مجموعه تهویه آران انرژی شما را به خرید بهترین محصولات سیستم های تهویه مطبوع دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید چیلر ۲۰۰ تن برای کاربردهای مختلف

چیلر مرکزی | سیستم های تهویه مطبوع

چیلر ۲۰۰ تن برای کاربردهای صنعتی و غیرصنعتی بسیار با اهمیت است. کاربردهای صنعتی به کارخانه‌ها و صنایع کوچک و بزرگ گفته می ‌شود و کاربردهای غیر صنعتی به ساختمان های مسکونی اداری و تجاری اختصاص دارد.

زمانی که صحبت از چیلرها با ظرفیت ۲۰۰ تن به میان می آید، انواع مختلف چیلرها در دسته بندی های مختلف معرفی می شوند. چیلرهای جذبی و انواع چیلر تراکمی دو دسته بندی اصلی هستند که برای این تجهیزات خنک کننده عنوان شده است.

چیلر 200 تن

انواع چیلر

 • چیلرهای تراکمی
 • چیلرهای جذبی

چیلر ۲۰۰ تن

چیلر 200 تن

چیلرهای تراکمی، رایج ترین و پرکاربردترین چیلرهای صنعتی و غیرصنعتی هستند؛ یعنی یک چیلر تراکمی را با توجه به ظرفیت آن می توانید در صنعت یا ساختمان مسکونی به کار ببرید. چیلرهای تراکمی با ظرفیت ۲۰۰ تن جزو دسته چیلرهای آب خنک و هوا خنک دسته‌بندی می‌شوند. بر اساس عملکرد هر یک از این دو دسته بندی و با توجه به نوع فناوری کمپرسور که برای آنها به کار رفته، باز هم میتوان زیر شاخه های دیگری را از آن معرفی کرد.

انواع چیلر تراکمی

 • چیلر تراکمی اسکرال
 • چیلر تراکمی اسکرو
 • چیلر تراکمی رفت و برگشتی
 • چیلر تراکمی سانتریفیوژ

شرح چیلرهای تراکمی

چیلر 200 تن

چیلرتراکمی با کمپرسور اسکرو، چیلرهایی با کمپرسور اسکرال، چیلر با کمپرسور رفت و برگشتی و چیلر تراکمی با کمپرسور سانتریفیوژ یا گریز از مرکز، چهار دسته اصلی از این تجهیزات هستند. اگر به ظرفیت خنک کنندگی متوسط از چیلرها نیاز دارید با توجه به نیاز پروژه باید یکی از چیلرهای تراکمی را در نظر گرفت. محدوده از ظرفیت خنک کنندگی ۲۰۰ تا ۵۰۰ تن، تقریباً متوسط معرفی می شود.

اهمیت خرید چیلر برای صنایع و ساختمان ها

واحدهای چیلر، سیستم های خنک کننده هستند که برای تامین سرمایش در فضاهای مسکونی و تجاری، خنک کردن ماشین آلات صنعتی، به کارگیری آب خنک در عملیات صنعتی و تولید مواد شیمیایی بسیار مورد استفاده قرار می‌گیرند. این واحدهای خنک کننده از نظر مصرف انرژی، کارآمد و مقرون به صرفه هستند. برای آن دسته از ساختمان هایی که به صرفه جویی اقتصادی هزینه ها و انرژی بسیار اهمیت می‌دهند، خرید چیلر برای تامین آب خنک، یک انتخاب هوشمندانه است. اگر چیلرها در صنعت وجود نداشته باشند، اهداف تولیدی تقریباً ناقص می ماند؛ و در برخی شرایط غیر ممکن خواهد شد!

مهم ترین ویژگی های چیلر ۲۰۰ تن

چیلر 200 تن

اکنون که با اهمیت خرید چیلر آشنا شدید در این قسمت به مهم ‌ترین مزایا و ویژگی ‌های چیلرها با ظرفیت ۲۰۰ تن اشاره می کنیم. به طور کلی این نوع چیلرها را به دو دسته آب خنک و هوا خنک بسته ‌بندی می‌کنند. در چیلرهای هوا خنک، حرارت با استفاده از فن ها و لوله های داخل چیلر حرکت می کند و کندانسور، وظیفه خنک کردن را بر عهده دارد.

فرایند نصب چیلر هوا خنک با ظرفیت ۲۰۰ تن به سادگی امکان پذیر است. این چیلرها را می‌توان حتی در خارج از ساختمان هم نصب کرد و به فضای زیادی نیاز ندارند. در مقابل اگر چیلر آب خنک با ظرفیت ۲۰۰ تن را خریداری کنید، باز هم مزایایی را خواهید داشت. از نظر عملکرد خنک کنندگی، چیلرهای آب خنک، کارآمدتر از چیلرهای هوا خنک هستند. این چیلرها انرژی کمتری مصرف می کنند و ماندگاری بالاتری دارند.

پارامترهای قیمت چیلر ۲۰۰ تن

چیلر 200 تن

 • نوع چیلر
 • نوع کمپرسور
 • نوع کندانسور
 • نوع قطعات بکار رفته
 • نوسانات ارزی
 • برند تولید کننده

چیلر هوا خنک و آب خنک

چیلر 200 تن

اگر قصد خرید چیلرهای هوا خنک یا آب خنک با ظرفیت ۲۰۰ تن را دارید با یک مشاوره ساده می‌توانید آنها را با یکدیگر مقایسه کرده و از نظر قیمت، ویژگی ها و نوع اهدافی که در نظر دارید، آنها را ارزیابی کنید. سپس بهترین نوع چیلر را خریداری نمایید. مجموعه تخصصی آران انرژی، شما را در این زمینه یاری خواهد کرد.

آقای بهرامی

من در حوزه تهویه مطبوع مشغول به کار هستم

مجموعه تهویه آران انرژی شما را به خرید بهترین محصولات سیستم های تهویه مطبوع دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید