مجموعه تهویه آران انرژی شما را به خرید بهترین محصولات سیستم های تهویه مطبوع دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت هواساز رطوبت گیر در تهران

قیمت هواساز رطوبت گیر در استان تهران و سایر شهرهای کشور، به دلیل نوسانات بازار متغیر می باشد و بستگی به عواملی هم چون؛ نوع کاربری و ظرفیت محصول دارد. هواساز رطوبت گیر در برندها و انواع گوناگونی تولید می شود و نسبت به کارآیی بالایی که دارد، از قیمت مناسبی برخوردار می باشد.

قیمت هواساز رطوبت گیر در تهران

کاربرد هواساز رطوبت گیر چیست؟

کاربرد هواساز رطوبت گیر چیست؟ هواساز رطوبت گیر نوعی جعبه بزرگ فلزی است که نقش تنظیم دما و رطوبت محیط را بر عهده دارد. در واقع هوای مطبوعی را در محل ایجاد می کند. این دستگاه بسیار مفید و کارآمد برای فصول گرم و سرد می باشد که محیط را متناسب با وضعیت دمایی، گرم یا خنک می کند. با توجه به هوای گرمی که در فصل تابستان با آن مواجه هستیم این دستگاه گزینه مناسبی برای تهویه مناسب هوا، و نگه داشتن آن در حالت مطلوب است. 

هواساز رطوبت گیر از اجزاء گوناگونی نظیر؛ کویل های آب سرد و گرم، فیلتر، رطوبت گیر و رطوبت ساز و…. تشکیل شده است که هر کدام نقش خاصی را ایفا می کنند. به دلیل داشتن دمپرهای خروجی و ورودی هوا و فیلترهای گوناگون، وظیفه تازه سازی هوای محیط را انجام می دهد در واقع نوعی تصفیه کننده هوا به شمار می رود. در فصل گرم رطوبت را جذب می کند و به وسیله چیلر، سرمایش مورد نیاز محیط را فراهم می آورد.

این دستگاه ها در ابعاد و عملکردهای متعددی ساخته می شوند و به دو نوع هواساز ساختمانی و صنعتی تقسیم بندی می گردند به این صورت که در ساختمان ها دارای ابعاد کوچک تری هستند و دما و رطوبت را به خوبی کنترل می کنند. نوع صنعتی آن علاوه بر تنظیم رطوبت، دارای فیلترهای جذب کننده آلاینده ها نیز می باشد و مانع ورود حشرات، گرد و غبار و ذرات جامد به درون هواساز می شود.

کاربرد هواساز در مکان های اداری، هتل ها، رستوران ها، سینماها و سالن های کنفرانس بسیار به چشم می آید؛ زیرا سبب پخش سریع هوا با دما و رطوبت مناسب می شود و شرایط ایده عالی را فراهم می کند.

تولید کننده برتر هواساز رطوبت گیر در ایران

تولید کننده برتر هواساز رطوبت گیر در ایران بسیاری از تولیدکنندگان ایرانی در زمینه تولید هواساز رطوبت گیر بسیار خوب عمل کرده اند و جزء برترین تولید کنندگان با برندهای معتبر شناخته می شوند. هواساز رطوبت گیر از بهترین مواد اولیه با کیفیت و با استفاده از برترین ماشین آلات پیشرفته صنعتی در داخل ایران تولید می شوند.

شهرهای زیادی به عنوان تولید کننده هواساز، انواع محصولات خود را با نام و برند مخصوص به خود علاوه بر داخل به کشورهای همسایه نیز صادر می کنند.

آقای بهرامی

من در حوزه تهویه مطبوع مشغول به کار هستم

مجموعه تهویه آران انرژی شما را به خرید بهترین محصولات سیستم های تهویه مطبوع دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید