مجموعه تهویه آران انرژی شما را به خرید بهترین محصولات سیستم های تهویه مطبوع دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

صادرات انواع هواسازهای صنعتی با کیفیت

انواع هواسازهای صنعتی

انواع هواسازهای صنعتی از جمله دستگاه هایی است که در بازار اکثر کشورها به فروش گذاشته می شود که در نمونه های مختلف وارد بازار ها می شود و مشتریان این دستگاه را بر اساس سطح نیازی که دارند تهیه می کنند.همچنین بازاز صادرات این دستگاه ها با توجه به اهمیت سیستم های تهویه مطبوع و کیفیت خوب ببرخی برندهای خوب ایرانی و همچنین صرفه جویی در انرژی رونق گرفته است.

انواع هواسازهای صنعتی

هواساز چیست؟

هواساز (Air Handling Unit) دستگاهی برای تامین هوای مطبوع و سالم با دستیابی به دما و رطوبت مناسب می باشد. هواساز اصلی‌ترین دستگاههای تهویه مطبوع می‌باشد که در مسیر چیلر تراکمی و بویلر با کانال هوا قرار می گیرد .این دستگاه علاوه بر ایجاد هوای مطبوع و سالم ممکن است برای دستیابی به هوا با استانداردهای لازم ( مانند چاپخانه،سالن پرورش قارچ ، گلخانه) پزشکی ( هواساز هایژنیک) طراحی و ساخته شوند.همچنین با استفاده از قرار گیری چند فیلتـــر در محل عبور هوا می توانید علاوه بر استفاده از هوای خنک در تابستان و عمل گرمایش در فصول سرد نسبت به پاکی و کیفیت هوا نیز اقدام موثری انجام دهید.

انواع هواساز صنعتی

اجزا اصلی هواساز به شرح ذیل می باشند:

 • دمنده جهت جابجایی هوا استفاده می شود،می بایست مقدار مشخصی هوا را در واحد زمان در سیستم به چرخش در آورده و بر افت فشار مسیر غالب گردد.
 • کویل سرمایی برای کاهش دمای هوا استفاده می شود و همچنین می تواند باعث کاهش رطوبت هوا گردد.
 • کویل گرمایی برای افزایش دمای هوا استفاده می شود.
 • ایرواشر(Air Washer) اکثراً برای رطوبت زنی و شستشوی هوا منظور می گردد.
 • انواع مختلف رطوبت زن جهت افزایش رطوبت هوا در هواساز قابل تعبیه می باشد.
 • انواع مختلف فیلتر در هواسازها قابل نصب هستند که بستگی به نوع آلودگی و خلوص هوای خروجی تعداد و نوع آنها متغییر می باشد.

انواع هواساز صنعتی

انواع هواسازهای صنعتی

اگر بخواهیم بیشتر در مورد کار دستگاه هواساز توضیح دهیم باید بگوییم که این سیستم ها گرمایش و سرمایش را تولید نمی کنند بلکه در توزیع این  هوا ها نقش عمده ای را ایفا می کنند. هواساز ها برای به وجود آوردن هوایی رضایتمند و سالم که اشخاص در محلی که هستند از هوای پاک لذت ببرد به کار می رود. این دستگاه ها همانند دیگر دستگاه هایی که در زمینه های متعدد به کار برده می  شوند دارای تنوع هستند که در این جا به آنها اشاره می کنیم:

 • هواساز هایژنیک
 • هواساز یک و چند منطقه ای
 • هواساز زمینی
 • هواساز سقفی
 • هواساز پشت بامی

انواع هواساز صنعتی

صادرات انواع هواسازهای صنعتی

این شرکت با توجه به کیفیت برتر برخی برند های معتبر ایرانی قدم های خوبی در عرصه صادرات برداشته است.امیدواریم شرایط اقتصادی به گونه ای پیش برود که این صنعت در صادرات جایگاه واقعی خود را پیدا کنند.همچنین هموطنان عزیز،جهت کسب اطلاعات بیشتر و خرید انواع هواسازهای صنعتی مورد نیاز پروژه شان،می توانند با ما در ارتباط باشند.

آقای بهرامی

من در حوزه تهویه مطبوع مشغول به کار هستم

مجموعه تهویه آران انرژی شما را به خرید بهترین محصولات سیستم های تهویه مطبوع دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید