پکیج یونیت در این سایت مرجع ، با نظارت کارشناسان با توجه به برند معتبر ، فروش از درب کارخانه همراه با گارانتی ممتاز در نظر گرفته شده است.

آقای بهرامی

من در حوزه تهویه مطبوع مشغول به کار هستم

مجموعه تهویه آران انرژی شما را به خرید بهترین محصولات سیستم های تهویه مطبوع دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید