آخرین قیمت چیلر تراکمی اسکرو در بازار

0

تهویه مطبوع بسیار پر اهمیت می باشد و باید به آن توجه اساسی داشت .یکی از سیستم های مهم تهویه مطبوع جهت سرمایش بهینه چیلر تراکمی می باشد. قیمت چیلر تراکمی اسکرو با توجه به امروزی بودن و تکنولوژی بالا بسیار به صرفه است و قیمتش نیز به موضوعات متعددی بستگی دارد.


برای مشاوره تلفنی همین الان تماس بگیرید
تماس مستقیم با کارشناسان آر پی آسا
شماره گویا: ۰۲۱۲۸۴۲۴۳۷۴


با پرکردن فرم، در اولین فرصت کارشناسان آر پی آسا با شما ارتباط گرفته و راهنمایی های لازم را انجام دهند

قیمت چیلر تراکمی


برای مشاوره تلفنی همین الان تماس بگیرید
تماس مستقیم با کارشناسان آر پی آسا
شماره گویا: ۰۲۱۲۸۴۲۴۳۷۴


با پرکردن فرم، در اولین فرصت کارشناسان آر پی آسا با شما ارتباط گرفته و راهنمایی های لازم را انجام دهند

چیلر چیست

دستگاه هایی که امروزه برای ایجاد آب های سرد و هوای خنک مورد استفاده قرار می گیرد چیلر ها هستند که در بازار ها می توان نمونه های مختلفی از آن ها را خریداری کرد. به تهویه مطبوع در ساخت و سازها باید توجه کرد و اقدامات لازم را انجام داد.

اگر قصد خرید چیلر را دارید با ما همراه باشید تا اطلاعاتی را در باره ی چیلر تراکمی اسکرو در اختیار شما قرار دهیم.

چیلر کار گرفتن گرما از آب را می کند و با همین عمل سبب خنک شدن آب می شود. چیلرها براساس سیستم تبرید کار می کنند. سیستم عمل این دستگاه ها به شکل یک سیکل و مبرد می باشد. حتی می توان از گرمای حاصل از سرد شدن آب در چیلر را برای موارد دیگر به کار برد. چیلرها دارای دو نوع تراکمی و جذبی هستند.

چیلر تراکمی نیز به چند دسته ی چیلر تراکمی اسکرو، چیلر تراکمی رفت و برگشتی، چیلرهای تراکمی اسکرال Scroll و چیلر سانتریفیوژ تقسیم بندی می شوند.در واقع وقتی می گوییم چیلر اسکرو، یعنی نوع کمپرسور آن اسکرو است. قیمت چیلر تراکمی با توجه به نوع کمپرسور متغیر می باشد.

انواع چیلر تراکمی

 • چیلر سانتریفیوژ
 • چیلر رفت و برگشتی
 • چیلر اسکرال
 • چیلر اسکرو

چیلرهای اسکرو با راندمان بالا با هوا خنک

چیلرهای اسکرو با کندانسور هوا خنک می توانند بر اساس الزامات خاص پروژه انتخاب شوند. بر خلاف چیلرهای معمولی، آخرین مدل های چیلر اسکرو به چند مدل محدود نمی شود.

سری چیلرهای اسکرو پیکربندی شده دارای طیف گسترده ای از خنک کننده ها، کندانسورها و کمپرسورها هستند که انعطاف پذیری را برای انتخاب چیلرها بر اساس نیازهای مختلف مشتریان مانند:

 • ظرفیت
 • بهره وری انرژی
 • افت فشار
 • نرخ های جریان
 • ابعاد

اجزای چیلر اسکرو

مانند تمام سیستم های چیلر، چیلرهای اسکرو از یک اواپراتور، شیر انبساط، مبرد، لوله کشی داخلی و کنترل تشکیل شده اند. کمپرسور آنها نقطه تفاوت اصلی چیلرهای اسکرو است که از دو روتور مارپیچ برای به حرکت درآوردن و فشرده سازی گاز مبرد استفاده می کنند.

این نوع چیلر دارای عملکرد جریان تقریباً ثابت است و با موتور الکتریکی، بخار یا توربین گاز تغذیه می شود. ظرفیت آنها بین ۲۵ تا ۸۰۰ تن است و در صورت استفاده با مایعات با دمای تبخیر بالاتر موثر هستند.

قیمت چیلرهای تراکمی

چیلر تراکمی اسکرو

چیلر ها را در بازار ها می توان در نمونه های متفاوتی تهیه کرد که به طور کلی به دو دسته تراکمی و جذبی تقسیم می شوند که چیلر های تراکمی با انرژی الکتریکی و چیلر های جذبی با انرژی حرارتی کار می کند. قیمت چیلر تراکمی در ظرفیت های متعدد متغیر می باشد.

در این جا موضوع مورد بحث ما چیلر های تراکمی می باشد که خود نیز دارای تنوع بسیار می باشد. چیلر های مورد نظر دارای اجزای تشکیل دهنده خاصی هستند که در ادامه مطلب به بیان شان می پردازیم:

 • موتور الکتریکی
 • گاز فریون
 • شیر انبساط
 • مبدل حرارتی اپراتور
 • مبدل حرارتی کندانسور

چیلر های تراکمی اسکرو باکیفیت

پر فروش ترین نوع چیلر ها در بازار ها چیلر تراکمی اسکرو می باشد که در نمونه های باکیفیت در بازار ها ارائه می گردد. چیلر های مورد نظر در شهر های مختلفی از کشور مان چیلر تراکمی اسکرو مورد داد و ستد قرار می گیرد. جهت استعلام قیمت چیلر تراکمی با کارشناسان مجموعه تهویه آر.پی.آسا در ارتباط باشید.

خصوصیات چیلر اسکرو

چیلر اسکرو از مدرن ترین کمپرسورها محسوب می شود. نوع کمپرسور اسکرو از نوع مارپیچی است و این مدل کمپرسور باعث می شود تا کارایی این نوع کمپرسور افزایش پیدا کند. در چیلر تراکمی اسکرو یک سیستم کاهش بار وجود دارد که وجود آن سبب کاهش فشار وارد بر کمپرسور برطبق ظرفیت تبرید می شود و از این طریق عمر نگهداری دستگاه افزایش پیدا می کند.

مزیت چیلر تراکمی اسکرو

 • کنترل چند مرحله ای دستگاه و در نتیجه کاهش مصرف برق
 • تولید دستگاه با گازهای  مختلف مبرد
 • راندمان کاری بالای کمپرسور
 • لرزش و نویز صدایی کم

بازار چیلرهای تراکمی

بازار چیلر های اسکرو در کشور

چیلر اسکرو چیلر هایی پر طرفدار در کشور ما هستند که می توان آن ها را در شهر های مختلفی خریداری کرد. چیلر های مورد نظر معمولا در نمایندگی ها و سایت های تخصصی سیستم های تهویه مطبوع ارائه می گردند تا مشتریان بتوانند در کمترین زمان ممکن آن ها را خریداری کنند.

لازم به ذکر است که چیلر های اسکرو رامی توان در بازار ها با قیمت های متفاوتی خریداری کرد.

ظرفیت(تن تبرید) قیمت چیلر هوا خنک اسکرو ظرفیت(تن تبرید) قیمت چیلر هوا خنک اسکرو
۸۰ استعلام شود ۵ استعلام شود
۱۰۰ استعلام شود ۱۰ استعلام شود
۱۲۰ استعلام شود ۱۵ استعلام شود
۱۵۰ استعلام شود ۲۰ استعلام شود
۱۸۰ استعلام شود ۳۰ استعلام شود
۲۰۰ استعلام شود ۴۰ استعلام شود
۳۰۰ استعلام شود ۵۰ استعلام شود
۳۲۰ استعلام شود ۶۰ استعلام شود

قیمت چیلر تراکمی

هزینه چیلرهای اسکرو با توجه به ظرفیتش در مدل های متعدد ، متغیر می باشد و همچنین قیمتش به نوع طراحی آن نیز بستگی دارد. توجه داشته باشید که جنس اجزای به کار گرفته شده در چیلرها نیز بر هزینه چیلرهای اسکرو نیز موثر است.

مشتریان گرامی جهت استعلام آخرین قیمت چیلر تراکمی می توانند با کارشناسان ما در ارتباط باشند.


برای مشاوره تلفنی همین الان تماس بگیرید
تماس مستقیم با کارشناسان آر پی آسا
شماره گویا: ۰۲۱۲۸۴۲۴۳۷۴


با پرکردن فرم، در اولین فرصت کارشناسان آر پی آسا با شما ارتباط گرفته و راهنمایی های لازم را انجام دهند

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.