مجموعه تهویه آران انرژی شما را به خرید بهترین محصولات سیستم های تهویه مطبوع دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت ایرواشر در انواع مختلف

قیمت ایرواشر | سیستم های تهویه مطبوع

با توجه به گستردگی مدل های مختلف و تولید کنندگان تجهیزات ایرواشر در بازار، یافتن بهترین قیمت ایرواشر در میان تنوع محصولات، کاری دشوار خواهد بود. خرید ایرواشر به عنوان یک دستگاه با کیفیت از مجموعه آران انرژی این امکان را برای مشتریان فراهم می سازد که با مقایسه محصولات، بهترین ایرواشر را متناسب با نیاز خود خریداری کنند.حال مختصرا به شرح و قیمت ایرواشر می پردازیم.

قیمت ایرواشر | سیستم های تهویه مطبوع

دستگاه ایرواشر چیست

قیمت ایرواشر

دستگاه های ایرواشر بهترین تجهیزات برای تهویه هوا به ویژه محوطه های صنعتی که درصد بالایی از آلاینده های هوا را در خود جای داده‌اند هستند. بنابراین شرکت های زیادی وجود دارند که در حوزه خرید و فروش تجهیزات ایرواشر فعالیت می کنند؛ به همین دلیل، مرجع مناسبی برای دریافت قیمت ایرواشر می باشند. خالی از لطف نخواهد بود اگر اندکی در مورد تجهیزات ایرواشر و اساس عملکرد آنها مطالبی را ذکر کنیم.

دستگاه ایرواشر از قطعات کوچک و بزرگ ساخته شده است. در ایرواشر، شما با یک تبادل حرارت میان آب و هوا سر و کار دارید. آب از نازل ها اسپری می شود و پس از اینکه گرما را با هوای اطراف مبادله کرد، موجب تهویه هوا شده و دما را تنظیم می کند. 

انواع ایرواشر

قیمت ایرواشر | سیستم های تهویه مطبوع

 1. ایرواشر سقفی
 2. ایرواشر ایستاده

کاربرد ایرواشر

 • آپارتمان ها و منازل مسکونی
 • ادارات
 • واحدهای صنعتی

طرز کار دستگاه  ایرواشر

دستگاه ایرواشر عمدتاً یک محفظه با حجم مشخص است که در آن، یک ردیف از  نازل های اسپری کننده آب که در یک پوشش مناسب قرار گرفته‌اند، وجود دارد. در پایین مخزن، یک مسیر مشخص برای جمع آوری آب قرار دارد. هنگامی که نازل ها، قطرات آب را به داخل محفظه اسپری می‌کنند، پس از تبادل حرارت با هوا، آب اضافی در محفظه پایینی جمع می شود.

قیمت ایرواشر

اجزای اصلی ایرواشر

 • فیلتر آلومینیومی
 • محفظه دستگاه
 • فن سانتریفوژ
 • کویل های گرمایی
 • الکتروموتور

محفظه ایرواشر

در تجهیزات ایرواشر، قطعات مختلفی وجود دارند که همین عامل بر قیمت ایرواشر تاثیرگذار است. یکی از مهمترین قسمت های ایرواشر، محفظه ای است که ذرات و آلودگی های هوای تصفیه شده در آنجا جمع آوری می شود.

قیمت ایرواشر

رطوبت زن ایرواشر

در برخی از تجهیزات ایرواشر، قطعاتی به نام رطوبت زن ها وجود دارد. رطوبت زن ها میزان رطوبت هوا را افزایش می دهند. این مکانیسم عملکردی که به ‌نوعی قیمت ایرواشر را تعیین می کند، به ویژه در فصل های خشک سال که میزان رطوبت هوا کمتر است، با  راندمان بالا عمل می کند. همچنین تجهیزات رطوبت زن برای صنایع حساس که میزان رطوبت محیط باید در حد متعادل نگه داشته شود، ضروری می باشد.

 رطوبت زدا دستگاه ایرواشر

یکی دیگر از عواملی که  در قیمت ایرواشر تاثیر دارد، تجهیزات رطوبت زدا از هوا است. اگر میزان رطوبت هوای داخل ایرواشر افزایش پیدا کند، رطوبت زدا فعال شده و سطح رطوبت را کاهش می دهد. این حالت، زمانی اتفاق می افتد که رطوبت هوا بیش از حد نیاز باشد.

قیمت ایرواشر

پارامترهای مشخص کننده قیمت ایرواشر

 • توان عملکردی تجهیزات ایرواشر
 • قیمت ورق های فولادی
 • تجهیزات ابزار دقیق
 • تجهیزات کنترل شرایط دمایی و رطوبتی
 • قیمت سایر قطعات و تجهیزات جانبی
ظرفیت بر حسب (CFM) قیمت ایرواشر ظرفیت بر حسب (CFM) قیمت ایرواشر
۱۵۰۰ تا ۵۰۰۰ استعلام شود ۳۰۰۰۰ تا ۳۵۰۰۰ استعلام شود
۵۰۰۰ تا ۱۰۰۰۰ استعلام شود ۳۵۰۰۰ تا ۴۰۰۰۰ استعلام شود
۱۰۰۰۰ تا ۱۵۰۰۰ استعلام شود ۴۰۰۰۰ تا ۴۵۰۰۰ استعلام شود
۱۵۰۰۰ تا ۲۰۰۰۰ استعلام شود ۴۵۰۰۰ تا ۵۰۰۰۰ استعلام شود
۲۰۰۰۰ تا ۲۵۰۰۰ استعلام شود ۵۰۰۰۰ تا ۵۵۰۰۰ استعلام شود
۲۵۰۰۰ تا ۳۰۰۰۰ استعلام شود ۵۵۰۰۰ تا ۶۵۰۰۰ استعلام شود

قیمت ایرواشر در مدل های مختلف

قیمت ایرواشر

بسته به اینکه از کدام یک از مدل های ایرواشر استفاده می کنید، قیمت ایرواشر متفاوت خواهد بود. در حال حاضر انواع دستگاه های ایرواشر صنعتی ، آپارتمانی و معمولی مدل های مختلف ایرواشر می باشند که در بازار وجود دارند. همچنین برندهای مختلف از تجهیزات ایرواشر ممکن است مشتریان را دچار سردرگمی کنند.

شرکت تهویه آران انرژی، ارائه دهنده بهترین سیستم های تهویه مطبوع، دستگاه ایرواشر را با قیمت مناسب برای نصب در ساختمان ها با کاربری های متعدد فراهم کرده است. برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناس فروش تماس بگیرید.
آقای بهرامی

من در حوزه تهویه مطبوع مشغول به کار هستم

مجموعه تهویه آران انرژی شما را به خرید بهترین محصولات سیستم های تهویه مطبوع دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید