مجموعه تهویه آران انرژی شما را به خرید بهترین محصولات سیستم های تهویه مطبوع دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش انواع مینی چیلر با قیمت کارخانه

قیمت مینی چیلر 5 تن

انواع مینی چیلر ها از خانواده چیلرهای صنعتی و آپارتمانی می باشند که برای تأمین هوای مطبوع در مکان های متعدد که وسعت کمتری دارند به کار می رود. مینی چیلرها دارای مزایای بسیاری هستند و علاوه بر راندمان کاری بالا موجب صرفه جویی در مصرف انرژی می شوند. انواع مینی چیلرها با ظرفیت های مختلف و کارایی بالا در این مجموعه به مشتریان ارائه می گردد.

انواع مینی چیلر

مینی چیلر چیست

مینی چیلر ها در واقع کارکردی مشابه چیلر ها دارند و تفاوت آن ها در ظرفیت و حجم هوادهی است که قاعدتاً در مینی چیلر ها کمتر و پایین تر است. مینی چیلر دارای سیستم تبریدی است که برای تأمین سرمایش و همچنین تهویه کردن مطبوع هوای محیط های کوچک مثل آپارتمان ها و اداره ها و… استفاده می شود و سیال مورد استفاده در مینی چیلر صنعتی به طور معمول آب است.

انواع مینی چیلر

شرح انواع مینی چیلر

انواع مینی چیلر، دستگاه هایی اقتصادی و کارآمد برای جهت تهویه مطبوع مکان های مختلف هستند. اساس کار انواع مینی چیلر، شبیه به طرز کار چیلر های صنعتی و چیلر های آپارتمانی با ابعاد بزرگ است و در حقیقت به دلیل این که ابعاد این چیلرها در مقایسه با چیلرهای صنعتی بسیار کوچکتر است به مینی چیلر شهرت یافته اند. استفاده از تجهیزات مینی چیلر، کاملاً اقتصادی و مقرون به صرفه بوده و برای محیط زیست آلودگی تولید نمی کند.

انواع مینی چیلر

انواع مینی چیلر

 1. مینی چیلر هوا خنک
 2. مینی چیلر آب خنک

عملکرد مینی چیلر

سیال مورد نظر در مینی چیلر که همان آب به طور معمول است، در اواپراتور چیلر خنک می شود و بعد از آن به سمت فن کویل فرستاده می شود تا دستگاه بتواند محیط مورد نظر را خنک و هوای آن را تهویه کند. . انواع مینی چیلر در قسمت خنک کنندگی با استفاده از  کمپرسور و کندانسور کار می کند و برای اجرای سیستم گرمایشی، فن کویل ها به درستی عمل می کنند.

انواع مینی چیلر

کاربرد مینی چیلر

 • مراکز تحقیقاتی
 • واحد های اداری
 • منازل مسکونی و ویلاها
 • مراکز درمانی و …

خرید انواع مینی چیلر در بازار

انواع مینی چیلر قادر هستند در فصل‌های گرم سال به عنوان سیستم خنک کننده و در فصل‌های سرد سال به عنوان سیستم گرمایشی عمل کنند. آنچه بر روی قیمت خرید انواع مینی چیلر تأثیر دارد در حقیقت مدل دستگاه ، تجهیزات به کار رفته و برند تولید کننده است. در حال حاضر هم برندهای خارجی و هم محصولات ایرانی در حوزه مینی چیلر را می توانید در بازار مشاهده کنید.

انواع مینی چیلر

ویژگی های مینی چیلر

 1. مینی چیلر ها در مدار های بسته عمل سردسازی را انجام می دهند.
 2. مینی چیلرها توانایی تأمین گرمایش برای محیط را نیز در فصل های سرد سال دارند.
 3. مینی چیلرها را در بسیاری از مواقع می توان جایگزین چیلر های قدیمی ای کرد که فرسوده و از کار افتاده شده اند. برای این کار باید فن کویل مینی چیلر را طی فرایندی به چیلر اصلی متصل کرد و از آن استفاده نمود.
 4. یکی دیگر از ویژگی هایی مهم دانستن این مورد می باشد که در مینی چیلر ها تمامی واحد ها به صورت کاملاً مستقل از یکدیگر به فعالیت می پردازند.

انواع مینی چیلر

ظرفیت مینی چیلر

ظرفیت تهویه انواع مینی چیلر بر حسب تن بیان می شود؛ به طور مثال یک مینی چیلر که در آپارتمان ها نصب می شود قابلیت خنک کنندگی 3 تا 8 تن تبرید هوا را دارد. معمولاً مینی چیلر های صنعتی، ظرفیت تهویه بالاتر از ۱۰ تن را ارائه می‌دهند؛ بنابراین قیمت مینی چیلر های صنعتی بیشتر می شود.

انواع مینی چیلر

اجزای مینی چیلر

 • کندانسور
 • فیلترهای هوا
 • کمپرسور
 • بدنه
 • اواپراتور
 • کنترل کننده ها

انواع مینی چیلر

ظرفیت مینی چیلرقیمتظرفیت مینی چیلرقیمت
3استعلام شود7استعلام شود
4استعلام شود8استعلام شود
5استعلام شود9استعلام شود
6استعلام شود10استعلام شود

قیمت انواع مینی چیلر

انواع مینی چیلر با ظرفیت تهویه بالا و تولید شده توسط یک برند جهانی، قیمت بالاتری خواهد داشت؛ به طور مثال انواع مینی چیلر ال جی ، مینی چیلر مدیا، مینی چیلر گری و …، دستگاه های تهویه مطبوع خارجی هستند. در این مجموعه اختصاصی چیلرهای ایرانی و خارجی تامین می شود؛ از این جهت، خدمات مشاوره خرید مینی چیلر را برای مشتریان ارائه کرده ایم و با گفت وگو با کارشناسان این شرکت می توانید مطابق با نیاز خود، یکی از انواع مینی چیلر را خریداری کنید.

آقای بهرامی

من در حوزه تهویه مطبوع مشغول به کار هستم

مجموعه تهویه آران انرژی شما را به خرید بهترین محصولات سیستم های تهویه مطبوع دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید