مجموعه تهویه آران انرژی شما را به خرید بهترین محصولات سیستم های تهویه مطبوع دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت فن کویل ایرانی در انواع مختلف

فن کویل

فن کویل ایرانی یکی از انواع سیستم های سرمایشی – گرمایشی موجود در بازار است که با قیمت های متنوع برای مشتریان در نظر گرفته شده اند. این تجهیزات بر اساس انتقال حرارت میان آب و هوا عمل می کنند و از این طریق موجب خنک شدن و یا گرم شدن محیط می گردند. حال در این مقاله به شرح و قیمت فن کویل ایرانی می پردازیم.

قیمت فن کویل ایرانی

فن کویل چیست

فن کویل ها یکی از اجزای تشکیل دهنده سیستم های تهویه مطبوع هستند که برای تامین هوای تمیز در ساختمان های مسکونی، محوطه های صنعتی و اماکن تجاری مورد استفاده قرار می گیرند. اساس کار فن کویل ها بر مبنای گردش جریان هوا و انتقال حرارت میان دو سیال است. طرز کار مبدل حرارتی را می توان در تجهیزات فن کویل ایرانی مشاهده کرد. در حال حاضر قیمت فن کویل ایرانی در بازار با توجه به برند تولید کننده و کیفیت قطعات، مقادیر متفاوت دارد.

قیمت فن کویل ایرانی

اجزای فن کویل

 • کویل
 • فن
 • فیلترها
 • شیرهای کنترل
 • بدنه

قیمت فن کویل ایرانی

عملکرد فن کویل های ایرانی

هوای تهویه شده در فن کویل ها با استفاده از ابزار کنترل کننده قابل تشخیص می باشد. جریان آب داغ که از درون لوله های سیستم تهویه عبور می کند در یک فرایند تبادل حرارتی، موجب تغییر دمای هوا می شود. هوای گرم از طریق فن کویل های دمنده به تمام محوطه ساختمان فرستاده می شود. بر این مبنا، فن کویل های ایرانی در فصل‌های گرم سال نیز به عنوان سیستم سرمایشی عمل می کند. بر همین اساس انواع این دستگاه ها را در مدل های مختلف می توانید در بازار خریداری کنید. قیمت فن کویل ایرانی در هر یک از مدل های این دستگاه متفاوت است.

قیمت فن کویل ایرانی

 انواع فن کویل های ایرانی

 • فن کویل سقفی
 • فن کویل دیواری
 • فن کویل ایستاده
 • فن کویل توکار

قیمت فن کویل ایرانی

فن کویل توکار یا مخفی

یکی از مدل های فن کویل با نام فن کویل مخفی،  در واقع از خانواده فن کویل های سقفی می باشند که به صورت توکار نصب می‌شوند به طوریکه اجزای دستگاه از بیرون قابل مشاهده نیست.

فاکتورهای تعیین کننده قیمت فن کویل ایرانی

 1. ظرفیت سرمایشی و گرمایشی بر حسب کیلووات
 2. نوع برق مصرفی ( جریان مستقیم یا جریان متناوب)
 3. نوع فیلترها
 4. تجهیزات برق کشی
 5. نحوه نصب به صورت روکار و یا توکار
 6. جنس بدنه

قیمت فن کویل ایرانی

انتخاب فن کویل

انتخاب فن کویل برای پروژه های مختلف همواره سوالی است که برای صاحبان پروژه پیش میاید که چه نوع فن کویلی مناسب تر است که همراه با راندمان کاری بالا منجر به صرفه جویی در مصرف انرژی بشود. مشتریان محترم می توانند با کارشناسان ما در این زمینه مشورت نمایند.مراحل نصب و راه اندازی تجهیزات فوق در قیمت خرید فن کویل ها تاثیر گذار است. معمولاً بسته به موقعیت ساختمان و مساحت محوطه یا اتاق، از مناسب ترین مدل فن کویل ها منحصر به هر ساختمان ، استفاده می شود.

قیمت فن کویل ایرانی

قیمت فن کویل ایرانی

قیمت فن کویل ایرانی برای مشتریان و مصرف کنندگان انواع فن کویل ها با توجه به نوع کاربری دستگاه در محیط های مختلف و همچنین ظرفیت آن تعیین می شود. اگر قصد خرید یکی از مدل های فن کویل را دارید می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید. این مجموعه ارائه کننده برترین سیستم های تهویه مطبوع ایرانی همراه با گارانتی و خدمات پس از فروش ممتاز ، برای نصب در محوطه های گوناگون است.

آقای بهرامی

من در حوزه تهویه مطبوع مشغول به کار هستم

مجموعه تهویه آران انرژی شما را به خرید بهترین محصولات سیستم های تهویه مطبوع دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید