مجموعه تهویه آران انرژی شما را به خرید بهترین محصولات سیستم های تهویه مطبوع دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش اگزاست فن یوتیلیتی در انواع ظرفیت ها

اگزاست فن یوتیلیتی

اگزاست فن یوتیلیتی عبارت است از تجهیزات مکنده قوی که برای کارخانه ها و مجوعه های مسکونی نصب می شوند. برای نصب اگزاست فن باید کانال کشی های استاندارد انجام شود تا بتوان هوای تمام قسمت ها را به سمت بیرون هدایت کرد. قیمت اگزاست فن یوتیلیتی با توجه به ظرفیت مکش و جنس بدنه تعیین می شود. در اگزاست فن، پره های فن با نیروی محرکه موتور به حرکت در می آید و به این ترتیب، هوای محیط به سمت خارج هدایت شده و تهویه می شود.

اگزاست فن یوتیلیتی

کاربرد اگزاست فن

اگزاست فن یوتیلیتی

 • بیمارستان ها
 • انبارها
 • استخرها
 • آشپزخانه های صنعتی
 • آزمایشگاه ها
 • کارخانجات
 • مراکز صنعتی
 • چالایشگاه ها
 • کارگا ه های تولیدی
 • هتل ها و …

اگزاست فن یوتیلیتی چیست

اگزاست فن یوتیلیتی یک گزینه ایده آل برای مکش هوا و تهیه محوطه صنایع و سایر کاربردهای سبک صنعتی و خانگی محسوب می شود. از این تجهیزات در فضای باز یا داخل ساختمان به راحتی می توان استفاده کرد. یک پوشش مناسب برای محافظت درایوها و موتور در تجهیزات اگزاست فن یوتیلیتی مورد استفاده قرار می گیرد تا زمانی که این دستگاه ها در محوطه داخل یا خارج شده‌اند، قسمت های داخل دستگاه از اثرات محیطی در امان باشد. این اگزاست فن ها یکی از انواع مدل های اگزاست فن است که توانایی تهویه حجم زیادی از هوای آلوده را به ویژه برای مکان های صنعتی فرآهم می آورد.

اگزاست فن یوتیلیتی

جنس بدنه اگزاست فن یوتیلیتی

 1. ورق های گالوانیزه
 2. ورق های استیل
 3. ورق های آلومینیوم

اهمیت اگزاست فن یوتیلیتی

اگزاست فن یوتیلیتی

بخش هایی از این دستگاه به یکدیگر جوشکاری شده و برخی دیگر از قسمت ها به طور کامل آب بندی شده اند. مطابق با نیاز هر ساختمان از تجهیزات اگزاست فن استفاده می شود.زمانی که قرار باشد تهویه هوای یک محوطه بزرگ تأمین گردد و یا هوای داخل یک مجموعه تجاری یا اداری به صورت دوره ای در هر ساعت تهویه شود، ضرورت نصب تجهیزات اگزاست فن های یوتیلیتی احساس می شود.

عوامل موثر در قیمت اگزاست فن

 1. موتور دستگاه
 2. شکل پرده های اگزاست فن
 3. ظرفیت دستگاه
 4. آلیاژ به کار رفته
 5. برند شرکت سازنده

شکل ظاهری دستگاه

شکل ظاهری پرده هایی که در بخش دایره ای شکل اگزاست فن یوتیلیتی طراحی شده است در میزان هوای مکش شده به سمت خارج از ساختمان نقش دارد. تیغه های بزرگ تر با فاصله و زاویه بیشتر، هوای بیشتری را از میان خود عبور می دهند. مجموعه عوامل فوق، هنگام خرید اگزاست فن مورد توجه مشتریان است.

این تجهیزات در شکل ظاهری شبیه به فن های غول پیکر دمنده و مکنده هستند. اگر از نمای جانبی به یک اگزاست فن نگاه کنید آن را شبیه به یک پوشش حلزونی شکل می بینید که پره های فلزی در داخل آن در حال حرکت است.

نمونه هایی از  مدل های مختلف پره ها در داخل اگزاست فن

اگزاست فن یوتیلیتی

اگزاست فن یوتیلیتی

ویژگی های تجهیزات اگزاست فن یوتیلیتی

یک دستگاه ایده آل با نام اگزاست فن یوتیلیتی زمانی به محبوبیت بیشتر در میان مشتریان دست پیدا می کند که انتظارات تهویه هوا را برآورده سازد. این دستگاه ها دارای ویژگی ها و قابلیت های ساده هستند اما نقش مهمی در تهویه محوطه کارخانه یا ساختمان های اداری و مراکز تجاری ایفا می کنند.

اگزاست فن های یوتیلیتی با کیفیت بالا از موادی ساخته شده است که به مرور زمان، دارای دوام و طول عمر بالایی بوده و ثبات خود را حفظ می کند. استیل، آلومینیوم یا ورقه های فولادی که در ساخت این تجهیزات به کار رفته است، هرگز دچار خوردگی یا سایش نمی شود.

اگزاست فن های یوتیلیتی به راحتی برای تهویه محیط هایی با حرارت  بالا و ذرات گرد و غبار با مقادیر مختلف  مناسب است. کارگاه های کوچک تولیدی از اگزاست فن با توان تهویه ای کمتر استفاده می کنند. همچنین این تجهیزات با قدرت بالا برای تهویه صنایع ذوب فلزات، مواد شیمیایی، محوطه های پالایشگاهی، داروسازی، صنایع تولید رنگ، پلاستیک و غیره کاربرد دارند.

اگزاست فن یوتیلیتی

مشخصات فنی اگزاست فن یونیتی

 • حلزونی دستگاه از جنس ورق گالوانیزه
 • الکترو موتور از برندهای معتبر
 • پره ها و پروانه ها از ورق گالوانیزه
 • فریم از مقاطع ورقی گالوانیزه یا از نبشی استاندارد
 • طراحی و تولید در ظرفیت های مختلف
 • نصب توری در دهانه خروجی فن
 • انتقال دور و قدرت به صورت بلت درایو یا به صورت کوپل مستقیم

خرید اگزاست فن یوتیلیتی

اگزاست فن یوتیلیتی

اگزاست فن های یوتیلیتی در حقیقت، تجهیزاتی هستند که به صورت یک طرفه، هوای نامطلوب یک محوطه را به سمت خارج هدایت می کنند. اگر قصد خرید اگزاست فن یوتیلیتی را دارید، می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص قیمت اگزاست فن با کارشناسان مجموعه تهویه آران انرژی در تماس باشید.

آقای بهرامی

من در حوزه تهویه مطبوع مشغول به کار هستم

مجموعه تهویه آران انرژی شما را به خرید بهترین محصولات سیستم های تهویه مطبوع دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید