مجموعه تهویه آران انرژی شما را به خرید بهترین محصولات سیستم های تهویه مطبوع دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

سایت فروش هواساز در مشهد از کارخانه

تفاوت ایرواشر و هواساز

خدمات فروش هواساز در مشهد شامل ارائه تجهیزات کامل تهویه مطبوع، گارانتی محصولات، نصب و راه اندازی و مشاوره به مشتریان می باشد. تجهیزات هواساز در تأمین حجم زیادی از هوای تازه برای واحدهای مسکونی و صنعتی طراحی شده اند و استانداردهای زیست محیطی نیز برای تولید آنها به کار رفته است.

فروش هواساز در مشهد

هواساز چیست

واحدهای تصفیه هوا  (AHU) (گاهی اوقات به عنوان “هوارسان” نامیده می شوند) بخشی از سیستم گرمایش، تهویه و تهویه مطبوع (سیستم تهویه هوا) است که منابع هوا، گردش و استخراج هوا را از ساختمان ها می گیرد و تنظیم رطوبت و دما را انجام می دهد.

فروش هواساز در مشهد

انواع هواساز

 • یک منطقه ای
 • چند منطقه ای
 • هایژنیک
 • ایرواشر

فروش هواساز در مشهد

اجزای هواساز

 1. فن دمنده
 2. کویل گرمایشی و سرمایشی
 3. فیلترها
 4. رطوبت ساز

شرح رطوبت ساز

رطوبت اغلب در هوای سرد  مانند زمستان مورد نیاز است که در آن حرارت مداوم باعث خشک شدن هوا می شود، که منجر به بی کیفیت هوا می شود و افزایش برق را نیز در سیستم ها رقم می زند.

فروش هواساز در مشهد

انواع مختلف رطوبت ساز

 • تبخیری
 • بخار ساز
 • آب پاش
 • مرطوب

شرح انواع رطوبت ساز

تبخیری

هوای خشک بیش از یک مخزن بخار آب را از بین می برد. میزان تبخیر را می توان با اسپری کردن آب بر روی دیواره های هوا در جریان هوا افزایش داد.

بخارساز

بخار از یک دیگ بخار به طور مستقیم به جریان هوا نفوذ می کند.

فروش هواساز در مشهد

پخش آب

آب توسط نازل یا سایر وسایل مکانیکی به قطرات ریز تبدیل می شود و توسط هوا پخش می شود.

محیط مرطوب

از آنجا که هوا از طریق محیط عبور می کند، آب در قطرات ریزی قرار می گیرد. این نوع مرطوب کننده ها می توانند به سرعت در صورتی که فیلتر تصفیه اولیه در شرایط مناسب نگهداری نمی شود، از بین برود.

فروش هواساز در مشهد

هواساز در مشهد

اگر در شهر مشهد زندگی می کنید و به دنبال خرید یک هواساز ایده‌آل با کارایی بالا هستید، پیشنهاد می کنیم برای آشنایی با خدمات فروش هواساز در مشهد، این مطلب را به دقت مطالعه کنید. تجهیزات هواساز، نوعی تجهیزات تهویه مطبوع هستند که شامل یک سیستم گرمایشی و تهویه بوده که بر اساس گردش حجم زیادی از هوا در محیط داخلی مکان مورد نظر، فعالیت می کنند. هواساز به عنوان تامین کننده هوای تمیز برای یک محوطه وسیع شناخته می شود.

فروش هواساز در مشهد

مزایای هواساز

 • صرفه جویی در مصرف انرژی
 • تامین هوای مطبوع
 • کاهش هزینه ها

فروش هواساز در مشهد

خدمات فروش هواساز در مشهد

اگر شما یک سیستم تهویه گرمایشی یا یک پمپ تولید گرما را در اختیار دارید به استفاده از خدمات فروش هواساز در مشهد نیز نیاز پیدا خواهید کرد. با استفاده از خدمات فروش هواساز در این مجموعه می توانید یک دستگاه هواساز با کارایی بالا برای تجهیزات خود خریداری کنید. با نصب هواساز در کنار سیستم های تهویه مطبوع ساختمان خود، حجم مشخصی از هوای تمیز به داخل دستگاه، مکش شده و توسط کانال های مرتبط به داخل ساختمان راه پیدا می کند.

خدمات فروش هواساز در مشهد، دسترسی به یک سیستم تهویه مطبوع را در فصل زمستان و همچنین در فصل تابستان برای مشتریان امکان پذیر می سازد. استفاده از هواساز که بتواند حجم زیادی از هوای گرم را به خصوص در فصل زمستان و در دماهای کمتر از صفر درجه تنظیم کند، یک ضرورت برای واحدهای صنعتی و همچنین محوطه های مسکونی می باشد.

فروش هواساز در مشهد

قیمت فروش هواساز در مشهد

برای استفاده از خدمات فروش هواساز در مشهد، ابتدا باید دستگاه مورد نظر خود را انتخاب کنید. اینکه چه نوع دستگاه هواساز را انتخاب می کنید، چه مشخصات فنی دارد و برای چه نوع کاربردی مناسب است، دقیقاً به نیاز شما بستگی دارد و قیمت دستگاه با توجه به ظرفیت مورد نیاز و آپشن های درخواستی مشخص می گردد.اگر قصد دارید یکی از این تجهیزات را برای نصب در شهر مشهد خریداری کنید، پیشنهاد می کنیم با کارشناسان ما برای ارائه خدمات فروش هواساز در مشهد صحبت کنید.

فروش هواساز در مشهد

ارزش خرید دستگاه هواساز

هواسازها دستگاه هایی هستند که برای کاربردهای خانگی و صنعتی طراحی شده اند. بنابراین خرید یکی از آن ها به منزله تامین هوای تازه برای ساختمان های فوق ، یک ضرورت برای افزایش استاندارد تنفسی در ساختمان محسوب می شود.

فروش هواساز در مشهد

خدمات پس از فروش هواساز در مشهد

خدمات پس از فروش هواساز در مشهد توسط این مجموعه به مشتریان ارائه می گردد. خدمات گارانتی هواساز، نصب و راه اندازی، بازرسی قطعات، آموزش مشتری در نحوه عملکرد دستگاه و غیره، نمونه از خدماتی هستند که برای فروش هواساز در مشهد و سایر شهرها توسط چیلراینفو ارائه می گردند.

آقای بهرامی

من در حوزه تهویه مطبوع مشغول به کار هستم

مجموعه تهویه آران انرژی شما را به خرید بهترین محصولات سیستم های تهویه مطبوع دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید