مجموعه تهویه آران انرژی شما را به خرید بهترین محصولات سیستم های تهویه مطبوع دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت چیلر 30 تن از تولید کننده

قیمت چیلر 30 تن

قیمت چیلر 30 تن در دو مدل چیلرهای هوا خنک و آب خنک برآورد می شود. این چیلرها طیف وسیعی از کاربردهای صنعتی را تحت پوشش قرار داده اند. تأمین آب خنک برای کارخانه های  مواد غذایی، خنک سازی قالب های ریخته گری، دو نمونه از کاربردهای این چیلرها هستند. برای دریافت قیمت چیلر در ظرفیت های متعدد با مجموعه تهویه آران انرژی تماس حاصل کنید.

قیمت چیلر 30 تن

انواع چیلر تراکمی

 • سانتریفیوژ
 • اسکرال
 • اسکرو
 • پیستونی

قیمت چیلر 30 تن

چیلر تراکمی 30 تن، چیلر تراکمی صنعتی به نوعی از چیلرها گفته می‌شود که از طریق به جریان انداختن آب در یک مدار داخل دستگاه، وظیفه خنک سازی آب را بر عهده دارد. آب یا مایع خنک شده در این چیلرها از طریق قطعات داخلی دستگاه به سمت خروجی چیلر تراکمی هدایت می شود. انواع چیلرهای تراکمی در صنایع مختلف با هدف خنک سازی آب مورد استفاده قرار می گیرند.

خنک سازی قالب های فلزی، صنایع ریخته گری و آب مصرفی در فرآیندهای صنعتی برای تولید محصولات، نمونه ای از کاربردهای چیلرهای تراکمی هستند. قیمت چیلر 30 تن با توجه به انواع و مدل های موجود در بازار متفاوت است. با یک تحقیق مختصر در بازار با توجه به می شوید که برای خرید چیلرهای تراکمی باید به ظرفیت و توان دستگاه متناسب با هدف و نوع کاربری دقت داشته باشید.

قیمت چیلر 30 تن

مدل های چیلر تراکمی

 1. چیلر تراکمی آب خنک
 2. چیلر تراکمی هوا خنک

چیلر تراکمی برای کاربردهای دریایی

سال ها تجربه و تخصص و به کارگیری فناوری های روز دنیا منجر به تولید محصولاتی شده است که امروزه در صنایع دریایی، کاربرد گسترده‌ای دارند. این کاربردها به طیف گسترده‌ای از صنایع دریایی در تمام جهان مربوط می شوند؛ از صنایع ماهیگیری و غذاهای دریایی گرفته تا فرآورده های گوشتی و غذاهای منجمد، همگی به نوعی تحت پوشش چیلر تراکمی 30 تن قرار دارند. این میزان ظرفیت خنک کنندگی برای چیلر در حوزه فعالیت ذکر شده در حد متوسط معرفی شده است.

ویژگی های چیلر تراکمی

 • تولید چیلرهای تراکمی مطابق با استانداردها و فناوری های روز دنیا انجام می گیرد.
 • این تجهیزات، ظاهری بسیار شیک و مدرن داشته و از نظر مشتریان مورد استقبال بالایی قرار دارند.
 • چیلرهای تراکمی از کیفیت و راندمان عملکردی بالا برخوردار است.
 • چیلرهای تراکمی با ظرفیت 30 تن موجب کاهش مصرف انرژی در خنک سازی آب می شوند.
 • تعمیرات و نگهداری چیلرهای تراکمی بسیار ساده تر بوده و از نظر هزینه ها نیز مقرون به صرفه می باشد.
 • خرید چیلرهای تراکمی از نظر قیمت مقرون به صرفه و کاملاً اقتصادی است.
 • خدمات، در نمایندگی های فروش همراه با گارانتی و خدمات گسترده پس از فروش ارائه می شود.
 • چیلرهای تراکمی مجهز به کمپرسورهای قوی برای خنک سازی آب می باشند.
 • در ساخت چیلر تراکمی، تجهیزات ابزار دقیق و پنل های کنترل دیجیتال طراحی شده است.
 • در این چیلرها امکان کنترل شرایط دمایی و فشار داخلی چیلر را به سادگی فراهم می باشد.

قیمت چیلر 30 تن

تفاوت چیلر هوا خنک و آب خنک

چیلر تراکمی آب خنک به چیلرهایی گفته می شود که مجهز به برج خنک کننده هستند و در مقایسه با انواع چیلرهای هوا خنک از راندمان بالاتری برخوردارند. فرآیند خنک سازی آب در چیلرهای آب خنک با کارایی بیشتری انجام می شود.

قیمت چیلر 30 تن

مجموعه ای از برج های خنک کننده، پمپ های آب، کندانسور و خنک کننده ها در کنار یکدیگر، فرایند خنک سازی آب را انجام می دهند. به دلیل اینکه سایز و ابعاد چیلر آب خنک در مقایسه با سایر مدل چیلرها کوچکتر است، مشتریان نسبت به خرید این محصولات تمایل بیشتری دارند. چیلرهای آب خنک از دوام و ثبات بالاتری در طول مدت زمان طولانی تر برخوردار هستند. این چیلرها برای نصب در داخل مجتمع های مسکونی یک انتخاب ایده آل است.

چیلر هوا خنک یکی دیگر از انواع چیلرهای تراکمی است که از نظر زیبایی ظاهری، مورد استقبال مشتریان قرار گرفته است. به جای برج های خنک کننده، چیلر های تراکمی هوا خنک دارای یک جریان هوای مرطوب هستند که از طریق اسپری کننده ها در اختیار دستگاه قرار می گیرد. خرید چیلر تراکمی هوا خنک از نظر قیمت ارزان تر و از نظر راندمان عملکردی بهتر است.

اجزای چیلر تراکمی

 1. کندانسور
 2. اواپراتور
 3. کمپرسور
 4. شیر انبساط

قیمت چیلر 30 تن

فروش چیلر تراکمی

در طراحی هر دو مدل چیلر تراکمی با ظرفیت مختلف، تمام استانداردهای طراحی چیلر اجرا می شود. هدف از تولید این چیلرها افزایش راندمان خنک سازی آب، کاهش مصرف انرژی و کاهش آلودگی صوتی در هنگام کار کردن دستگاه است. فروش چیلر تراکمی و مینی چیلر در این سایت مرجع همراه با گارانتی معتبر و همچنین قیمتی رقابتی همراه با کیفیت بالا می باشد.

آقای بهرامی

من در حوزه تهویه مطبوع مشغول به کار هستم

مجموعه تهویه آران انرژی شما را به خرید بهترین محصولات سیستم های تهویه مطبوع دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید