تهویه آران انرژی
چهارشنبه , فروردین ۱۳ ۱۳۹۹

قیمت انواع چیلر تراکمی و جذبی

قیمت انواع چیلر تراکمی و جذبی با در نظر گرفتن شرکت تولید کننده این تجهیزات، توان تبرید، قیمت بازار و … تعیین می گردد. در حال حاضر قیمت انواع چیلر در بازار در مدل های چیلر هوا خنک، آب خنک، چیلر ۲۰ تن، چیلر ۷۰ تن و … به صورت رقابتی به مشتریان اعلام می شود. شرایط خرید این دستگاه ها در تهویه آران انرژی متناسب با نیاز مشتری و خدمات پشتیبانی، تسهیل شده است.

قیمت انواع چیلر

انواع چیلر

 • چیلر تراکمی
 • چیلر جذبی

قیمت انواع چیلر

قیمت انواع چیلر و مسئله خرید آن یکی از چالش های افراد برای تهیه سیستم های خنک کننده آب در ساختمان های تجاری و صنعتی می باشد. اهمیت این مسئله زمانی پررنگ تر می‌شود که نوسانات قیمت بازار به خصوص تغییرات اساسی در قیمت مصالح اولیه و تجهیزات مورد نیاز برای ساختن انواع چیلر به میان می آید.

ظرفیت(تن تبرید)قیمت انواع چیلرظرفیت(تن تبرید)قیمت انواع چیلر
۸۰استعلام شود۵استعلام شود
۱۰۰استعلام شود۱۰استعلام شود
۱۲۰استعلام شود۱۵استعلام شود
۱۵۰استعلام شود۲۰استعلام شود
۱۸۰استعلام شود۳۰استعلام شود
۲۰۰استعلام شود۴۰استعلام شود
۳۰۰استعلام شود۵۰استعلام شود
۳۲۰استعلام شود۶۰استعلام شود

انواع چیلر تراکمی

 1. اسکرو
 2. اسکرال
 3. سانتریفیوژ
 4. رفت و برگشتی

انواع چیلر جذبی

 1. تک اثره
 2. دو اثره
 3. شعله مستقیم

چیلر چیست

همانطور که می دانید انواع چیلر دستگاه‌هایی هستند که برای خنک سازی واحدهای تجاری صنعتی و خانگی مورد استفاده قرار می گیرند. این دستگاه ها از طریق جریان برق، حجم مشخصی از آب را در اثر فرایند تبادل حرارت، خنک کرده و در اختیار واحدهای مصرفی قرار می دهند.

قیمت انواع چیلر

قسمت های چیلر

 • کمپرسور
 • کندانسور
 • انواع فن
 • کویل ها
 • فیلترها

تاثیر برند تولید کننده در قیمت انواع چیلر

هر یک از این تجهیزات در کارخانه های جداگانه تولید و سپس برای طراحی انواع چیلر به کارخانه تولید چیلرهای صنعتی و خانگی ارسال می شوند. بنابراین دور از انتظار نیست که قیمت چیلر به شدت تحت تاثیر کارخانه های تولید کننده این قطعات قرار داشته باشد.

قیمت چیلر ایستاده

قیمت چیلر ایستاده به عنوان یکی از انواع چیلرهای موجود در بازار با توجه به ظرفیت خنک کنندگی و توان عملکردی آن تعیین می‌شود. چیلرهای ایستاده مدل هایی از چیلرها هستند که فرآیند خنک سازی آب را به عنوان یک سیستم تهویه مطبوع، به طرز موثر برای ساختمان ها فراهم می سازد. برندهای مختلفی از انواع چیلر ایستاده با ظرفیت خنک کنندگی متفاوت در بازار وجود دارند. قیمت چیلر ایستاده با توجه به برند تولید کننده، نوع کاربرد صنعتی یا خانگی و نحوه نصب آن تعیین می گردد.

قیمت چیلر ۲۰ تن

قیمت چیلر ۲۰ تن بسته به اینکه چیلرها از نوع چیلرهای جذبی باشند یا چیلر تراکمی و با نظر به اینکه مدل نصب آنها چگونه است، متفاوت می باشد. ظرفیت خنک کنندگی این نوع چیلرها متغیر است. برندهای مختلفی از چیلر ۲۰ تن در بازار وجود دارد که هر کدام دارای مشخصات فنی و قابلیت های عملکردی متفاوت هستند. این نوع چیلرها عموماً برای واحدهای مسکونی بزرگ و کارخانه های تولیدی با ظرفیت محدود تر مناسب هستند. خرید چیلر ۲۰ تن، مقرون به صرفه بوده و در طولانی مدت، مزایای زیادی را برای ساختمان فراهم می سازد. برای دریافت قیمت چیلر ۲۰ تن می توانید با مجموعه چیلراینفو در تماس باشید.

قیمت چیلر خانگی

چیلر خانگی با ظرفیت های تبرید مختلف، در مدل های مینی چیلر، چیلرهای هوا خنک و آب خنک، قابل نصب در آپارتمان های مسکونی با تعداد واحد متفاوت می باشد.

پارامترهای تاثیرگذار در قیمت چیلر

 • ظرفیت خنک‌کنندگی
 • مدل چیلر
 • مشخصات فنی
 • برند تولید کننده

قیمت انواع چیلر

استفاده ازمینی چیلرها

انواع مینی چیلر پر کاربردترین محصولات خنک کننده در بازار هستند که با قابلیت های ویژه، نیازهای سرمایشی ساختمان را فراهم می سازند. این مینی چیلرها نیز از بهترین مصالح اولیه ساخته می شوند. پروژه های ساختمانی که در سال های اخیر با فناوری های پیشرفته ساخته شده‌اند، از انواع مینی چیلر برای سیستم های تهویه مطبوع بهره گرفته اند. برای دریافت قیمت مینی چیلر می توانید با مجموعه آران انرژی در تماس باشید.

قیمت انواع چیلر

خرید انواع چیلر

در حال حاضر مجموعه آران انرژی به عنوان یکی از مراکز تخصصی انواع چیلر آب خنک و هوا خنک، این تجهیزات را با بهترین کیفیت و قیمت مناسب برای کاربردهای خانگی و صنعتی فراهم نموده است. پیشنهاد می‌کنیم اگر قصد خرید انواع چیلر را دارید، برای دریافت قیمت چیلر، اطلاع از مشخصات فنی و یا خرید تجهیزات تهویه مطبوع با این مرکز تماس بگیرید.  قیمت انواع چیلر متناسب با بودجه مشتری و خدمات مشاوره خرید، خدمات گارانتی محصول با رعایت حقوق مشتری، نقطه تمایز مجموعه تهویه آران انرژی با سایر مراکز فروش چیلر می باشد.

 
جهت کسب اطلاعات بیشتر و خرید با مناسب ترین قیمت و بالاترین بازدهی با ما در ارتباط باشید:

راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120364630
شماره تلفن :02128424854
شماره فکس :02128424417
آدرس کانال: Aranenergyco@
پست الکترونیکی:info@chillerco.ir

مطلب پیشنهادی

فروش چیلر در عراق

فروش چیلر در عراق با قیمت مناسب

چیلرهای بزرگ صنعتی معمولاً در موتورخانه در کنار سایر تجهیزات مکانیکی در داخل ساختمان قرار …