مجموعه تهویه آران انرژی شما را به خرید بهترین محصولات سیستم های تهویه مطبوع دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

آخرین قیمت چیلر تراکمی اسکرو در بازار

قیمت چیلر تراکمی اسکرو

تهویه مطبوع بسیار پر اهمیت می باشد و باید به آن توجه اساسی داشت .یکی از سیستم های مهم تهویه مطبوع جهت سرمایش بهینه چیلر تراکمی می باشد. چیلر تراکمی اسکرو باکیفیت از طریق مراکز فروش سیستم های تهویه مطبوع مورد داد و ستد قرار می گیرند. افراد با استفاده از خدمات ارائه شده می توانند در زمانی کوتاه نیاز های خود را بر طرف کنند. چیلر های تراکمی دارای انواع متعددی هستند که از جمله آنها ، چیلر تراکمی اسکرو می باشد. قیمت چیلر تراکمی اسکرو با توجه به امروزی بودن و تکنولوژی بالا بسیار به صرفه است و قیمت آن نیز به موضوعات متعددی بستگی دارد.

قیمت چیلر تراکمی

چیلر چیست و قیمت چیلر تراکمی

دستگاه هایی که امروزه برای ایجاد آب های سرد و هوای خنک مورد استفاده قرار می گیرد چیلر ها هستند که در بازار ها می توان نمونه های مختلفی از آن ها را خریداری کرد. تهویه مطبوع از نکات مهمی است که باید در ساخت و سازها به آن توجه کرد و اقدامات لازم را انجام داد. اگر قصد خرید چیلر را دارید با ما همراه باشید تا اطلاعاتی را در باره ی چیلر تراکمی اسکرو در اختیار شما قرار دهیم.

قیمت چیلر تراکمی

چیلر چیست

چیلر کار گرفتن گرما از آب را می کند و با همین عمل سبب خنک شدن آب می شود. چیلرها براساس سیستم تبرید کار می کنند. سیستم عمل این دستگاه ها به شکل یک سیکل و مبرد می باشد. حتی می توان از گرمای حاصل از سرد شدن آب در چیلر را برای موارد دیگر به کار برد. چیلرها دارای دو نوع تراکمی و جذبی هستند. چیلر تراکمی نیز به چند دسته ی چیلر تراکمی اسکرو، چیلر تراکمی رفت و برگشتی، چیلرهای تراکمی اسکرال Scroll و چیلر سانتریفیوژ تقسیم بندی می شوند.در واقع وقتی می گوییم چیلر اسکرو، یعنی نوع کمپرسور آن اسکرو است.

قیمت چیلر تراکمی

انواع چیلر تراکمی

 • چیلر سانتریفیوژ
 • چیلر رفت و برگشتی
 • چیلر اسکرال
 • چیلر اسکرو

قیمت چیلر تراکمی

چیلر تراکمی اسکرو

چیلر ها را در بازار ها می توان در نمونه های متفاوتی تهیه کرد که به طور کلی به دو دسته تراکمی و جذبی تقسیم می شوند که چیلر های تراکمی با انرژی الکتریکی و چیلر های جذبی با انرژی حرارتی کار می کند. در این جا موضوع مورد بحث ما چیلر های تراکمی می باشد که خود نیز دارای تنوع بسیار می باشد. چیلر های مورد نظر دارای اجزای تشکیل دهنده خاصی هستند که در ادامه مطلب به بیان شان می پردازیم:

 • موتور الکتریکی
 • گاز فریون
 • شیر انبساط
 • مبدل حرارتی اپراتور
 • مبدل حرارتی کندانسور

قیمت چیلر تراکمی

محل فروش چیلر های تراکمی اسکرو

چیلر تراکمی اسکرو که برخی آن ها را چیلر دورانی می نامند که در بازار ها می توان در برند های مختلفی آن ها را خریداری کرد. چیلر های مورد نظر را می توانیم در بازار ها به طرق مختلفی خریداری کنیم که هر کدام از آن ها در مکان های خاصی انجام می شود. مکان های فروش در سود دهی ها تاثیر بسیار دارد که در ادامه مطلب جهت آشنایی بیشتر آنها را بیان می کنیم:

 1. مراکز فروش چیلر های تراکمی اسکرو
 2. نمایندگی های پخش چیلر های تراکمی اسکرو
 3. فروشگاه های اینترنتی چیلر های تراکمی اسکرو
 4. سایت های آنلاین چیلر های تراکمی اسکرو

قیمت چیلر تراکمی

چیلر های تراکمی اسکرو باکیفیت

پر فروش ترین نوع چیلر ها در بازار ها چیلر تراکمی اسکرو می باشد که در نمونه های باکیفیت در بازار ها ارائه می گردد. چیلر های مورد نظر در شهر های مختلفی از کشور مان چیلر تراکمی اسکرو مورد داد و ستد قرار می گیرد.

خصوصیات چیلر اسکرو

چیلر اسکرو از مدرن ترین کمپرسورها محسوب می شود. نوع کمپرسور اسکرو از نوع مارپیچی است و این مدل کمپرسور باعث می شود تا کارایی این نوع کمپرسور افزایش پیدا کند. در چیلر تراکمی اسکرو یک سیستم کاهش بار وجود دارد که وجود آن سبب کاهش فشار وارد بر کمپرسور برطبق ظرفیت تبرید می شود و از این طریق عمر نگهداری دستگاه افزایش پیدا می کند و تعمیرات کم تری هم در این نوع از کمپرسورها مورد نیاز است.

قیمت چیلر تراکمی

مزیت چیلر تراکمی اسکرو

 • کنترل چند مرحله ای دستگاه و در نتیجه کاهش مصرف برق
 • تولید دستگاه با گازهای  مختلف مبرد
 • راندمان کاری بالای کمپرسور
 • لرزش و نویز صدایی کم

بازار چیلر های اسکرو در کشور

چیلر اسکرو چیلر هایی پر طرفدار در کشور ما هستند که می توان آن ها را در شهر های مختلفی خریداری کرد. چیلر های مورد نظر معمولا در نمایندگی ها و سایت های تخصصی سیستم های تهویه مطبوع ارائه می گردند تا مشتریان بتوانند در کمترین زمان ممکن آن ها را خریداری کنند. لازم به ذکر است که چیلر های اسکرو رامی توان در بازار ها با قیمت های متفاوتی خریداری کرد. خرید چیلر اسکرو در این سایت اختصاصی در ظرفیت های متعدد همراه با کیفیت بالا و گارانتی معتبر امکان پذیر است.

قیمت چیلر تراکمی

ظرفیت(تن تبرید)قیمت چیلر هوا خنک اسکروظرفیت(تن تبرید)قیمت چیلر هوا خنک اسکرو
۸۰استعلام شود۵استعلام شود
۱۰۰استعلام شود۱۰استعلام شود
۱۲۰استعلام شود۱۵استعلام شود
۱۵۰استعلام شود۲۰استعلام شود
۱۸۰استعلام شود۳۰استعلام شود
۲۰۰استعلام شود۴۰استعلام شود
۳۰۰استعلام شود۵۰استعلام شود
۳۲۰استعلام شود۶۰استعلام شود

قیمت چیلر تراکمی

قیمت چیلر تراکمی اسکرو با توجه به ظرفیتش در مدل های متعدد ، متغیر می باشد و همچنین قیمت چیلر تراکمی اسکرو به نوع طراحی آن نیز بستگی دارد. توجه داشته باشید که جنس اجزای به کار گرفته شده در چیلرها نیز بر قیمت چیلر تراکمی اسکرو نیز موثر است. مشتریان گرامی جهت استعلام آخرین قیمت چیلر تراکمی می توانند با کارشناسان ما در ارتباط باشند.

آقای بهرامی

من در حوزه تهویه مطبوع مشغول به کار هستم

مجموعه تهویه آران انرژی شما را به خرید بهترین محصولات سیستم های تهویه مطبوع دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید