مجموعه تهویه آران انرژی شما را به خرید بهترین محصولات سیستم های تهویه مطبوع دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت پکیج روف تاپ 20 تن

پکیج روف تاپ ۲۰ تن به سیستمی می‌گویند که شامل تهویه مطبوع است. این نوع سیستم در بازارهای فروش به اسم پکیج یونیت ۲۰ تن معروف است.

این نوع سیستم های تهویه بر روی پشت بام ها نصب می‌شوند و هر کدام عملکرد متفاوتی دارند سیستم های تهویه برای جاهایی که احساس می شود نیاز به هوای تازه است مانند سالن اجتماعات یا اداره جات و محیط های سربسته استفاده می شود انتخاب و نصب سیستم ها را افراد خبره می تواند انجام دهند

قیمت پکیج روف تاپ 20 تن

روفتاپ پکیج چیست؟

روفتاپ پکیج چیست؟ اگر یک سیستم تهویه مناسب می‌خواهید روفتاپ پکیج ۲۰ تن را انتخاب کنید. این نوع سیستم که نوعی تهویه مطبوع است و به آن پکیج یونیت ۲۰ تن نیز می‌گویند. سیستمی است که بر روی پشت بام ها نصب می شود و دارای ظرفیت عملکردی متفاوت است و بیشتر منبع تغذیه ۲۳۰ ولت تا ۴۶۰ ولت و تک فاز و سه فاز برای این نوع منبع انرژی استفاده می مشخصات فنی و قیمت این پکیج توسط متخصصین و سازنده آن تعیین میشود. افرادی که قصد خرید این نوع پکیج را دارند باید فضای مورد استفاده آنها را برای نصب این لوازم و سیستم در نظر بگیرند.این پکیج ها بیشتر در جاهایی که نیاز به تهویه هوای تازه دارد نصب میشود و اکثر آن جاهایی که سر بسته است مانند سالن اجتماعات یا بیمارستان ها و یا اداره جات انواع ویلاها و یا مساجد و و یا هتل ها برای خرید این پکیج باید دقت زیاد شود تا یک انتخاب خوب انجام شود.

معمولاً افرادی که در تشخیص این نوع سیستم ها وارد نیستند نمی توانند سیستم خوبی را انتخاب کنند و بیشتر باید افراد متخصص و کارشناس این سیستم ها را انتخاب و نصب کنند. شاید بعضی افراد بپرسند که این نوع سیستم ها دارای چه قیمتی می باشند؟

قیمت این سیستم ها بستگی به عوامل مختلفی دارد از جمله هرچقدر کمپرسور دستگاه قوی تر باشد قیمت آن بالاتر می شود و همچنین اگر افرادی که می خواهند این نوع پکیج ها را خریداری کنند از برندهای خارجی خریداری کنند قیمت بالاتر باید بپردازند در صورتی که برنر های داخلی این قیمت بالا را ندارند. به طور کلی قیمت این نوع آفت کش ها به برند تولید کننده آن بستگی دارد.

خرید روف تاپ پکیج تهویه از درب کارخانه

خرید روف تاپ پکیج تهویه از درب کارخانه  افرادی که قصد خرید روف تاپ پکیج تهویه را دارند، این نوع پکیج را میتوانند از ما خریداری کنند چراکه ما این نوع سیستم تهویه را با بهترین برند وبا کیفیت عالی و با قیمت درب کارخانه از ما تحویل بگیرند.

به‌طور حتم انتخاب و خرید این نوع پکیج نیاز به تخصص و مشاوره دارد؛ ما کار شما را راحت کرده ایم. برای خرید می توانید از کارشناسان ما کمک بگیرید تا بهترین خرید را انجام دهید و مطمئن باشید که بهترین انتخاب را کرده‌اید.

آقای بهرامی

من در حوزه تهویه مطبوع مشغول به کار هستم

مجموعه تهویه آران انرژی شما را به خرید بهترین محصولات سیستم های تهویه مطبوع دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید