تهویه آران انرژی
دوشنبه , بهمن ۲۸ ۱۳۹۸
خانه - چیلر - مرکز خرید اینترنتی چیلر جذبی در کشور

مرکز خرید اینترنتی چیلر جذبی در کشور

چیلر باعث خنک شدن محیط می شود. در واقع چیلر از یک منبع انرژی مانند بخار یا آب گرم و تبخیر این مواد باعث سرد شدن محیط خانه ها و ساختمان ها می شود. برای خرید اینترنتی چیلر جذبی کار ساده ای در پیش دارید فقط کافی است ظرفیت چیلر خود را انتخاب کنید وآن را سفارش دهید و در صورت تمایل میتوانید از کارشناسان ما برای انتخاب بهترین چیلر منحصر به پروژه خود ، مشاوره بگیرید.

چیلر جذبی و ویژگی های آن

سرد کردن و گرم کردن فضاها از جمله مشکلات ساختمان سازی محسوب می شود و امروزه راه حل های زیادی برای اینکار در نظر گرفته شده است و یکی از آن ها استفاده از چیلر است. چیلر باعث سرد شدن محیط می شود. انواع مختلفی از چیلرهای جذبی وجود دارد اما همه ی آن ها بر اساس یک اصل کار می کنند.

در یک سیستم فشار پایین، مایع جذب تبخیر می شود، گرما را از آب سرد می گیرد. یک منبع حرارتی مانند بخار، یا آب گرم برای بازسازی محلول جذب استفاده می شود. با ما همراه شوید تا شما را بیشتر با چیلر جذبی و خرید اینترنتی چیلر جذبی آشنا کنیم.

خرید اینترنتی چیلر جذبی

انواع چیلر جذبی

  1. تک اثره
  2. دو اثره یا دو مرحله ای
  3. شعله مستقیم

خرید اینترنتی چیلر جذبی

چیلر جذبی براساس چه قانونی کار می کند؟

اجزای اصلی چیلر جذبی عبارتند از کندانسور و ژنراتور که بیشترین حجم چیلر را تشکیل می دهد. اواپراتور و جذب کننده کمترین قسمت اتاق می باشند. همچنین یک مبدل حرارتی برای بهبود کارایی سیستم وجود دارد.

اول از همه مخلوطی از حدود ۵۰ درصد لیتیوم بروماید و ۴۰ درصد آب از جذب کننده از طریق مبدل حرارتی و سپس به ژنراتور پمپ می شود. این خط به عنوان خط حلال ضعیف می شود، زیرا دراینجا لیتیوم بروماید با آب مخلوط شده است.

خرید اینترنتی چیلر جذبی

ژنراتور قسمتی است که در آن از پر شدن مخزن برای مخلوط کردن لیتیوم بروماید و آب استفاده می شود. یک منبع حرارت (آب گرم / بخار) از طریق یک لوله در مخزن ژنراتور جریان می یابد که لیتیوم بروماید و آب را جدا می کند. آب به صورت بخار تبخیر می شود و به قسمت کندانسور می رسد و لیتیوم بروماید را پشت سر می گذارد.

لیتیوم بروماید ساخته شده ، به دلیل وزن مولکول ها، ممکن است به سمت پایین کشیده شود. این امر باعث ایجاد غلظت مایع لیتیوم بروماید در پایه ژنراتور می شود و سپس از طریق مبدل حرارتی جریان می یابد و از این طریق جذب می شود که در آن می تواند با مولکول های آب مخلوط شود.

خرید اینترنتی چیلر جذبی

خرید اینترنتی چیلر جذبی

خرید اینترنتی چیلر جذبی و صنعتی ، بسیار آسان است و به راحتی می توانید آن را از طریق سایت و یا بصورت تماس تلفنی سفارش دهید. برای خرید اینترنتی چیلر جذبی فقط کافی است مشخصات چیلر جذبی مورد نظر خود را با کمک کارشناس انتخاب کرده و آن را به راحتی سفارش دهید.

حتما ظرفیت چیلر جذبی خود را قبل از انتخاب چیلر و خرید اینترنتی مشخص کنید. کارشناسان ما همواره جهت مشاوره رایگان و انتخاب مناسب ترین چیلر منحصر هر پروژه ، با افتخار در خدمت مشتریان عزیز می باشند. فروش در این سایت مرجع از درب کارخانه همراه با گارانتی معتبر می باشد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و خرید با مناسب ترین قیمت و بالاترین بازدهی با ما در ارتباط باشید:

راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120364630
شماره تلفن :02128424854
شماره فکس :02128424417
آدرس کانال: Aranenergyco@
پست الکترونیکی:info@chillerco.ir

مطلب پیشنهادی

قیمت چیلر گرمایشی و سرمایشی و راهنمای خرید باکیفیت ترین آنها

امروزه یکی از محصولات پر فروش و به شدت نیاز مردم کل جهان در صنعت چیلر گرمایشی و سرمایشی می باشد. با توجه به بالا رفتن ارز در کشور قیمت این نوع کالا هم به مراتب