مجموعه تهویه آران انرژی شما را به خرید بهترین محصولات سیستم های تهویه مطبوع دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت فن کویل مهر اصل در بازار

قیمت فن کویل مهر اصل

قیمت فن کویل مهر اصل به عنوان یک محصول ایرانی کاملاً ایده آل و کارآمد، به عواملی نظیر ظرفیت هوادهی، توان الکتروموتورها، فیلترها، شیر کنترل، جنس موارد اولیه و مرغوبیت آن ها و … بستگی دارد. فن کویل های سقفی، بهترین تجهیزات برای تهویه یک بخش از ساختمان هستند. برای نصب فن کویل های زمینی و سقفی به فضای زیادی نیاز نمی باشد.

قیمت فن کویل مهر اصل

شرح فن کویل مهر اصل

فن کویل های مهر اصل یکی از برندهای موجود در بازار با طراحی ایده آل و منحصر به فرد می باشد. این محصول ایرانی تولید مجموعه تخصصی مهر اصل بوده و در مدل های متعدد، با ظرفیت هوادهی ۲۰۰ تا ۲۰۰۰ cfm تولید می شوند. مشتریانی که قصد خرید فن کویل مهر اصل با ظرفیت هوادهی بالاتر از این مقدار را دارند، می توانند درخواست خود را با کارشناسان شرکت مطرح کنند.

انواع فن کویل مهر اصل

  1. فن کویل سقفی و فن کویل کانالی
  2. فن کویل دیواری
  3. فن کویل ایستاده

قیمت فن کویل مهر اصل

ساختار دستگاه

طراحی ویژه و بسیار اصولی فن کویل های مهر اصل باعث شده است این تجهیزات نیاز به فضای زیادی نداشته باشند. نصب و راه اندازی فن کویل های مهر اصل به عملیات پیچیده و تخصصی نیازی ندارند؛ همچنین این فن کویل ها از بهترین مواد اولیه ساخته شدند. الکتروموتور قوی، فیلترهای بادوام، سینی جمع آوری آب و تجهیزات دمنده و …، از امکانات این دستگاه  می باشند. با توجه به فاکتورهای فوق، قیمت فن کویل مهر اصل در هر مدل از این دستگاه ها یک هزینه متفاوت را برای مشتریان در بر دارد.

عوامل تاثیر گذار بر قیمت فن کویل

  • توان الکتروموتور به کار رفته
  • ابعاد کویل
  • ابعاد فن
  • ترموستات
  • فیلترها

قیمت فن کویل مهر اصل

قیمت فن کویل مهر اصل

قیمت فن کویل مهر اصل با توجه به مدل و تجهیزات اضافی نظیر ترموستات، شیرهای تعویض کننده، فیلترهای مخصوص و ریموت کنترل کننده و غیره متفاوت است.عامل دیگری که در قیمت فن کویل های مهر اصل تأثیر دارد، توان الکتروموتور به کار رفته در فن کویل است. الکتروموتورها با ظرفیت مختلف کار می‌کنند و هیچ سر و صدایی تولید نمی کند. سرعت تقریبی حرکت الکتروموتور نیز در قیمت فن کویل مهر اصل تاثیر دارد. ابعاد کویل و ابعاد فن نیز در این مورد اهمیت دارد.

قیمت فن کویل مهر اصل

ابعاد دستگاه

طول، عرض و ارتفاع این فن کویل ها با توجه به ظرفیت هوادهی آن تغییر می کند؛ به طور مثال، ابعاد فن کویل مهر اصل با ظرفیت هوادهی ۳۰۰ cfm به صورت ۷۹۰x235x645 mm  (LxWxH) و فن کویل با ظرفیت هوادهی ۸۰۰ cfm برابر با ۱۵۰۰x235x645 mm (LxWxH) می باشد. اعداد و ارقام دیگر را در مورد فن کویل های مهر اصل در جدول زیر مشاهده کنید. همچنین ابعاد سایر فن کویل ها در مدل های سقفی نیز با توجه به ظرفیت هوادهی متغیر می باشد. فن کویل مهر اصل در مدل سقفی بدون کابین در مدل چهار کاناله و دو کاناله با فیلترهای قوی برای مشتریان فراهم شده است. برای دریافت قیمت فن کویل مهر اصل ، نحوه سفارش، خرید انواع فن کویل می توانید با کارشناسان مجموعه آراد انرژی در ارتباط باشید.

آقای بهرامی

من در حوزه تهویه مطبوع مشغول به کار هستم

مجموعه تهویه آران انرژی شما را به خرید بهترین محصولات سیستم های تهویه مطبوع دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید