قیمت ایرواشر در انواع مختلف مستقیم +‌ خرید از تولید کننده و کارخانه

8

قیمت ایرواشر امروز چقدر است؟ قیمت انواع ایرواشر را میتوانید در این مقاله از آر پی آسا از طریق کارشناسان مطلع شوید.

با توجه به گستردگی مدل های مختلف و تولید کنندگان تجهیزات انواع ایرواشر در بازار، یافتن بهترین قیمت ایرواشر در میان تنوع محصولات، کاری دشوار خواهد بود.


برای مشاوره تلفنی همین الان تماس بگیرید
تماس مستقیم با کارشناسان آر پی آسا
شماره گویا: ۰۲۱۲۸۴۲۴۳۷۴


با پرکردن فرم، در اولین فرصت کارشناسان آر پی آسا با شما ارتباط گرفته و راهنمایی های لازم را انجام دهند

قیمت ایرواشر

خرید ایرواشر به عنوان یک دستگاه با کیفیت از این مجموعه این امکان را برای مشتریان فراهم می سازد که با مقایسه محصولات، بهترین ایرواشر را متناسب با نیاز خود خریداری کنند.

حال مختصرا به شرح و قیمت ایرواشر می پردازیم. ایرواشر یکی از بهترین دستگاه ها بوده که برای تهویه هوا از آن استفاده می‌ کنند. این محصول قیمت‌ های متفاوتی داره که افراد می‌ توانند پایین ترین قیمت را از تولید کنندگان اصلی آن تهیه کنند.

قیمت ایرواشر

برخی از کاربرد های ایرواشر عبارت است از:

 • آپارتمان ها و منازل مسکونی
 • ادارات
 • واحدهای صنعتی
 • سوله های ورزشی
 • انبار

ایرواشر انواع مختلفی دارد برخی از آن ها عبارت هستند از :

آپارتمانی، محیط باز، اداره ها، مدرسه ها و مکان های عمومی دیگر که نیاز به پاکسازی هوای کامل بهداشتی دارد.

دستگاه ایرواشر چیست؟

دستگاه های ایرواشر بهترین تجهیزات برای تهویه هوا به ویژه محوطه های صنعتی که درصد بالایی از آلاینده های هوا را در خود جای داده‌اند هستند. بنابراین شرکت های زیادی وجود دارند که در حوزه خرید و فروش تجهیزات ایرواشر فعالیت می کنند.

به همین دلیل، مرجع مناسبی برای دریافت قیمت ایرواشر می باشند. دستگاه ایرواشر از قطعات کوچک و بزرگ ساخته شده است.

در ایرواشر، شما با یک تبادل حرارت میان آب و هوا سر و کار دارید. آب از نازل ها اسپری می شود و پس از اینکه گرما را با هوای اطراف مبادله کرد، موجب تهویه هوا شده و دما را تنظیم می کند.

دستگاه ایرشاد یک قطعه ای است که برای پاک سازی هوا از آن استفاده می کنند. این‌ دستگاه به گونه ای است که می توانند در فضا های مختلفی نصب شود و به پاکسازی هوا کمک بزرگی می کند.

انواع ایرواشر به شرح زیر می باشد:

 1. ایرواشر سقفی
 2. ایرواشر ایستاده

طرز کار ایرواشر

دستگاه ایرواشر عمدتاً یک محفظه با حجم مشخص است که در آن، یک ردیف از نازل های اسپری کننده آب که در یک پوشش مناسب قرار گرفته‌اند، وجود دارد. در پایین مخزن، یک مسیر مشخص برای جمع آوری آب قرار دارد. هنگامی که نازل ها، قطرات آب را به داخل محفظه اسپری می‌کنند. پس از تبادل حرارت با هوا، آب اضافی در محفظه پایینی جمع می شود.

در تجهیزات ایرواشر، قطعات مختلفی وجود دارند که همین عامل بر قیمت ایرواشر تاثیرگذار است. یکی از مهمترین قسمت های ایرواشر، محفظه ای است که ذرات و آلودگی های هوای تصفیه شده در آنجا جمع آوری می شود. دستگاه ایرواشر نیز به صورتی است که یک محفظه بزرگ دارد که در زیر آن یک مخزن دارد.

اجزای ایرواشر

 • فیلتر آلومینیومی
 • محفظه دستگاه
 • فن سانتریفوژ
 • کویل های گرمایی
 • الکتروموتور

فروش ایرواشر

رطوبت زدایی ایرواشر

در برخی از تجهیزات ایرواشر، قطعاتی به نام رطوبت زن ها وجود دارد و رطوبت زن ها میزان رطوبت هوا را افزایش می دهند. این مکانیسم عملکردی که به ‌نوعی قیمت ایرواشر را تعیین می کند.

به ویژه در فصل های خشک سال که میزان رطوبت هوا کمتر است، با راندمان بالا عمل می کند. همچنین تجهیزات رطوبت زن برای صنایع حساس که میزان رطوبت محیط باید در حد متعادل نگه داشته شود، ضروری می باشد.

یکی دیگر از عواملی که در قیمت ایرواشر تاثیر دارد، تجهیزات رطوبت زدا از هوا است. اگر میزان رطوبت هوای داخل ایرواشر افزایش پیدا کند، رطوبت زدا فعال شده و سطح رطوبت را کاهش می دهد. این حالت، زمانی اتفاق می افتد که رطوبت هوا بیش از حد نیاز باشد.


برای مشاوره تلفنی همین الان تماس بگیرید
تماس مستقیم با کارشناسان آر پی آسا
شماره گویا: ۰۲۱۲۸۴۲۴۳۷۴


با پرکردن فرم، در اولین فرصت کارشناسان آر پی آسا با شما ارتباط گرفته و راهنمایی های لازم را انجام دهند

پارامترهای مشخص کننده قیمت ایرواشر عبارتند از:

 • توان عملکردی تجهیزات ایرواشر
 • قیمت ورق های فولادی
 • تجهیزات ابزار دقیق
 • تجهیزات کنترل شرایط دمایی و رطوبتی
 • قیمت سایر قطعات و تجهیزات جانبی

مشخصات ایرواشر

 • پروانه نوع Forward طرح شرکت NICOTRA-Gebhardt می باشد که به وسیله دستگاه تمام کامپیوتری بالانس استاتیک و دینامیک می گردد.
 • پروانه دارای شافت از نوع CK-45 سر قرمز یزد با قطر مناسب بوده که به وسیله بلبرینگ های FYH یا ASAHI ژاپن به شاسی حلزونی متصل می گردد.
 • پولی فلکه از نوع TAPPER BUSHED است.
 • فن دستگاه به گونه ای طراحی گردیده است که دارای ماکزیمم راندمان در نمودار عملکرد خود باشد و توانایی کارکرد در محدوده مجاز نمودار عملکرد فن در حالت فیلتر تمیز تا فیلتر کثیف می باشد.
 • قسمت محفظه فن دارای شاسی مناسب بوده که توسط لرزه گیر به شاسی اصلی دستگاه متصل می گردد.
 • قسمت محفظه فن دارای درب بازدید با فضا و ابعاد مناسب، جهت انجام سرویس دوره ای می باشد.
 • الکتروموتور ساخت کارخانه موتوژن می باشد که به صورت تسمه و پولی به پروانه متصل می گردد.
 • در قسمت دمنده فضای مناسب جهت بازبینی سرویس های دوره ای PM و غیره جهت تکنسین وجود دارد.

فیلتر ایرواشر

 • دستگاه دارای فیلتر آلومینیومی به ضخامت ۵ سانتی متر که دارای ۵ الی ۶ لا به شبکه آلومینیومی می باشد.
 • سطح کلیه فیلترهای آلومینیومی قابل شستشو به گونه ای طراحی گردیده که دارای حداقل افت فشار (فشار استاتیک) باشد.
 • محل جاگذاری فیلترها به وسیله ریل های گالوانیزه بوده که کلیه فیلترها به راحتی قابل خارج یا داخل نمودن می باشند.
 • ابعاد کلیه فیلترها به گونه ای است که به راحتی قابل تعویض و شستشو می باشد.

خرید ایرواشر

ظرفیت بر حسب (CFM) قیمت ایرواشر ظرفیت بر حسب (CFM) قیمت ایرواشر
۱۵۰۰ تا ۵۰۰۰ استعلام شود ۳۰۰۰۰ تا ۳۵۰۰۰ استعلام شود
۵۰۰۰ تا ۱۰۰۰۰ استعلام شود ۳۵۰۰۰ تا ۴۰۰۰۰ استعلام شود
۱۰۰۰۰ تا ۱۵۰۰۰ استعلام شود ۴۰۰۰۰ تا ۴۵۰۰۰ استعلام شود
۱۵۰۰۰ تا ۲۰۰۰۰ استعلام شود ۴۵۰۰۰ تا ۵۰۰۰۰ استعلام شود
۲۰۰۰۰ تا ۲۵۰۰۰ استعلام شود ۵۰۰۰۰ تا ۵۵۰۰۰ استعلام شود
۲۵۰۰۰ تا ۳۰۰۰۰ استعلام شود ۵۵۰۰۰ تا ۶۵۰۰۰ استعلام شود

قیمت ایرواشر در مدل های مختلف

بسته به اینکه از کدام یک از مدل های ایرواشر استفاده می کنید، قیمت ایرواشر متفاوت خواهد بود. انواع دستگاه های ایرواشر صنعتی ، آپارتمانی و معمولی مدل های مختلف ایرواشر می باشند که در بازار وجود دارند.

همچنین برندهای مختلف از تجهیزات ایرواشر ممکن است مشتریان را دچار سردرگمی کنند. این مجموعه تولیدی صنعتی، ارائه دهنده بهترین سیستم های تهویه مطبوع، دستگاه ایرواشر را با قیمت مناسب برای نصب در ساختمان ها با کاربری های متعدد فراهم کرده است.

مشتریان محترم می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناس فروش تماس بگیرید. ایرواشر با توجه به رطوبت زایی که دارد برای مناطق مرطوب مناسب نیست و باید در خرید خود این مساله را لحاظ کنید‌.

قیمت ایرواشر نیز بستگی به تولید کنندگان دارد بعضی از تولیدی ها سعی بر این دارند که مقدار زیادی را تولید کنند و توجه ای به کیفیت محصولات خود نمی‌ کنند. همین باعث می شود که میزان خریداران آن ها کم بشود و نتوانند در آخر سال سود کافی را به دست بیاورند.

کانال کشی ایرواشر

مواد ساخت و ساز مجرای گرد و مستطیلی شامل فولاد گالوانیزه، آلومینیوم و فولاد ضد زنگ، اما محدود به آنها نیست. اتصالات شامل TDF، قفل صنعتی هوا، قاب‌های زاویه‌ای، حلقه‌های زاویه‌دار، حلقه‌های صنعتی هوای V و جوش داده شده است.

هر واحد برای عملیات خاص شما طراحی و نصب شده است. ایرواشرهای مهندسی شده سفارشی عملکرد، کیفیت و قابلیت اطمینان نهایی را برای برنامه های تهویه مطبوع، گرمایش و جابجایی هوای خاص به شما ارائه می دهند. مهندسی شده سفارشی که برای محیط سخت فرآوری طیور طراحی و ساخته شده است.

دستگاه ایرواشر

خرید ایرواشر

این که قرار است دستگاه چه محدوده فضایی را پوشش دهد.  گفتیم که قدرت خنک کاری ایرواشر از دیگر دستگاه های تهویه پایین تر است.  پس باید توجه داشته باشید که ایرواشر برای یک فضای بزرگ با قسمت های منفک نمی تواند مناسب باشد.

امتیاز بزرگ ایرواشر در مقایسه با دستگاه هایی چون چیلر، قیمت پایین تر آن است که به قطعات ساده تر آن مربوط می شود.  البته باید توجه داشته باشید که در موقع خرید صرفاً به قیمت پایین آن توجه نداشته باشید.

ایرواشر دستگاهی ساده است که بر اساس سیستمی تبخیری عمل می کند.  به همین علت مصرف برق آن در مقایسه با کولر های گازی و برخی از دیگر دستگاه های تهویه پایین تر است.

گفته می شود که میزان صرفه جویی انرژی در ایرواشر تا ۷۰ درصد پایین تر از سایر دستگاه های تهویه است. بسته به این که از کدام یک از مدل های ایرواشر استفاده می کنید، قیمت ایرواشر متفاوت خواهد بود.

تولید کننده ایرواشر

تولید و عرضه ایرواشر مستقیم از کارخانه به صورتی است که بدون دخالت هیچ دلالی صورت می‌ گیرد. افراد می‌ توانند با قیمتی مناسب این محصول را تهیه کنند.

این مجموعه تولید کننده ایرواشر، ارائه دهنده بهترین سیستم های تهویه مطبوع را با قیمت مناسب برای نصب در ساختمان ها با کاربری های متعدد فراهم کرده است که می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناس فروش در ارتباط باشید.

پیشنهاد ما به شما


برای مشاوره تلفنی همین الان تماس بگیرید
تماس مستقیم با کارشناسان آر پی آسا
شماره گویا: ۰۲۱۲۸۴۲۴۳۷۴


با پرکردن فرم، در اولین فرصت کارشناسان آر پی آسا با شما ارتباط گرفته و راهنمایی های لازم را انجام دهند

8 نظرات
 1. مهندس رضوان می گوید

  ارسال به کشورهای همسایه هم دارید؟

  1. h.bahrami می گوید

   سلام. بله جناب مهندس . جهت اطلاع از شرایط ارسال با کارشناسان مجموعه در ارتباط باشید.

 2. نادری می گوید

  سلام من محتوا را مطالعه کردم ولی برای قیمت فقط نوشته شده بود استعلام شود. لطف می کنید قیمت ایرواشر ۳۰۰۰۰ را بفرمایید؟

  1. حمیدرضا بهرامی می گوید

   سلام و عرض ادب. بله درست میفرمایید چون با توجه به پارامترهایی که در سایت ذکر شده بود قیمت مشخص می گردد و با توجه به نیاز هر پروژه و نوع متریال قیمت متغیر می باشد. لطفا جهت استعلام قیمت با کارشناسان تماس بگیرید راهنماییتون می کنند.

 3. دکتر گودرزی می گوید

  سلام. نمونه کارهاتون رو در بیمارستان رازی دیدم بقدری همه رضایت داشتن و کیفیتش مشخص بود که اومدم سایتتون هم بازدید کردم. درود بر تولیدکنندگان با کیفیت داخلی

  1. حمیدرضا بهرامی می گوید

   سلام و عرض ادب. صمیمانه از لطف و محبت شما سپاسگزاریم جناب آقای دکتر.

 4. یاسمن می گوید

  سلام. مصرف برق ایرواشر نسبت به کولر گازی چطوره؟

  1. حمیدرضا بهرامی می گوید

   سلام و عرض ادب. مصرف برق ایرواشر با توجه به اینکه یک دستگاه تبخیری می باشد، همانطور که در محتوا نیز ذکر شده است حدودا تا ۷۰ درصد پایین تر نسبت به دستگاه های تبریدی می باشد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.