مجموعه تهویه آران انرژی شما را به خرید بهترین محصولات سیستم های تهویه مطبوع دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید یونیت هیتر آبگرم با گارانتی معتبر

خرید یونیت هیترهای آبگرم

خرید یونیت هیترهای آبگرم بسیار اقتصادی است. یونیت هیتر ها باعث گرم شدن محیط می شوند و از نظر نوع انررژی مصرفی دارای انواع گوناگونی هستند. یونیت هیتر ها دارای انواع سقفی و ایستاده نیز هستند و برای مکان های بزرگ مانند سالن ها استفاده از آن ها متداول است. قبل از خرید یونیت هیتر آبگرم به استانداردهای آن توجه کنید.

خرید یونیت هیترهای آبگرم

یونیت هیتر آبگرم و ویژگی های آن

یونیت هیتر آبگرم در مناطق صاف یا سقف نصب می شوند. یونیت هیترها در فضاهای باز مانند ساختمان ها و کارخانجات بسیار کاربرد دارند و هرکدام از آن ها می توانند بوسیله ی یک منبع انرژی مانند برق، نفت، گاز یا با استفاده از آبگرم کار کنند. یونیت هیتر آبگرم در هر دونوع عمودی و افقی وجود دارد. خرید یونیت هیترهای آبگرم در ظرفیت متعدد امکان پذیر می باشد.

ویژگی های یونیت هیتر آبگرم

یونیت هیتر ها دارای ظرفیت 42000 BTU/H  الی 26000 BTU/H می باشند. یونیت هیترها دارای یک فن نیز هستند که بوسیله ی آن می توانند جهت باد گرم را هدایت کنند. یونیت هیتر آبگرم برای نصب به یک دودکش و یک لوله برای انتقال گاز یا آب نیاز دارد. البته مدل های بدون دودکش یونیت هیتر نیز وجود دارد.از مزایای یونیت هیترها قدرت بالای گرمای آن ها است که به راحتی می توانند یک سالن را گرم نگهدارند. از دیگر مزایای یونیت هیتر آبگرم می توان به حجم کم آن نسبت به کارایی و قدرت گرما دهی اشاره کرد.

خرید یونیت هیترهای آبگرم

اجزای یونیت هیتر

  • بدنه
  • کویل
  • فن
  • موتور
  • پره های جهت دهنده

بدنه وظیفه ی نگهداری اجزاء را برعهده دارد. فن کویل مسیر گذر آب یا بخار داخل یونیت هیتر  است و افزایش سطح انتقال حرارت را برعهده می گیرد و فن ها باعث به جریان افتادن هوا می شوند. الکتروموتور نیز وظیفه ی به چرخش در آوردن پروانه را برعهده گرفته است. لوله ورودی و خروجی نیز ورود خروج آب به داخل هیتر را تنظیم می کنند و از این طریق باعث رساندن منبع انرژی به کویل می شوند. در یونیت هیترهای آبگرم ورودی از پایین است.

نحوه ی قرار گیری یونیت هیتر آبگرم

یونیت هیترهای سقفی باید طوری نصب شوند که هوا را به صورت عمودی و رو به پایین، پرتاب کنند و یونیت هیتر دیواری به گونه ای نصب می شوند که جریان هوا تمام فضا را پوشش دهد تا هوای گرم به صورت یکنواخت توزیع شود.

خرید یونیت هیترهای آبگرم

خرید یونیت هیترهای آبگرم

قبل از خرید یونیت هیترهای آبگرم اطمینان حاصل کنید که این وسیله برای محیط مورد نظر شما با توجه به فضای مورد نظر و گرمایش مورد نیاز مناسب می باشد.

خرید یونیت هیتر آبگرم

نکات قابل توجه جهت خرید یونیت هیتر

  1. برند معتبر
  2. استاندارد بودن
  3. گارانتی معتبر
آقای بهرامی

من در حوزه تهویه مطبوع مشغول به کار هستم

مجموعه تهویه آران انرژی شما را به خرید بهترین محصولات سیستم های تهویه مطبوع دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید