مجموعه تهویه آران انرژی شما را به خرید بهترین محصولات سیستم های تهویه مطبوع دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید و فروش فن کویل در کشور

خرید و فروش فن کویل

فن کویل ها از دستگاه های تهویه مطبوعی هستند که می توانند به راحتی با استفاده از تعدادی کویل و فن در ایجاد گرما و سرما در خانه ی شما موثر باشند. خرید و فروش فن کویل در بسیاری از فروشگاه ها انجام می شود. بهتر است قبل از خرید فن کویل از کارشناسان مشاوره بگیرید.

خرید و فروش فن کویل

فن کویل چیست خرید و فروش فن کویل چگونه است

تهویه مطبوع یعنی تغییر شرایط هوایی محیط اطراف به گونه ای که حداکثر راحتی و آسایش را برای ما فراهم کند. یعنی هوا نه زیاد سرد و نه زیاد گرم باشد و آلاینده های مختلف نیز در آن به حداقل خود برسد. فن کویل ها از دستگاه های تهویه مطبوع هستند که می توانند به راحتی سرمایش و گرمایش را برای شما به ارمغان بیاورند. با ما همراه باشید تا شما را با خرید و فروش فن کویل آشنا کنیم.

فن کویل چیست

فن کویل همان طور که از اسم آن مشخص است دستگاهی است که از تعدادی فن به همراه کویل یا همان لوله های فین دار، فیلترهای قابل شست و شو، شیر فلکه، شیر هواگیری و ترموستات تشکیل شده است. نحوه ی کار فن کویل به این صورت است که آب سرد یا گرم درون این کویل ها جریان پیدا می کند و فن ها هوا را در اطراف کویل ها حرکت می دهند و به این ترتیب فضای خانه ها و ساختمان ها گرم یا سرد می شود. شما می توانید به راحتی فن کویل را با وجود ترموستات کنترل کنید.

خرید و فروش فن کویل

انواع فن کویل

  1. سقفی
  2. کانالی
  3. زمینی

مزایای استفاده از فن کویل

فن کویل ها دارای انعطاف پذیری بالایی هستند به طوری که می توانید آن ها را به راحتی در هر نقطه از خانه ی خود نصب کنید. فن کویل دارای انواع مختلف بوده و متناسب با هر سلیقه و نوع کاربری فضا موجود است. فن کویل نیازی به کانال کشی ندارد و به این ترتیب معماری زیباتری دارند و زیبایی ساختمان شما بیشتر می شود. فن کویل را می توان در قسمت های مختلف نصب کرد. به عنوان مثال فن کویل سقفی توکار بیشتر در ساختمان های مسکونی و در درون سقف کاذب نصب می شود.

کاربری

  • ساختمان های مسکونی
  • مراکز تجاری
  • برخی واحدهای صنعتی
  • دفاتر اداری

خرید و فروش فن کویل

خرید و فروش فن کویل

خرید و فروش فن کویل متناسب با مدل ها و ظرفیت های مختلف متفاوت است. مرکز فروش فن کویل در بسیاری از شهر ها وجود دارد و خدمات پس از فروش و ضمانت هایی را در اختیار شما قرار می دهند. بهتر است مرکزی را برای خرید فن کویل انتخاب کنید که کارشناسان متخصصی داشته باشد که بتوانند به شما در انتخاب بهترین فن کویل متناسب با فضای مورد نظر و سلیقه ی شما کمک کنند. توجه داشته باشید که گاهی انتخاب نامناسب یک فن کویل با ظرفیت بالا برای شما مشکل ساز خواهد شد، بنابراین حتما از کارشناسان ما جهت انتخاب و خرید فن کویل مشاوره بگیرید.

آقای بهرامی

من در حوزه تهویه مطبوع مشغول به کار هستم

مجموعه تهویه آران انرژی شما را به خرید بهترین محصولات سیستم های تهویه مطبوع دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید