مجموعه تهویه آران انرژی شما را به خرید بهترین محصولات سیستم های تهویه مطبوع دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت انواع پکیج یونیت از کارخانه

قیمت انواع پکیج یونیت

انواع پکیج یونیت، سیستم های تهویه مطبوع برای نصب در آپارتمان های مسکونی و واحدهای صنعتی هستند. سیستم های پکیج یونیت بر اساس هواساز و چیلر عمل می‌کنند. این دو سیستم در یک محفظه در کنار یکدیگر قرار دارند. قیمت انواع پکیج یونیت بر اساس راندمان عملکردی و ظرفیت تهویه آن ها تعیین می گردد.

قیمت انواع پکیج یونیت

پکیج یونیت روف تاپ

انواع پکیج یونیت یا روف تاپ به تجهیزاتی گفته می‌شود که با کارایی بالا، توانایی تامین هوای گرم و انجام فرایند خنک سازی هوا را به صورت همزمان از طریق یک دستگاه واحد فراهم می آورند. به عبارت ساده‌تر، تجهیزات پکیج یونیت از دو دستگاه چیلر و هواساز در کنار یکدیگر تشکیل شده اند؛ به طوری که می توانند به صورت همزمان عمل کرده و سیستم های تهویه مطبوع ساختمان ها را ارتقا دهند.

قیمت انواع پکیج یونیت

اجزای اصلی روفتاپ پکیج

 • چیلر
 • هواساز
 • کندانسور
 • کمپرسور
 • پمپ

مزیت های خرید انواع پکیج یونیت برای ساختمان

تجهیزات هواساز در انواع پکیج یونیت روف تاپ ، وظیفه گرمایشی را بر عهده دارند؛ تجهیزات چیلر برای خنک سازی به کار می روند؛ در نتیجه، مهمترین و اصلی ترین مزیت خرید انواع پکیج یونیت، در اختیار داشتن دو دستگاه به صورت همزمان می باشد. کاهش مصرف انرژی و کاهش هزینه ها، مزایای دیگری از این تجهیزات هستند.

قیمت انواع پکیج یونیت

عوامل موثر در قیمت پکیج یونیت

عوامل که قیمت انواع پکیج یونیت را در تحت تأثیر قرار می‌دهند، قیمت تجهیزات هواساز و چیلرها هرکدام به تنهایی خواهد بود. سیستم هایی که در چیلر به عنوان کندانسور و کمپرسور فعالیت می‌کنند و همینطور پمپ ها که در تجهیزات هواساز فعالیت می کند، بر روی قیمت انواع پکیج یونیت تاثیر دارند. خرید تجهیزات فوق بر اساس ظرفیت تهویه آن ها انجام می گیرد.

انواع پکیج یونیت

 1. پکیج یونیت افقی، هوایی
 2. پکیچ یونیت آبی
 3. پکیج یونیت پشت بامی

شرح انواع پکیج یونیت

انواع پکیج یونیت بر اساس مدل دستگاه و نحوه عملکرد به تجهیزات پکیج یونیت افقی هوایی، پکیج یونیت های آبی و پکیج یونیت های پشت بامی دسته بندی می شوند. این تجهیزات دارای کمپرسور، کویل های الکتریکی، فن های خنک کننده و لوله های مسی و آلومینیومی برای عبور سیال ها هستند. انواع پکیج یونیت با توجه به نیاز مشتریان به تهویه مطبوع و کاربری ساختمان، قابل نصب در پشت بام می باشد.

قیمت انواع پکیج یونیت

مشخصات پکیج یونیت روف تاپ

 • کمپرسورها از نوع اسکرول
 • اواپراتور از نوع فین پلیت
 • کویل گرمایشی از نوع فین پلیت با لوله های مسی
 • کندانسور هوا خنک متناسب با آب و هوای منطقه ای متفاوت
 • قطعات برودتی از برندهای معتبر
 • تولید در ظرفیت های مختلف
 • گازهای مبرد بنا به درخواست مشتری

قیمت انواع پکیج یونیت

خرید پکیج یونیت

اگر به دنبال خرید سیستم های گرمایشی و سرمایشی با قیمت مناسب هستید و همچنین در نظر دارید هزینه های نصب و راه اندازی این سیستم ها را مدیریت کنید، با توجه به قیمت انواع پکیج یونیت نسبت به راندمان کاری بالایش بسیار مقرون به صرفه خواهد بود.

با خرید انواع پکیج یونیت از مجموعه آران انرژی به طور قطع، دستگاهی را در اختیار خواهید داشت که هوای مطبوع را به طور متناسب در تمام ساختمان هدایت می کند. با خرید این تجهیزات می توانید از خدمات نصب و راه اندازی و همچنین پشتیبانی دستگاه در مدت زمان گارانتی محصول برخوردار شوید.

قیمت انواع پکیج یونیت

ظرفیت(تن تبرید)قیمت پکیج یونیتظرفیت(تن تبرید)قیمت پکیج یونیت
40استعلام شود5استعلام شود
50استعلام شود10استعلام شود
60استعلام شود15استعلام شود
70استعلام شود20استعلام شود
75استعلام شود25استعلام شود
80استعلام شود30استعلام شود

قیمت انواع پکیج یونیت

قیمت انواع پکیج یونیت با توجه به نوع کاربری آن و مدل و ظرفیت دستگاه مشخص می گردد.در خصوص اطلاع از آخرین قیمت پکیج یونیت و همچنین انتخاب مدل مناسب دستگاه با کارشناسان این مجموعه گفتگو کنید.

آقای بهرامی

من در حوزه تهویه مطبوع مشغول به کار هستم

مجموعه تهویه آران انرژی شما را به خرید بهترین محصولات سیستم های تهویه مطبوع دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید