تهویه آران انرژی
جمعه , آبان ۲۴ ۱۳۹۸
خانه - تاسیسات چیلر - چیلر ساختمان | سایت فروش سیستم های تهویه مطبوع

چیلر ساختمان | سایت فروش سیستم های تهویه مطبوع

چیلر ساختمان در مدل های هوا خنک و آب خنک را اگر قصد دارید یک سیستم خنک کننده بسیار عالی با کیفیت عملکردی بالا برای ساختمان خود نصب کنید، به شما پیشنهاد می کنیم. چیلرهای ساختمانی با تأمین نیاز خنک سازی در ساختمان، حرارت داخل ساختمان را تعدیل می سازند. این دستگاه ها متناسب با تمام اقلیم ها طراحی شده اند.

چیلر ساختمان

سیستم های تهویه مطبوع ساختمان

 • چیلر تراکمی و جذبی
 • مینی چیلر
 • اگزاست فن
 • هواساز
 • فن کویل
 • روفتاپ پکیج
 • بویلر
 • ایرواشر
 • دستگاه زنت

چیلر ساختمان

سیستم های خنک کننده بر مبنای چیلر ساختمان

سیستم های تهویه مطبوع در ساختمان های تجاری و مسکونی به عنوان ابزارهای ایده آل برای تولید هوای خنک شناخته می شوند. هدف از  استفاده از این تجهیزات برای خنک کردن هوای داخل یک محوطه به منظور جلوگیری از افزایش دما در ساختمان است. این جمله به مفهوم آن است که حرارت مازاد در ساختمان از طریق چیلر ساختمان کنترل می‌شود؛ بنابراین از بسیاری از بارهای حرارتی اضافی که ممکن است به دستگاه ‌های وسایل داخل ساختمان وارد شود، جلوگیری خواهد شد.

چیلر ساختمان

بار اضافی که از فضای خارج به داخل ساختمان وارد می‌شود، شامل تابش نور خورشید، گرمای هوا و وزش باد و افزایش درجه حرارت داخل ساختمان می باشد؛ عوامل داخلی را با عنوان رطوبت سیستم های روشنایی و تجهیزات الکتریکی عنوان کرده‌اند. هر یک از این دستگاه ها مقدار جزئی حرارت را به محیط ارائه می‌دهند. در این خصوص استفاده از چیلر ساختمان با ظرفیت خنک کنندگی متناسب، یک ضرورت است.

کاربرد چیلرهای مختص ساختمان

 1. ساختمان های مسکونی
 2. ساختمان های اداری
 3. ساختمان های تجاری

انواع چیلر ساختمان

انواع چیلر ساختمان برای دستیابی به کنترل دمای مناسب در محل مورد نظر نصب می شوند. به طور متداول، چیلرهای ساختمانی وجود دارند که متناسب با نیاز مشتریان قابل خریداری هستند؛ چیلر هوا خنک و چیلر آب خنک دو نمونه از این محصولات خنک کننده می باشند. در هر دو دستگاه، سیستم تبرید برای خنک کردن سیالات یا رطوبت زدایی از هوا برای ساختمان های تجاری صنعتی و مسکونی انجام می شود.

چیلرهای مختص تهویه هوای ساختمان از نوع هوا خنک و آب خنک در بازار با برندهای مختلف وجود دارد. تمام محصولات از کارایی و کیفیت لازم برخوردارند، بنابراین اولین گام در خرید چیلر مناسب این است که نیاز ساختمان را  مشخص کنید و سپس چیلر مناسب را انتخاب نمایید.

اجزای چیلر ساختمان

 • اواپراتور
 • کندانسور
 • کمپرسور
 • دریچه انبساط

چیلر ساختمان

مزایای چیلر ساختمان

 1. بهره وری بالاتر ساختمان
 2. بهینه سازی مصرف انرژی
 3. طول عمر بالا
 4. مقرون به صرفه و کارامد
 5. تهویه مناسب

یکی دیگر از مزایای استفاده از چیلرهای ساختمانی این است که با استفاده از این تجهیزات که بر اساس آخرین فناوری‌های نوین با رویکرد بهینه سازی مصرف انرژی تولید شده اند، پروژه های ساختمان سازی با همکاری معماران و مهندسان به نحو مطلوب فراهم شده است. چیلرهای ساختمانی مناسب ترین، مقرون به صرفه ترین و کارآمدترین راه حل برای شرایط اقلیمی متفاوت هستند.

انتخاب چیلر ساختمان

انواع چیلر ساختمان، هوا خنک و آب خنک، به عبارت ساده مجموعه ای از اجزای منحصر به فرد است که در کنار یکدیگر منجر به ایجاد یک دستگاه کارآمد برای خنک سازی گشته است. ساخت انواع چیلر ساختمان در کارخانه، فرآیندی پرهزینه و نسبتاً پیچیده است. البته مزایا و قابلیت هایی که این دستگاه‌ ها برای واحدهای ساختمانی و صنعتی ارائه داده‌اند، چیزی فراتر از هزینه‌های اولیه خواهد بود.

چیلر ساختمان

ساختمان های بزرگ تر نیاز به چیلرهایی با ظرفیت خنک کنندگی بیشتر دارند. بسته به اندازه چیلر ساختمان و نوع کمپرسور، قیمت خرید چیلرها تعیین می گردد. زمانی که قرار است یک چیلر برای ساختمان نصب شود، معماران و مهندسان، سیستم های در دسترس را بررسی کرده و تصمیم می گیرند چیلر ساختمان در داخل ساختمان نصب شود یا خارج از آن.جهت انتخاب مناسب ترین چیلر جهت ساختمان با کاربری های مختلف با کارشناسان مجموعه تهویه آران انرژی در ارتباط باشید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و خرید با مناسب ترین قیمت و بالاترین بازدهی با ما در ارتباط باشید:
مشاور فروش
راه های ارتباطی:
مدیر فروش: 09121714273
شماره تلفن :02128424854
آدرس کانال: Aranenergyco@
پست الکترونیکی:info@chillerco.ir

مطلب پیشنهادی

نمایندگی چیلر تراکمی

نمایندگی چیلر تراکمی در تهران

نمایندگی چیلر تراکمی در تهران به مراکز معتبر گفته می شود که خدمات مشاوره فروش …