مجموعه تهویه آران انرژی شما را به خرید بهترین محصولات سیستم های تهویه مطبوع دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

تولید چیلر تراکمی هوا خنک اسکرو در ایران

چیلر تراکمی هوا خنک اسکرو

تهویه مطبوع از مهم ترین نکات یک زندگی سالم محسوب می شود، اگر یک محیط تهویه مطبوع خوب نداشته باشد سلامت شما با یک خطر جدی روبرو خواهد شد. چیلر تراکمی هوا خنک باعث سرد شدن آب می شود و در نتیجه می توانید از آن  جهت تهویه مطبوع استفاده کنید. با ما همراه باشید تا شما را با چیلر تراکمی هوا خنک اسکرو آشنا کنیم. چیلرها محصولاتی هستند که از طریق سیستم تبرید باعث خنک شدن آب می شوند. چیلرها دارای دو نوع تراکمی و جذبی هستند و بعضی از انواع چیلر تراکمی دارای کمپرسور اسکرو بوده و این مدل چیلر تراکمی هوا خنک اسکرو بسیار به صرفه بوده و مصرف انرژی کم تری دارند.

چیلر تراکمی هوا خنک اسکرو

چیلر تراکمی اسکرو چیست

چیلر های تراکمی اسکرو در حقیقت جدید ترین و آخرین نسل چیلر های تراکمی هستند. به طور کلی چیلرها دستگاه های تأمین سرمایش مورد نظر محیط و همچنین تهویه کننده ی مطبوع هوای آن هستند. مهم ترین تفاوت چیلر های تراکمی اسکرو با دیگر انواع چیلر های تراکمی، در مارپیچی بودن کمپرسور های این دستگاه می باشد که همین امر امکانات و توانایی های زیادی به چیلر تراکمی اسکرو می دهد.

یکی از مهم ترین امتیازات این چیلر ها تأمین کردن تدریجی سرمای مورد نظر با توجه به شرایط محیط است که موجب صرفه جویی در مصرف انرژی ها و همچنین بالاتر رفتن عمر و کارایی چیلر تراکمی اسکرو می شود.

چیلر تراکمی هوا خنک اسکرو

ویژگی های چیلر تراکمی اسکرو

 1. جریان مورد نیاز برای راه اندازی این دستگاه ها نسبت به چیلرهای نوع دیگر، مثلاً چیلرهایی که کمپرسور آن ها رفت و برگشتی است، در حدود ۵۰ درصد پایین تر است.
 2. در زمان کنترل ظرفیت دستگاه، این چیلرها مصرف انرژی را تا میزان بسیار زیادی کاهش می دهند.
 3. میزان آبی که در برج این چیلرها استفاده می شود ۲۰ درصد نسبت به دیگر مدل های چیلر کمتر است. نتیجه ی این ویژگی این است که میزان بخار شدن آب کم می شود و به تبع آن میزان رسوب گذاری در قسمت های مختلف چیلر نیز به شدت کاهش خواهد یافت.
 4. یکی از ویژگی های این دستگاه که بر روی قیمت چیلر تراکمی اسکرو نیز تأثیرگذار بوده است این است که وقتی قرار است در فصل گرما مثل تابستان از دستگاه استفاده شود، هیچ نیازی به روشن و فعال کردن بویلر نیست و این ویژگی علاوه بر اینکه موجب کاهش هزینه ها و مصرف کمتر انرژی های مختلف می شود، طولانی شدن عمر و کارایی بویلر دستگاه را نیز در پی خواهد داشت.

انواع چیلر تراکمی

 • آب خنک
 • هوا خنک

چیلر تراکمی هوا خنک اسکرو

توان سرمایشی چیلر اسکرو

چیلر تراکمی هوا خنک اسکرو برای خنک کردن آب از هوا استفاده می کند و در نتیجه نیازی به آب ندارد. چیلر تراکمی دارای کمپرسورهای مختلفی است و در واقع چیلر تراکمی اسکرو دارای کمپرسور اسکرو است. توان سرمایشی چیلر تراکمی هوا خنک اسکرو از ۹۱ تا ۱۹۷ تن تبرید از ۳۲۰٫۶ تا ۶۸۹٫۷ کیلو وات بوده و محدوده ی کاری آن ۵۵ درجه سانتی گراد است.

گر چیلر تراکمی اسکرو دارای ظرفیت ۴۹ تا ۴۰۸ تن تبرید باشد، توان سرمایشی آن از ۱۷۱٫۹ کیلووات و ۱۴۲۸٫۸ کیلووات خواهد بود. قطعات چیلر تراکمی اسکرو از مرغوب ترین و بهترین نوع ها انتخاب شده اند و همین امر نیز قیمت چیلر تراکمی اسکرو را بیشتر کرده، ولی نتیجه ی آن این است که هزینه های نگهداری و تعمیر قطعات در آینده بسیار کمتر خواهد شد.

چیلر تراکمی هوا خنک اسکرو

مزایای چیلر تراکمی هوا خنک اسکرو

 • مصرف بهینه
 • صرفه جویی در مصرف انرژی
 • مبردهای سازگار با محیط زیست
 • عدم نیاز به برج خنک کننده
 • تنظیم دمای هر قسمت از ساختمان به صورت دلخواه
 • لرزش و صدای کم

انتخاب چیلر

چیلر تراکمی هوا خنک اسکرو

با این حال، مهم انتخاب دقت چیلر (و کارایی مرتبط با آن)  موضوع بسیار مهمی است. انتخاب یک چیلر که در طبق ارقام استاندارد دارای بالا ترین توان است ممکن است برای شما یک موضوع منفی باشد زیرا رتبه بندی ها کارایی سیستم خنک کننده را اندازه گیری نمی کنند. برای به حداکثر رساندن هزینه بهره وری، توصیه می کنیم تجزیه و تحلیل کل سیستم آب سرد و مهم چنین تعیین کارایی چیلر مورد نظر خود را در نظر بگیرید،  ممکن است عاقلانه تر باشد تا روی یک چیلر با قیمت کم تر سرمایه گذاری کنید.

تولید چیلر تراکمی هوا خنک اسکرو

تولید چیلر تراکمی هوا خنک اسکرو در کشور در ظرفیت های ۵ الی ۱۳۲۰ تن تبرید بر اساس استانداردهای بین المللی طراحی و تولید می گردد و در این سایت مرجع زیر نظر کارشناسان به فروش می رسد.

آقای بهرامی

من در حوزه تهویه مطبوع مشغول به کار هستم

مجموعه تهویه آران انرژی شما را به خرید بهترین محصولات سیستم های تهویه مطبوع دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید