مجموعه تهویه آران انرژی شما را به خرید بهترین محصولات سیستم های تهویه مطبوع دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قطب فروش سیستم VRF در کشور

VRF نسل جدید سیستم های تهویه مطبوع می باشد که باعث صرفه جویی قابل توجهی در مصرف انرژی و افزایش راندمان کاری و بهبود کیفیت تهویه مطبوع می شود. از این رو فروش سیستم VRF با توجه به مزایای بیشمارش ، چشمگیر شده است.

سیستم VRF چیست؟

جریان متغیر سیال (VRF) یک پیکربندی سیستم تهویه مطبوع می باشد که در آن یک پنل فشرده سازی در فضای باز و چند پنل داخلی وجود دارد. جریان متغیر سیال، به توانایی سیستم برای کنترل میزان مبرد سیال به تبخیر چندگانه می شود (واحد های داخلی)، که امکان استفاده از بسیاری از اواپراتورهای مختلف ، ظرفیت ها و تنظیمات متصل به یک واحد متراکم و کنترل منطقه را می دهد.

فروش سیستم VRF

بازار جهانی VRF (سیستم تهویه مطبوع مدرن چندگانه برای ساختمانها) از سال 2017 تا سال 2023 به میزان 22.79 میلیارد دلار افزایش خواهد یافت و با رشد سالیانه 12.43 درصد همراه است. تقاضا برای پمپ های حرارتی و سیستم های بازیابی گرما که برای تأسیسات تجاری و مسکن استفاده می شود، عامل رشد این بازار است.

فروش سیستم VRF

جریان مبرد بزرگ (VRF)

جریان متغیر سیال  (VRF)، همچنین حجم متغیر مبرد (VRV) نامیده می شود، که یک روش انعطاف پذیر تهویه مطبوع است. اگر تعادل حرارتی داخلی تغییر کند، جریان مبرد را می توان با توجه به بار خنک کننده تغییر داد. همچنین، هنگامی که یک پمپ گرما قابل برگشت استفاده می شود، قدرت گرما را می توان با توجه به تغییر گرما در حال تغییر اتاق تغییر داد. یک شیر گسترش یا شیر کنترل می تواند جریان مبرد را به هر پنل داخلی کاهش یا متوقف کند، بنابراین خروجی را به محفظه کنترل می کند.

فروش سیستم VRF

مزیت های سیستم VRF

  • این دستگاه ها سرمایش و گرمایش را همزمان فراهم می کنند.
  • این دستگاه می تواند به اندازه کافی برای پاسخگویی به نیازهای کنترل اقلیمی یک اقامتگاه کوچک یک خانواده و یا به تمام ساختمان های بلندپایه تجاری تبدیل شود.
  • بر خلاف برخی از فن آوری های قدیمی HVAC، سیستم های VRF بسیار آرام هستند. نصب یک سیستم VRF دارای مزیت افزوده کاهش نویز محیطی در داخل و خارج از ساختمان است.
  • این دستگاه یک راه حل عالی برای نصب تجهیزات HVAC در مناطقی با فضای محدود است.

نحوه کارکرد سیستم

این نوع سیستم شامل تعداد زیادی از واحدهای داخلی (تا 64 واحد) است که به یک یا چند پنل تراکم خارجی وصل شده است. جریان کلی مبرد با استفاده از یک کمپرسور متغیر سرعت تحت کنترل اینورتر یا تعدادی از کمپرسورهای ظرفیت متغیر در پاسخ به تغییرات در نیازهای خنک کننده یا حرارت در فضای تهویه مطبوع تغییر می کند. سیستم کنترل می تواند سوئیچینگ بین حالت گرما و حالت خنک را به صورت مورد نیاز تغییر دهد. در یک نسخه پیچیده تر، پنل داخلی می تواند در حالت گرم یا خنک کننده مستقل از سایر واحد ها کار کند.

فروش سیستم VRF

فروش سیستم VRF

فروش سیستم VRF تولید شده و موجود در بازار، از نظر روش تولید، نوع کارکرد ، ظرفیت و کاربردشان با یکدیگر متفاوت می باشند.این محصولات با توجه به موارد ذکر شده دارای قیمت های متفاوتی می باشند.

در این سایت مرجع، دستگاه ها با توجه به برند معتبر همراه با استانداردهای روز دنیا و فروش از درب کارخانه با قیمت مناسب و گارانتی ممتاز در نظر گرفته شده است.

آقای بهرامی

من در حوزه تهویه مطبوع مشغول به کار هستم

مجموعه تهویه آران انرژی شما را به خرید بهترین محصولات سیستم های تهویه مطبوع دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید