فروش چیلر تراکمی هوایی مستقیم از کارخانه

0

چیلر تراکمی هوایی یکی از برجسته ترین سیستم ها در تهویه مطبوع می باشد و جهت تهیه آن، به موارد فنی که در کاتالوگ این تجهیزات ثبت شده اند دقت داشته باشید. سعی کنید چیلرها را متناسب با نیاز خود انتخاب کنید تا به این صورت بتوانید بودجه مالی خود را بهتر، مدیریت نمایید. چیلرهای اسکرو، بهترین چیلرها برای آب و هوای مرطوب هستند. اساس عملکرد چیلرهای تراکمی، یک سیکل تبرید سال ساده است.

چیلر تراکمی هوایی

انواع چیلر تراکمی

 1. چیلر تراکمی هوا خنک
 2. چیلر تراکمی آب خنک

اجزای چیلر تراکمی هوایی

 • کمپرسور
 • کندانسور
 • اواپراتور
 • شیر انبساط
 • موتور الکتریکی
 • لوله ها ی تبرید

چیلر تراکمی هوایی

فروش چیلر تراکمی

فروش چیلر تراکمی هوایی (air cooled compressor chiller) با توجه به نیاز مشتریان در مدل های مختلف در اختیار آنها قرار می گیرد. هر چه راندمان و کارایی خنک کنندگی چیلر تراکمی بیشتر باشد، قیمت چیلر اسکرو و مابقی چیلرها نیز بالاتر خواهد بود.چیلر تراکمی آب خنک و هوا خنک بر اساس نوع کمپرسور و طرز عملکرد آن تقسیم بندی می شوند. آنچه مهم است اینکه این چیلرها نقش مهمی در کاهش مصرف انرژی برق خواهند داشت.استفاده از چیلر تراکمی هوا خنک را به عنوان عامل مهم در صرفه‌جویی اقتصادی ساختمان ها و صنایع معرفی می کنند. این تجهیزات با ظرفیت تبرید مختلف که برحسب تن عموماً بیان می شود، می توانند حجم زیاد آب خنک را در اختیار مصارف صنعتی و ساختمانی قرار دهند.

خرید چیلر تراکمی هوا خنک

انواع چیلر تراکمی هوایی برای نیازهای مختلف طراحی و تولید شده اند. چیلر های اسکرو و مینی چیلرها، ۲ دستگاه اصلی از انواع چیلر تراکمی هستند که با راندمان بالا و ظرفیت خنک سازی ویژه، توجه مشتریان را به خود جلب نموده اند.خرید مینی چیلرها برای ساختمان ها یا کارخانه های کوچک تر، مقرون به صرفه است. در مقابل، چیلرهای تراکمی هوا خنک با کاهش آلودگی صوتی و ضریب اطمینان بالا برای مجتمع های چند واحدی و فرآیندهای صنعتی، بهترین انتخاب هستند.

چیلر تراکمی هوایی در مدل چیلرهای اسکرو، مجهز به پنل های هوشمند تنظیم شرایط دمایی می باشد. طراحی این چیلرها به گونه‌ای انجام شده است که قابل نصب در تمام شرایط آب و هوایی می باشند. ساختمان هایی که در شرایط آب و هوایی گرم و مرطوب یا شرایط پر باران قرار دارند نیز با اطمینان خاطر می توانند از چیلر تراکمی هوا خنک اسکرو استفاده کنند. علت نامگذاری این چیلرها به دلیل کمپرسور اسکرو است که در ساخت آن به کار رفته است.

چیلر تراکمی هوایی

انتخاب چیلر مناسب

یکی از نکات مهمی که در خرید چیلر تراکمی هوا خنک باید به آن دقت داشته باشید انتخاب صحیح چیلر  است. صرفاً ظرفیت بالای خنک کنندگی، تضمین‌کننده کارآیی دستگاه برای شما نخواهد بود؛ اگر دستگاهی ناسازگار با نوع کاربری ساختمان خود خریداری کنید، چیزی جز هدر رفتن بودجه شما در بر نخواهد داشت.کارشناسان مجموعه تهویه آران انرژی در یک مرکز تخصصی، آماده ارائه خدمات مشاوره خرید برای انواع چیلر تراکمی هوا خنک به مشتریان هستند.

کاربرد چیلر تراکمی هوا خنک

 1. برج ها و مجتمع های مسکونی
 2. مراکز تجاری
 3. ساختمان های اداری
 4. کارخانجات
 5. هتل ها و بیمارستان ها
 6. گلخانه ها و …

کاتالوگ چیلر تراکمی هوا خنک

درکاتالوگ چیلر تراکمی هوا خنک ممکن است با اصطلاحات و واژه های تخصصی روبه‌رو شوید که از معانی آنها اطلاعی نداشته باشید؛ به همین دلیل پیشنهاد می کنیم با یک گفتگوی کوتاه پیرامون مشخصات فنی و قابلیت های چیلرهای تراکمی هوا خنک،  بهترین دستگاه را انتخاب کنید.مواردی نظیر  ظرفیت سرمایشی بر حسب تن تبرید، نوع کمپرسور، نوع کندانسور، نوع فن کندانسور، تعداد کمپرسور، تعداد فن کندانسور، سیستم های کنترل کننده، مدل اپراتور،  مدارهای الکتریکی و برند سازنده چیلرها، همگی مواردی هستند که در کاتالوگ چیلر تراکمی هوا خنک، درج شده است. هنگام خرید این تجهیزات باید موارد فوق را به دقت ارزیابی کنید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دو + 10 =