مجموعه تهویه آران انرژی شما را به خرید بهترین محصولات سیستم های تهویه مطبوع دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت کندانسور هوایی چیلر در بازار عمده فروشی

قیمت کندانسور هوایی با توجه به عوامل مختلفی تغییر می کند و قیمت این محصول همیشه ثابت نیست و مولفه های مختلفی در قیمت این محصول تاثیر گذار است. قیمت این محصول به عواملی مانند کیفیت تولید، نوع شرکت تولید کننده، برند شرکت، عواملی که در تولید این دستگاه تاثیر گذار است، نوع مواد اولیه و شیوه خرید بستگی دارد. یکی دیگر از عواملی که در تغییر قیمت این محصول تاثیر گذار نوسانات ارزی و شرایط موجود در جامعه می باشد.

قیمت کندانسور هوایی چیلر در بازار عمده فروشی

منظور از کندانسور هوایی چیست؟

منظور از کندانسور هوایی چیست؟ کندانسور هوا خنک که به آن ایر کولر نیز می گویند یک واحد کندانس است که در سیستم های صنعتی کار خنک کاری مایعات مخصوصا آب را توسط هوا انجام می دهد. کندانسور هوایی مایعاتی را که گرمای خود را قرار است از دست بدهد از طریق هوا به محیط اطراف انتقال می دهد.

کندانسور هوا کاربرد های مختلفی در صنایع پتروشیمی، صنایع تزریق پلاستیک و صنعت ذوب فلزات انجام می شود. یکی از مزیت های کندانسور هوایی آن است که مصرف آب ندارد و مایعات درون کندانسور با اندکی انرژی برق تولید می شود. 

کندانسور های مختلفی وجود دارد که هر کدام ویژگی های خاص خود را دارد که از جمله انواع کندانسور می توان به کندانسور هوایی، آبی و مخلوط بخار اشاره کرد. کندانسور هوایی یا کندانسور هوا خنک از دو بخش اصلی تشکیل شده است. این کندانسور با سیستم خنک کننده تفاوت هایی دارد.

خرید کندانسور هوایی چیلر با نرخ کارخانه

خرید کندانسور هوایی چیلر با نرخ کارخانه خرید کندانسور هوایی به صورت های مختلفی انجام می شود. این محصول را می توان به صورت مستقیم از درب کارخانه با قیمتی ارزان تر خریداری کرد. امروزه شیوه خرید مستقیم این محصول بسیار مورد توجه قرار گرفته است و عده زیادی به خرید آن روی آورده اند. زیرا با حذف واسطه ها قیمت محصول کاهش می یابد و این به نفع خریداران می باشد. خرید چیلر نیز به این صورت انجام می شود. برای خرید این محصول می توان به مراکز و نمایندگی های آن در سطح شهر مراجعه کرد و آن را به صورت عمده و جزئی خریداری کرد.

خرید این محصول از طریق سایت های اینترنتی نیز انجام می شود.فروشگاه های آنلاین زیادی در زمینه خرید و فروش این محصول فعالیت می کنند و محصولی با کیفیت را با قیمت ارزان تر و با نرخ کارخانه به فروش می رسانند. خرید آنلاین مزایای زیادی به همراه دارد که از آن جمله می توان به کاهش قیمت ها و صرفه جویی در وقت و هزینه اشاره کرد. خرید کندانسور از طریق سایت ما باعث دسترسی راحت تر به محصول و جلوگیری از اتلاف وقت می شود.

آقای بهرامی

من در حوزه تهویه مطبوع مشغول به کار هستم

مجموعه تهویه آران انرژی شما را به خرید بهترین محصولات سیستم های تهویه مطبوع دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید