مجموعه تهویه آران انرژی شما را به خرید بهترین محصولات سیستم های تهویه مطبوع دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت خرید هواساز صنعتی از کارخانه

خرید هواساز صنعتی

خرید هواساز صنعتی در تأمین هوای تمیز برای کارگران کارخانه ها و صنایع کوچک و بزرگ است. هواسازهای صنعتی قادر به تولید حجم زیادی از هوای تمیز برای یک محوطه هستند. خرید این تجهیزات با توجه به نیاز صنایع و ابعاد محوطه صنعتی امکان پذیر است. هواسازهای صنعتی با ظرفیت های تهویه متفاوت در بازار موجود می باشند.انواع هواسازهای صنعتی با ظرفیت تهویه متفاوت عمل می کنند؛ بر همین اساس؛ خرید هواساز صنعتی که متناسب با نیاز صنایع باشد از اهمیت زیادی برخوردار است.

خرید هواساز صنعتی

مزایای هواساز در واحدهای صنعتی

 1. کنترل رطوبت
 2. تثبیت دما
 3. توزیع هوای پاک برای کارکنان
 4. حذف باکتری و آلودگی ها
 5. حذف آلرژی

هواساز چیست

هواسازها (AHU) ریه های هر سیستم HVAC هستند. هواساز دستگاهی است که برای تنظیم و گردش هوا به عنوان بخشی از سیستم گرمایش، تهویه و تهویه مطبوع استفاده می شود. AHU هوا را به بیرون می کشد (فیلتر شده و یا گرم یا سرد می شود) و آن را به عنوان هوای تازه به اتاق با تهویه مطبوع ارائه می دهد.AHU که از موتور، فن و کویل ها برای تهویه هوا استفاده می کند. موتور، منبع انرژی حرکتی برای چرخش فن خنک کننده را فراهم می سازد؛ کویل ها نیز فرایند گرمایشی را در بخش تبادل حرارت با راندمان بالا مدیریت می کنند. در تمام انواع هواساز، حجم مشخصی از هوا وارد سیستم تهویه شده و پس از رطوبت زنی و تعدیل شرایط دما و رطوبت و ذرات معلق، هوای تمیز از طریق کانال های خروجی در اختیار ساختمان قرار می گیرد.

خرید هواساز صنعتی

انواع هواساز

 1. هواساز یک منطقه ای
 2. هواساز چند منطقه ای
 3. هواساز هایژنیک
 4. ایرواشر

خرید هواساز صنعتی

هواسازها تکمیل کننده تهویه مطبوع

هواسازهای صنعتی، دستگاه هایی هستند که برای تنظیم گردش هوا، به عنوان بخشی از سیستم تهویه مطبوع سیستم سرمایشی و گرمایشی به کار می روند. این دستگاه ها شامل یک محفظه فلزی بسیار بزرگ می باشند که اجزای دمنده، گرمایشی و خنک کننده، فیلترها، دریافت کننده های صوت و رطوبت گیرها در آن محفظه تعبیه شده اند. منافذ بزرگ در این هواسازهای صنعتی قرار دارند که هوا را از طریق آن به تمام ساختمان توزیع می کنند. دستگاه هواساز صنعتی ، یک ابزار ایده‌آل و کارآمد برای تهویه هوا در واحدهای صنعتی به شمار می رود. خرید هواساز صنعتی به منزله تامین هوای مطبوع و سالم در محیط کار محسوب می شود.

خرید هواساز صنعتی

منابع آلودگی در محیط های صنعتی

 1. ذرات گردوغبار
 2. مواد شیمیایی
 3. ذرات معلق
 4. باکتری ها

شرح آلودگی های در محیط

همان طور که می دانید محیط صنایع بدون در نظر گرفتن تولیدات آن، محیط های نسبتاً آلوده ای هستند؛ ذرات گرد و غبار، مواد شیمیایی و همچنین ذرات معلق که در محیط کار وجود دارند از طریق دستگاه تنفس وارد بدن کارگران می شوند. خرید هواساز صنعتی این امکان را فراهم می‌آورد که در هر لحظه، هوای موجود در محوطه کار در کارخانه ها و صنایع تهویه شود. به این ترتیب می‌توان مطمئن بود حجم زیادی از ذرات آلاینده و گرد و غبار از فضا حذف می شود.

خرید هواساز صنعتی

عملکرد هواساز

هواساز صنعتی، حجم مشخصی از هوا را به درون خود وارد کرده، از میان فیلتر ها عبور می دهد و از طریق تجهیزات رطوبت زا و همچنین تنظیم درجه حرارت و میزان رطوبت، یک هوای مطبوع را از طریق محفظه های مخصوص هوای خروجی به بیرون هدایت می کند. هوای خروجی از هواساز صنعتی به عنوان جریان هوای تمیز شناخته می شود.

خرید هواساز صنعتی

اجزای هواساز صنعتی

 • فیلترها
 • دستگاه های خنک کننده، دستگاه های گرم کننده
 • دستگاه های تولید کننده رطوبت
 • محفظه مخلوط کننده
 • فن ها
 • تجهیزات کنترل کننده پارامترهای فیزیکی
 • تجهیزات بازیابی حرارت
 • عایق ها

خرید هواساز صنعتی

مثالی از یک واحد صنعتی

به طور مثال، یک واحد صنعتی که به تهویه مطبوع با حجم بیشتر از ۱۰۰ هزار متر مکعب هوای تازه نیاز دارد باید برای خرید هواساز صنعتی با ظرفیت تهویه بالا اقدام کند. با توجه به این عوامل، طراحی و تولید هواساز صنعتی به گونه ای انجام گرفته است که هر کارخانه یا صنعت بتواند با توجه به ظرفیت محیط کار خود، یکی از مدل‌های هواساز صنعتی را خریداری کند.

خرید هواساز صنعتی

 خرید هواساز صنعتی

خرید هواساز صنعتی به منزله تامین یک دستگاه تهویه مطبوع با دوام و با کارایی بالا می باشد. این دستگاه ها از فولاد مقاوم ساخته شده و تمام قطعات، اتصالات و اجزای تشکیل دهنده آن از بهترین متریال تولید شده اند.

ظرفیت بر حسب (CFM)قیمت هواسازظرفیت بر حسب (CFM)قیمت هواساز
۴۰۰۰۰ تا ۵۰۰۰۰استعلام شود۱۵۰۰ تا ۱۰۰۰۰استعلام شود
۵۰۰۰۰ تا ۵۵۰۰۰استعلام شود۱۰۰۰۰ تا ۲۰۰۰۰استعلام شود
۵۵۰۰۰ تا ۶۰۰۰۰استعلام شود۲۰۰۰۰ تا ۳۰۰۰۰استعلام شود
۶۰۰۰۰ تا ۶۵۰۰۰استعلام شود۳۰۰۰۰ تا ۴۰۰۰۰استعلام شود

قیمت هواساز صنعتی

قیمت هواساز ها با توجه به نوع کاربری ، ظرفیت و اندازه شان در قیمت های متفاوتی هستند ، بنابراین مشتریان گرامی می توانند جهت اطلاع از قیمت دستگاه هواساز و همچنین خرید انواع هواساز مورد نظر با کارشناسان ما در ارتباط باشند.

آقای بهرامی

من در حوزه تهویه مطبوع مشغول به کار هستم

مجموعه تهویه آران انرژی شما را به خرید بهترین محصولات سیستم های تهویه مطبوع دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید