مجموعه تهویه آران انرژی شما را به خرید بهترین محصولات سیستم های تهویه مطبوع دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

آخرین قیمت یونیت هیتر صنعتی فن دار در بازار

یونیت هیتر صنعتی

یونیت هیتر صنعتی فن دار اصل با توجه به گرمای فوق العاده جهت گرم کردن فضاهای بزرگ جهش چشمگیری داشته است و عرضه عمده این دستگاه به صورت مستقیم سبب شده تا علاوه بر خرید محصولی همراه با استانداردهای روز دنیا ، این دستگاه را با هزینه ای مقرون به صرفه تهیه نمایید و از آن جهت گرمایش مناسب با راندمان کاری بالا و پخش متمرکز گرما، بهره بگیرید که در نوشته زیر مختصری به معرفی مشخصات این دستگاه پرداخته ایم.

یونیت هیتر صنعتی

یونیت هیتر صنعتی

یونیت هیتر صنعتی

یونیت هیترصنعتی فن دار (بخارآب) یونیت هیتر صنعتی (Industrial Unit heater) سیستمی است که به طور معمول کاربرد آن جهت گرم کردن فضاهای وسیع مانند سالن های صنعتی و یا ورزشی می باشد. یونیت هیتر های صنعتی کاربردشان زمانی میباشد که بار حرارتی و حجم هوایی که مورد نظر است زیاد باشد.

ویژگی های یونیت هیتر

  • کاربری موثر در سالن های بزرگ، کارگاه های صنعتی و کارخانجات
  • در مدل های عمودی (خروجی هوا از پایین) و افقی (خروجی هوا افقی) جهت ساختمان های با مسقف بلند
  • از cfm 42000 تا cfm 270000
  • قابلیت کارکرد با آب گرم و بخار
قیمت یونیت هیتر
مدل ابعاد (cm) BTU/hr قیمت
TU 15 w ۵۰*۵۰*۳۵ ۴۲۰۰۰/۵۴۰۰۰ استعلام شود
TU 25 w ۵۸*۵۸*۳۵ ۷۴۰۰۰/۸۲۰۰۰ استعلام شود
TU 35 w ۶۶*۶۶*۳۵ ۱۱۰۰۰۰/۱۳۰۰۰۰ استعلام شود
TU 50 w ۷۵*۷۵*۳۵ ۱۵۵۰۰۰/۱۸۰۰۰۰ استعلام شود
TU 65 w ۸۱*۸۱*۳۵ ۲۱۰۰۰۰/۲۳۰۰۰۰ استعلام شود
TU 75 w ۸۵*۸۵*۳۵ ۲۵۰۰۰۰/۲۷۰۰۰۰ استعلام شود

آخرین قیمت یونیت هیتر صنعتی فن دار در بازار قیمت فروش یونیت هیتر صنعتی با توجه به سایز و ظرفیت دستگاه، نوع آن و دیگر عوامل مربوطه، بسیار متغیر و متفاوت با یکدیگر است، بنابراین نمی توان قیمت حتمی برای آن تعیین کرد. یونیت هیتر های صنعتی بزرگتر با توجه به سایز، قیمتی متفاوت تر را در بَر می گیرد. مشتریانی که قصد خرید عمده یونیت هیتر صنعتی را دارند، با این شیوه می توانند دستگاه ها را با نرخی مناسب و تخفیفی ویژه تهیه نمایند و این معاملات در مکان های مختلفی سر می گیرد.

برخی مکان های فروش یونیت هیتر صنعتی فن دار

  • نمایندگی های پخش دستگاه یونیت هیتر
  • سایت های اختصاصی دستگاه یونیت هیتر
  • فروشگاه های اینترنتی دستگاه یونیت هیتر

فروش در این سایت مرجع، با توجه به بالاترین استانداردهای روز دنیا و مناسب ترین قیمت هیتر یونیت بخار فن دار باکیفیت و تحویل در محل پروژه انجام می پذیرد. برای تعیین قیمت انواع یونیت هیتر در بازار باید به عوامل مختلفی که بر قیمت تاثیر می گذارند و همچنین شرکت های تولید کننده آن توجه کرد و در نهایت با مراجعه حضوری به بازار فروش محصول قیمت های مختلف آن را درآورد، از طریق سایت های اینترنتی نیز امکان تهیه لیست قیمتی مذکور وجود دارد، این راه نسبت به مراجعه حضوری هزینه و زمان کمتری را به خریدار تحمیل می کند.

آخرین قیمت یونیت هیتر صنعتی فن دار در بازار

از یونیت هیتر صنعتی چه می دانید؟

از یونیت هیتر صنعتی چه می دانید؟ یونیت هیتر یک نوع سیستم گرمایشی جدید است که در صنایع مختلف مورد استفاده قرار می گیرد، این دستگاه عموما در مکان های بزرگ استفاده می شود. در فصول سرد سال برای ایجاد گرما و تثبیت دما کارایی زیادی دارد. یونیت هیتر از تعدادی لوله های پرده دار پیچ و خم دار درست شده است که درون یک جعبه قرار دارند، برای تامین حرارت مورد نیاز ابتدا سیال با دمای مورد نظر از کویل عبور می کند. به این ترتیب لوله ها و پره ها گرم می شوند.

بعداز انجام این عملیات توسط فن اکسیال و فن محوری جریان هوای تولید شده به داخل محیط پخش می شود. در بازار می توانید تولیدات داخلی و خارجی این محصول را پیدا کنید که طبیعتا کیفیت و مرغوبیت کالا ویژگی است که با آن می توان خرید خود را انجام داد. نکته دیگری که در رابطه با این دستگاه باید توجه کرد این است که مزایای زیاد این محصول از قبیل تولید هوای مطبوع و گرم کردن سریع محل و… منجر شده است که خریداران زیادی داشته باشد و همگی از آن رضایت داشته باشند.

بورس خرید انواع یونیت هیتر صنعتی

بورس خرید انواع یونیت هیتر صنعتی انواع یونیت هیتر صنعتی در بازار های سراسر کشور خرید و فروش می شود. نمایندگی های فروش این محصول انواع مختلفی از محصول را بدون واسطه و مستقیم به خریداران تحویل می دهند. در بازار های مختلف سراسر کشور مراکز فروش این محصول وجود دارد که به نوعی بورس فروش و خرید یونیت هیتر هستند. در این مراکز خرید هیتر صنعتی به صورت حضوری و غیر حضوری امکان پذیر است. از آن جایی که فروشگاه های متعددی از این محصول وجود دارد لذا می توان محصول را با قیمت مناسبی خریداری کرد‌.

در بورس خرید و فروش انواع یونیت علاوه بر فروشگاه های فروش، نمایندگی های فروش تولید کنندگان و وارد کنندگان این محصول وجود دارد که محصول را به اشکال مختلف در اختیار خریداران قرار می دهند و عموما در برابر خدمتی که ارائه می دهند برای کالای خود ضمانت نیز ارائه می دهند. و از آنجایی که خرید ها بی واسطه انجام می شود معامله برای دو طرف قرار داد سود آور خواهد بود.
آقای بهرامی

من در حوزه تهویه مطبوع مشغول به کار هستم

مجموعه تهویه آران انرژی شما را به خرید بهترین محصولات سیستم های تهویه مطبوع دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید