مجموعه تهویه آران انرژی شما را به خرید بهترین محصولات سیستم های تهویه مطبوع دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مرکز نمایندگی هواساز در ایران

نمایندگی هواساز

هواساز (Air Handling Unit) همان طور که از اسم دستگاه پیداست یک سیستم تهویه مطبوع است که می تواند دما، رطوبت و جهت هوا را تغییر دهد و در حد قابل قبول آن را تنظیم نماید. برای خرید هواساز بهتر است به نمایندگی هواساز مراجعه کنید.تهویه ی مطبوع موضوعی است که باید آن را جدی گرفت. امروزه با توجه به آلودگی هوا در اکثر شهر ها، داخل ساختمان ها و خانه ها نیز تحت تاثیر آلودگی شهر ها قرار گرفته و لزوم داشتن یک هواساز بیش از پیش حس می شود. با ما همراه باشید تا بیشتر با دستگاه هواساز آشنا شویم.

نمایندگی هواساز

کاربرد هواساز

 1. ساختمان های اداری
 2. ساختمان های مسکونی
 3. مراکز تجاری
 4. کارخانجات و …

هواساز چیست

هواساز یک دستگاه تهویه مطبوع است که معمولا در مسیر چیلرها و بویلر ها قرار داده می شود تا بتواند که دما و رطوبت را تنظیم کند. هواساز می تواند رطوبت، دما، سرعت و جهت هوای وارد شده به ساختمان ها را تغییر دهد. هواسازها دارای انوع مختلف صنعتی، آپارتمانی و خانگی هستند. در واقع کار هواساز به این صورت است که هوا بعد از خارج شدن از چیلر یا بویلر با کمک پمپ به کویل های هواساز منتقل می شود. در هواساز با کمک یک فن هوا از یک سری فیلترهای تمیز کننده و یک سری کویل عبور داده می شود.

نمایندگی هواساز

انواع هواساز

 1. هواساز هایژنیک
 2. هواساز یک منطقه ای
 3. هواساز چند منطقه ای
 4. ایرواشر

شرح انواع هواساز

اساس کار این سه مدل هواساز با یکدیگر یکسان است و یکی از تفاوت های آن ها ، تفاوت آن ها در ظرفیت و حجم آن ها است. از تفاوت های دیگر و البته مهم  می توان به نوع و جنس فیلتر ها نیز اشاره کرد. در بعضی از هواساز ها می توانیم سیستم رطوبت زن نیز اضافه کنیم که به کمک این سیستم رطوبت هوا نیز تضمین می شود اما قیمت دستگاه هواساز بیشتر می شود. آب سرد انواع هواساز از طریق چیلر و آب گرم آن از طریق یویلر تامین می شود.

نمایندگی هواساز

هواساز های صنعتی و هایژنیک

در هواساز صنعتی از یک سری فیلتر استفاده می شود تا تا حد امکان از ورود آلاینده ها ی مضر به هوا جلوگیری شود. و هواساز هایژنیک بر اساس استانداردهای مخصوص به همراه فیلترهای ویژه (هپا و اولپا) ساخته می شود.

کاربرد هواساز هایژنیک

 • اتاق های تمیز (کلین روم)
 • آزمایشگاه ها
 • مراکز نظامی
 • مراکز تحقیقاتی
 • مراکز بهداشتی و بیمارستان ها
 • کارخانجات داروسازی
 • صنایع غذایی
 • کشت سلول
 • رنگ سازی و …

نمایندگی هواساز

نمایندگی هواساز

هواساز مانند هر دستگاه دیگری ظرافت ها و پیچیدگی های خاص خود را دارد. بهتر است برای خرید هواساز، به نمایندگی هواساز مراجعه کنید. نمایندگی هواساز بهترین انواع هواساز را با ضمانت و خدمات پس از فروش در اختیار شما قرار می دهد. از نظر قیمت نیز با خرید از نمایندگی هواساز ، قیمت درب کارخانه در اختیار شما قرار داده می شود. علاوه بر تمام این ها نمایندگی هواساز کارشناسان خبره و متخصص را در اختیار شما قرار می دهد تا مطابق با اخرین استانداردها بهترین هواساز را به شما معرفی کرده و برای شما نصب کنند.

آقای بهرامی

من در حوزه تهویه مطبوع مشغول به کار هستم

مجموعه تهویه آران انرژی شما را به خرید بهترین محصولات سیستم های تهویه مطبوع دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید