مجموعه تهویه آران انرژی شما را به خرید بهترین محصولات سیستم های تهویه مطبوع دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت چیلر تراکمی اسکرو در نمایندگی

چیلر اسکرو

تهویه مطبوع بسیار با اهمیت می باشد و باید به آن توجه اساسی داشت چیلرها دارای انواع مختلفی هستند و  همچنین چیلرهای تراکمی دارای مدل های متعددی می باشند. قیمت چیلر تراکمی اسکرو با در نظر گرفتن مدرن بودن و فناوری منحصر ، کاملا به صرفه است و هزینه آن نیز به موضوعات متعددی بستگی دارد. حال در این مقاله به شرح و قیمت چیلر تراکمی اسکرو می پردازیم.

قیمت چیلر تراکمی اسکرو

تهویه مطبوع و قیمت چیلر تراکمی اسکرو

تهویه مطبوع از نکات مهمی است که باید در ساخت و ساز هر خانه ای به آن توجه کرد و برای آن برنامه ریزی نمود و اقدامات ملزوم  در این راستا بکار برد. چیلرها از تولیداتی می باشند که در سیستم های تهویه کاربرد چشمگیری دارند.

قیمت چیلر تراکمی اسکرو

چیلر چیست

چیلر وظیفه اش گرفتن گرما از آب می باشد و منجر به سرد شدن آب می شود. چیلرها براساس سیستم تبرید کار می کنند. مکانیزم کاری چیلر به شکل یک سیکل و مبرد است. حتی می توان از گرمای بدست آمده از خنک شدن آب در چیلر همچنین جهت موارد دیگر نیز استفاده کرد. چیلرها همان طور که می دانید در دو مدل چیلر جذبی و چیلر تراکمی می باشند که هر کدام از این چیلرها مشخصات منحصر به خود را دارند و با مشاوره با کارشناسان علم تهویه ، می بایست مناسب ترین چیلر را جهت هر پروژه خاص انتخاب و استفاده کرد.

قیمت چیلر تراکمی اسکرو

انواع چیلر تراکمی

 • اسکرو
 • اسکرال
 • رفت و برگشتی
 • سانتریفیوژ

قیمت چیلر تراکمی اسکرو

نقش کمپرسور در چیلر تراکمی

کمپرسور، وظیفه اصلی را در تبرید در چیلرهای تراکمی بر عهده دارد. گاز مبرد از طریق این سیستم، متراکم می شود. انواع کمپرسور برای ساخت انواع چیلر تراکمی به کار می رود. تجهیزات کندانسور، مسئول انتقال حرارت و تبدیل بخار به مایع می باشد. وظیفه تبخیر کننده ها نیز تبخیر مایع خنک کننده و مجدداً تولید گاز تبرید کننده است. در تمام چیلرهای تراکمی، یک چرخه تبرید و تراکم اتفاق می افتد که در نهایت، منجر به تولید آب خنک می شود.

قیمت چیلر تراکمی اسکرو

قسمت های چیلر تراکمی

 • کمپرسور
 • کندانسور
 • شیر انبساط
 • تبخیر کننده
 • مسیر عبور سیال ها

قیمت چیلر تراکمی اسکرو

خرید چیلر تراکمی

خرید چیلر تراکمی یک نیاز ضروری برای واحدهای مسکونی، تجاری و صنعتی محسوب می‌شود. با چیلرهای تراکمی اسکرو، حجم مشخصی از آب مصرف می‌شود و با راندمان بالا، عملیات تهویه محیط انجام می گیرد. اساس عملکرد این تجهیزات بر اساس کمپرسور، کندانسور و شیرهای انبساط برای عبور گاز متراکم شده بیان می شود. در یک تقسیم بندی دیگر، خرید چیلر تراکمی اسکرو بر اساس نوع عملکرد در دو مدل چیلر آب خنک و چیلر هوا خنک امکان پذیر است. چیلرهای تراکمی هوا خنک برای عملکرد به برج خنک کننده نیاز ندارند. این تجهیزات را می‌توان بر روی بام ساختمان به راحتی نصب کرد.

قیمت چیلر تراکمی اسکرو

ویژگی های چیلر اسکرو

چیلرهای تراکمی اسکرو جزء جدیدترین کمپرسورها به حساب می آیند. نوع کمپرسور اسکرو از نوع مارپیچی است و این کدل کمپرسور باعث می شود تا کارایی این نوع کمپرسور افزایش پیدا کند. در چیلر تراکمی اسکرو یک سیستم به نام سیستم کاهش بار وجود دارد که این موضوع باعث کاهش فشار وارد بر کمپرسور براساس طرفیت تبرید می شود و به این ترتیب تعمیرات کم تری هم در این نوع از کمپرسورها مورد نیاز است و همچنین عمر نگهداری دستگاه افزایش می یابد.

مزیت ها

 • کنترل چند مرحله ای دستگاه و در نتیجه کاهش مصرف برق
 • تولید دستگاه با امواع گازهای مبرد
 • قدرت کاری بالای کمپرسور
 • لرزش و نویز صدایی کمقیمت چیلر تراکمی اسکرو
ظرفیت(تن تبرید)قیمت چیلر هوا خنک اسکروظرفیت(تن تبرید)قیمت چیلر هوا خنک اسکرو
80استعلام شود5استعلام شود
100استعلام شود10استعلام شود
120استعلام شود15استعلام شود
150استعلام شود20استعلام شود
180استعلام شود30استعلام شود
200استعلام شود40استعلام شود
300استعلام شود50استعلام شود
320استعلام شود60استعلام شود

قیمت چیلر تراکمی اسکرو آبی و هوایی

قیمت چیلر تراکمی اسکرو در ظرفیت های مختلف و نوع طراحی آن متغیر می باشد. توجه داشته باشید که جنس قطعات به کار رفته در دستگاه همچنین بر قیمت چیلر تراکمی اسکرو نیز موثر است. چیلر تراکمی اسکرو COP بالاتری دارد و این آیتم هم بر قیمت اثرگذار می باشد. هموطنان گرامی می توانند جهت استعلام قیمت چیلر تراکمی اسکرو و همچنین خرید انواع چیلر تراکمی با کارشناسان ما در ارتباط باشند.

ظرفیت(تن تبرید)قیمت چیلر آب خنک اسکروظرفیت(تن تبرید)قیمت چیلر آب خنک اسکرو
200استعلام شود50استعلام شود
250استعلام شود75استعلام شود
300استعلام شود100استعلام شود
320استعلام شود150استعلام شود
آقای بهرامی

من در حوزه تهویه مطبوع مشغول به کار هستم

مجموعه تهویه آران انرژی شما را به خرید بهترین محصولات سیستم های تهویه مطبوع دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید