مجموعه تهویه آران انرژی شما را به خرید بهترین محصولات سیستم های تهویه مطبوع دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

هواساز گلخانه ای چیست و چه ویژگی هایی دارد

هواساز گلخانه ای

تجهیزات هواساز گلخانه ای به دستگاه هایی گفته می شود که برای تنظیم شرایط دمایی، رطوبت و هوای تمیز در گلخانه ها استفاده می شود. طرز کار این تجهیزات مانند هواسازهای صنعتی می باشد. قیمت هواسازهای گلخانه ای با توجه به ظرفیت تهویه آن ها و تجهیزات گرمایشی و سرمایشی تعیین می شود.

هواساز گلخانه ای

انواع هواساز

 1. چند و تک مرحله ای
 2. هایژنیک
 3. ایرواشر

هواساز گلخانه ای چیست

دستگاه هواساز گلخانه ای تجهیزات تهویه مطبوع هستند که برای تهویه هوای داخل گلخانه ها طراحی شده اند. با استفاده از این تجهیزات ایده آل و کارامد، شرایط داخل گلخانه ها در حد متعادل نگه داشته می شود. سیستم تهویه گلخانه ها از اهمیت بالایی برخوردار است، چرا که گلخانه ها یک اکوسیستم سربسته هستند تا از طریق آن کشاورزان بتوانند محصولات کشاورزی مرغوب را پرورش دهند.

هواساز گلخانه ای

اهمیت هواساز در گلخانه

کوچکترین تغییرات دمایی خارج از محدوده استاندارد می تواند منجر به خراب شدن تمام محصولات کشاورزی شود. تجهیزات هواساز گلخانه‌ای به عنوان تجهیزات تهویه مطبوع می‌توانند با راندمان بالا هوای گلخانه را در تمام فصل های سال در حالت متعادل تنظیم کنند.استفاده از تجهیزات هواساز گلخانه ای به ویژه در فصل تابستان که دمای هوا به شدت افزایش پیدا می‌کند ضرورت دارد، چرا که در آن زمان، این کار مجاز نیست که پنجره ها یا سقف گلخانه ها برای خنک کردن محصولات باز شوند. تجهیزات هواساز گلخانه ای قادر هستند که حجم مشخصی از هوای محیط را دریافت کرده و پس از خنک سازی به صورت هوای تمیز به داخل گلخانه ها هدایت کنند.

هواساز گلخانه ای

مزیت نصب هواساز گلخانه ای

 • کنترل دما
 • کنترل رطوبت
 • تامین گرمایش و سرمایش مورد نیاز
 • تامین هوای تازه

هواساز گلخانه ای

شرح مزیت های هواساز

هواساز گلخانه ای تجهیزات مناسب برای تنظیم دما و رطوبت داخل گلخانه ها محسوب می شود. اگرچه ممکن است قیمت این دستگاه در مقایسه با سایر تجهیزات ساده‌تر تهویه هوا، گران تر باشد اما به دلیل امکانات و قابلیت های ویژه که برای محصولات کشاورزی ارائه می‌شود، خرید و نصب آن در نهایت به نفع کشاورزان خواهد بود. با توجه به اینکه رشد گیاهان مختلف در گلخانه ها نیاز به دما و رطوبت مشخص دارد، استفاده از سیستم‌های تهویه مطبوع، یک ضرورت محسوب می‌شود.

هواساز گلخانه ای

مزیت دیگر نصب هواساز گلخانه ای

یکی دیگر از مزایای نصب هواساز گلخانه‌ای برای گلخانه ها، خروج هوای اضافی از داخل گلخانه است. تجهیزات هواساز با داشتن تجهیزات مکنده و دمنده می‌تواند هوای اضافی گلخانه را به بیرون هدایت کرده و به جای آن هوای تمیز و تصفیه شده را به داخل فضا هدایت کند. فرایند رطوبت زنی در راستای تهویه مطبوع در این تجهیزات انجام می شود.

هواساز گلخانه ای

ویژگی های هواساز گلخانه ای

 • انعطاف پذیر
 • توزیع هوای کارامد
 • طراحی منحصر به فرد
 • مصرف انرژی کمتر
 • نصب آسان

نصب هواساز

برای نصب هواساز های گلخانه ای به کانال کشی نیاز می باشد. اگر گلخانه ها به صورت محوطه هایی در کنار یکدیگر و در وسعت بیشتر احداث شده باشند، با یک هواساز گلخانه ای با ظرفیت تهویه بالا می توان از طریق کانال کشی تمام محوطه های گلخانه را تحت پوشش قرار داد.

هواساز گلخانه ای

فروش هواساز گلخانه ای

در حال حاضر امکان خرید هواساز گلخانه ای و تجهیزات وابسته برای تهویه مطبوع گلخانه ها از طریق مجموعه آران انرژی با قیمت مناسب به مشتریان ارائه می گردد. برای دریافت قیمت هواساز گلخانه ای و نحوه سفارش این محصولات می توانید با کارشناسان شرکت در تماس باشید.

آقای بهرامی

من در حوزه تهویه مطبوع مشغول به کار هستم

مجموعه تهویه آران انرژی شما را به خرید بهترین محصولات سیستم های تهویه مطبوع دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید