مجموعه تهویه آران انرژی شما را به خرید بهترین محصولات سیستم های تهویه مطبوع دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید اگزاست فن بدون واسطه از کارخانه

خرید اگزاست فن

خرید اگزاست فن امروزه با توجه به کارایی و کاربرد این محصول بسیار افزایش و زیادتر شده است. شما می توانید برای داشتن این محصول از طریق اینترنتی و آنلاین اقدام به خرید اگزاست فن داشته باشید و مورد استفاده خود در مکان ها مختلف مورد نظرتان داشته باشید.

خرید اگزاست فن

کاربری

 • کارخانجات
 • محیط های بهداشتی و بیمارستانی
 • انبارها
 • سالن ها با کاربری های متعدد
 • هتل ها و رستوران ها
 • آشپزخانه های صنعتی
 • استخرها

اگزاست فن

اگزاست فن دستگاهی است که کاربرد بسیاری در زندگی روزمره ی ما دارد. کافی است نگاهی به برخی آشپزخانه ها بیندازید می توانید انواع آن ها را مشاهده کنید. وظیفه ی اصلی این نوع دستگاه ها این است که هوای موجود در یک محیط را مکیده و خارج می کند؛ و به نوعی به تهویه هوای مطبوع کمک می کنند. هواکش های موجود در آشپزخانه ها به عنوان نوعی از ساده ترین دستگاه های اگزاست فن در نظر گرفته می شوند.

خرید اگزاست فن

کاربرد اگزاست فن

 1. جهت اتاق تمیز (کلین روم)
 2. جهت خروج هوا
 3. جهت گردش هوا

ظرفیت دستگاه

هنگام خرید اگزاست فن خریداران باید در نظر داشته باشند که ظرفیت دستگاه خریداری شده باید متناسب با فضای مربوطه باشد. این دستگاه ها بنا به نیاز مشتری و نوع پروژه مورد نیاز در ظرفیت های مختلفی ساخته می شوند. هودهای به کار رفته در همه ی آزمایشگاه های تحقیقاتی نیز جزو مهمترین اگزاست فن ها می باشد.

خرید اگزاست فن

ساختار دستگاه

اگزاست فن هایی که در صنایع استفاده می شود معمولا دارای ظرفیت های بالایی بوده و با قدرت بیشتری هوای موجود در فضا را تخلیه می کند. معمولا برای افزایش قدرت دستگاه از پره های بیشتر در آن استفاده می کنند؛ که این عمل کارایی آن را افزایش داده و کاربرد این نوع دستگاه ها را گسترده می سازد.

ویژگی های اگزاست فن برندهای معتبر

 • کارکرد آرام ، کم صدا و کم استهلاک
 • لرزه گیرهای مناسب
 • فن سانتریفیوژ
 • پایه های لرزه گیر با ارتفاع قابل تنظیم
 • عایق صوتی به منظور کاهش صدا و جذب ذرات معلق

خرید اگزاست فن

مکانیزم خروج و گردش هوا

اگزاست هایی که امروز در بازار به فروش می رسند به دو روش کارایی خود را انجام می دهند. گردش هوا یا خروج هوا. در حالتی که از مکانیزم گردش هوا استفاده می شود هوای وارد شده به دستگاه ابتدا در داخل دستگاه به وسیله ی ی فیلترهای موجود پاک گردیده و سپس دوباره به محیط برگردانده می شود. این دستگاه ها معمولا قیمت های بیشتری نیز تقاضا می کند

اگزاست فن در اتاق تمیز

اگزاست فنها معمولا در مراکزی از جمله بیمارستان ها بنا به مسائل زیست محیطی کاربرد فراوانی یافته اند. برای اتاق های تمیز نیز اینگونه دستگاه ها گزینه ی مطلوبی است زیرا هوای موجود را به طور کامل پاک می گرداند البته به همراه اگزاست فن از هواسازها نیز در اینگونه موارد استفاده می کنند.

خرید اگزاست فن

انواع اگزاست فن

 • سقفی
 • اکسیال
 • یوتیلیتی

شرح انواع دستگاه

این دستگاه با توجه به عملکرد و ظرفیت آن ها دارای انواع گوناگونی است در ادامه به نکات اصلی در این مورد اشاره شده است تا خریداران بتوانند با توجه ب نیازهای موجود مناسب ترین دستگاه ها را انتخاب کنند البته توصیه می شود که در خرید چنین محصولاتی از کارشناسان مربوط در این زمینه مشاوره ی لازم را بدست آورید زیرا آن ها می توانند با توجه به فضای مربوطه مناسب ترین گزینه را برای شما انتخاب کنند.

خرید اگزاست فن

انواع فن های به کار رفته

 1. فن های آکسیال
 2. فن های سانتریفیوژ

اهمیت اگزاست فن ها

در محیط هایی که به طور جدی به هوای پاک نیاز است این گونه دستگاه ها به طور قابل ملاحظه اهمیت پیدا می کنند. بشر از دیرباز به اهمیت هوای پاک و تمیز پی برده بود و در طول سالیان همواره در نظر داشته که گزینه های مطلوبی برای پاکسازی هوای مربوطه پیدا کند. اگزاست فن ها از صنایع بزرگ گرفته تا منازل و ساختمان های مسکونی همواره کارایی فوق العاده از خود نشان داده اند به ویژه نوعی از آن ها که دارای فیلتر است با پاک سازی هوای مربوطه توانسته است به پاکسازی هوا از بعد زیست محیطی نقش مهمی داشته باشد.

خرید اگزاست فن

دستگاه های بزرگ تر  به کار رفته در صنعت ظرفیت های بالایی دارند؛ که البته قیمت های بیشتری نیز درخواست می کنند. کم صدا بودن و ظرفیت هوادهی بالا از مزایای اصلی این گونه دستگاه ها است. فن های فیلتراسیون مثل فیلتر هپا کارایی و کاربرد این گونه دستگاه ها را نیز افزایش داده است.

مزایای خرید سیستم های تهویه مطبوع از این سایت اختصاصی

 • ثبت و سفارش سریع و آسان
 • صرفه جویی در مصرف زمان و هزینه
 • امکان ارتباط با پشتیبانی فروش
 • تحویل در محل پروژه

خرید اگزاست فن

قیمت اگزاست فن

پارامترهای تعیین کننده قیمت دستگاه شامل نوع فن و ظرفیت دستگاه می باشد که با توجه به کاربری های مختلف و همچنین اندازه دستگاه قیمت آن متفاوت می باشد. مشتریان گرامی جهت اطلاع از آخرین قیمت انواع اگزاست فن می توانند با کارشناسان مجموعه آران انرژی در ارتباط باشند.

نام کالا ظرفیت قیمت
اگزاست فن ساتریفوژ فوروارد مختلف استعلام شود
اگزاست فن سانتریفوژ بکوارد مختلف ااستعلام شود
اگزاست فن رادیال مختلف استعلام شود

خرید اگزاست فن

خرید این دستگاه از سایت های مطمئن حتما گارانتی های مناسبی برای محصول را شامل می گردد. از مزایای اصلی خرید اگزاست فن از این سایت مرجع این است که خریداران می توانند از کیفیت محصول مطمئن شوند و با مراجعه حضوری از کارشناسان مربوطه اطلاعات و مشاوره ی کاملی در مورد محصول را بدست آورند. ولی برای افرادی که دسترسی آسان به مراکز فروش حضور این گونه دستگاه ها ندارند، از طریق مشاوره تلفنی با کارشناسان ما و انتخاب مناسب ترین دستگاه منحصر به پروژه خود ثبت سفارش فرمایند.

درحال ارسال
امتیاز شما به مطلب 5 (5 امتیاز)
آقای بهرامی

من در حوزه تهویه مطبوع مشغول به کار هستم

مجموعه تهویه آران انرژی شما را به خرید بهترین محصولات سیستم های تهویه مطبوع دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید