مجموعه تهویه آران انرژی شما را به خرید بهترین محصولات سیستم های تهویه مطبوع دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

عرضه دستگاه یونیت هیتر با ارزانترین قیمت

یونیت هیتر

یونیت هیترها واحدهای گرمایشی هستند که برای گرم کردن فضاهای باز و ساختمان ها کاربرد زیادی دارند. یونیت هیترها می توانند هیدرولیکی باشند یا با منبع انرژی مانند گاز یا نفت برای گرم نگهداشتن محیط استفاده کنند.  دستگاه یونیت هیتر با ارزان ترین قیمت و بهترین کیفیت در اختیار شما قرار می گیرد.

یونیت هیتر چیست

از دستگاه یونیت هیتر (Unit Heater) برای گرمایش فضاهای بزرگ صنعتی و غیر صنعتی استفاده می شود. گرمایش خانه ها و ساختمان ها یکی از موضوعات مهم در ساخت و ساز خانه ها است و حتما می دانید که وسایل گرمایشی هر خانه قلب تپنده ی آن محسوب می شود. یونیت هیترها از جمله بهترین وسایل گرمایشی برای ساختمان ها هستند.

دستگاه یونیت هیتر

انواع یونیت هیتر

  1. آبگرم
  2. الکتریکی
  3. صنعتی

دستگاه یونیت هیتر

یونیت هیتر و کاربردهای آن

یونیت هیترها یک راه خوب برای گرم کردن یک فضای باز مانند یک گاراژ یا زیرزمین می باشند. در این نوع سیستم ها معمولا یک فن از سقف در گوشه ای از فضا آویزان است. دستگاه یونیت هیتر می تواند هیدرولیکی باشد که برای یک منبع گرما نیاز به دیگ بخار دارد.آب داخل دیگ بخار گرم می شود و از طریق لوله ها توسط یک گردشگر به یک سیم پیچ داخل بخاری فرستاده می شود.

یک فن هم در روبروی کویل متصل می شود و گرما را که به فضا منتقل می شود جذب می کند.دیگر  یونیت هیترهایی هستند که می توانند منبع انرژی متعلق به خود را داشته باشند این منبع ها می تواند یک مشعل گاز، مشعل نفت یا هسته های بخاری برقی داشته باشند که در یک محفظه نصب شده اند.

دستگاه یونیت هیتر

کاربری

  • سالن های ورزشی
  • سالن های صنعتی
  • پروژه های نفت ، گاز و پتروشیمی
  • استخر ها
  • مجتمع های تجاری

تمام یونیت هیترها به عنوان منبع قدرت خود برای کنترل فن ها نیاز به یک خط برق دارند. یونیت هیترهای الکتریکی نیاز به یک خط برق قوی تر دارند زیرا از یک هسته گرمایشی و فن استفاده می کنند.

دستگاه یونیت هیتر

مزایای و معایب یونیت هیتر

یونیت هیترها در یک گاراژ یا زیرزمین و یا … نصب می شود و سپس کل سیستم گرمایشی نصب می شود. یونیت هیترها در اندازه ها و سایزهای مختلفی وجود دارند. یونیت هیترها می توانند بدون هیچ گونه دودکش کار کنند. یونیت هیترها می توانند نسبت به سیستم های دیگر صدای بیشتری را ایجاد کنند.

دستگاه یونیت هیتر با ارزان ترین قیمت

بهتر است دستگاه یونیت هیتر را از قسمت هایی که دارای پخش عمده هستند خریداری کنید. قبل از خرید یونیت هیتر با کارشناسان ما مشورت کنید تا یونیت هیتر متناسب با شرایط شما را معرفی کنند. شما می توانید انواع یونیت هیترها را با ارزان ترین قیمت سفارش دهید و آن را در محل پروژه خود دریافت کنید.

آقای بهرامی

من در حوزه تهویه مطبوع مشغول به کار هستم

مجموعه تهویه آران انرژی شما را به خرید بهترین محصولات سیستم های تهویه مطبوع دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید