تهویه آران انرژی
شنبه , اسفند ۱۰ ۱۳۹۸
خانه - پکیج یونیت - قیمت انواع پکیج یونیت از کارخانه

قیمت انواع پکیج یونیت از کارخانه

انواع پکیج یونیت، سیستم های تهویه مطبوع برای نصب در آپارتمان های مسکونی و واحدهای صنعتی هستند. سیستم های پکیج یونیت بر اساس هواساز و چیلر عمل می‌کنند. این دو سیستم در یک محفظه در کنار یکدیگر قرار دارند. قیمت انواع پکیج یونیت بر اساس راندمان عملکردی و ظرفیت تهویه آن ها تعیین می گردد.

قیمت انواع پکیج یونیت

پکیج یونیت روف تاپ

انواع پکیج یونیت یا روف تاپ به تجهیزاتی گفته می‌شود که با کارایی بالا، توانایی تامین هوای گرم و انجام فرایند خنک سازی هوا را به صورت همزمان از طریق یک دستگاه واحد فراهم می آورند. به عبارت ساده‌تر، تجهیزات پکیج یونیت از دو دستگاه چیلر و هواساز در کنار یکدیگر تشکیل شده اند؛ به طوری که می توانند به صورت همزمان عمل کرده و سیستم های تهویه مطبوع ساختمان ها را ارتقا دهند.

قیمت انواع پکیج یونیت

اجزای اصلی روفتاپ پکیج

 • چیلر
 • هواساز
 • کندانسور
 • کمپرسور
 • پمپ

مزیت های خرید انواع پکیج یونیت برای ساختمان

تجهیزات هواساز در انواع پکیج یونیت روف تاپ ، وظیفه گرمایشی را بر عهده دارند؛ تجهیزات چیلر برای خنک سازی به کار می روند؛ در نتیجه، مهمترین و اصلی ترین مزیت خرید انواع پکیج یونیت، در اختیار داشتن دو دستگاه به صورت همزمان می باشد. کاهش مصرف انرژی و کاهش هزینه ها، مزایای دیگری از این تجهیزات هستند.

قیمت انواع پکیج یونیت

عوامل موثر در قیمت پکیج یونیت

عوامل که قیمت انواع پکیج یونیت را در تحت تأثیر قرار می‌دهند، قیمت تجهیزات هواساز و چیلرها هرکدام به تنهایی خواهد بود. سیستم هایی که در چیلر به عنوان کندانسور و کمپرسور فعالیت می‌کنند و همینطور پمپ ها که در تجهیزات هواساز فعالیت می کند، بر روی قیمت انواع پکیج یونیت تاثیر دارند. خرید تجهیزات فوق بر اساس ظرفیت تهویه آن ها انجام می گیرد.

انواع پکیج یونیت

 1. پکیج یونیت افقی، هوایی
 2. پکیچ یونیت آبی
 3. پکیج یونیت پشت بامی

شرح انواع پکیج یونیت

انواع پکیج یونیت بر اساس مدل دستگاه و نحوه عملکرد به تجهیزات پکیج یونیت افقی هوایی، پکیج یونیت های آبی و پکیج یونیت های پشت بامی دسته بندی می شوند. این تجهیزات دارای کمپرسور، کویل های الکتریکی، فن های خنک کننده و لوله های مسی و آلومینیومی برای عبور سیال ها هستند. انواع پکیج یونیت با توجه به نیاز مشتریان به تهویه مطبوع و کاربری ساختمان، قابل نصب در پشت بام می باشد.

قیمت انواع پکیج یونیت

مشخصات پکیج یونیت روف تاپ

 • کمپرسورها از نوع اسکرول
 • اواپراتور از نوع فین پلیت
 • کویل گرمایشی از نوع فین پلیت با لوله های مسی
 • کندانسور هوا خنک متناسب با آب و هوای منطقه ای متفاوت
 • قطعات برودتی از برندهای معتبر
 • تولید در ظرفیت های مختلف
 • گازهای مبرد بنا به درخواست مشتری

قیمت انواع پکیج یونیت

خرید پکیج یونیت

اگر به دنبال خرید سیستم های گرمایشی و سرمایشی با قیمت مناسب هستید و همچنین در نظر دارید هزینه های نصب و راه اندازی این سیستم ها را مدیریت کنید، با توجه به قیمت انواع پکیج یونیت نسبت به راندمان کاری بالایش بسیار مقرون به صرفه خواهد بود.

با خرید انواع پکیج یونیت از مجموعه آران انرژی به طور قطع، دستگاهی را در اختیار خواهید داشت که هوای مطبوع را به طور متناسب در تمام ساختمان هدایت می کند. با خرید این تجهیزات می توانید از خدمات نصب و راه اندازی و همچنین پشتیبانی دستگاه در مدت زمان گارانتی محصول برخوردار شوید.

قیمت انواع پکیج یونیت

ظرفیت(تن تبرید)قیمت پکیج یونیتظرفیت(تن تبرید)قیمت پکیج یونیت
۴۰استعلام شود۵استعلام شود
۵۰استعلام شود۱۰استعلام شود
۶۰استعلام شود۱۵استعلام شود
۷۰استعلام شود۲۰استعلام شود
۷۵استعلام شود۲۵استعلام شود
۸۰استعلام شود۳۰استعلام شود

قیمت انواع پکیج یونیت

قیمت انواع پکیج یونیت با توجه به نوع کاربری آن و مدل و ظرفیت دستگاه مشخص می گردد.در خصوص اطلاع از آخرین قیمت پکیج یونیت و همچنین انتخاب مدل مناسب دستگاه با کارشناسان این مجموعه گفتگو کنید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و خرید با مناسب ترین قیمت و بالاترین بازدهی با ما در ارتباط باشید:

راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120364630
شماره تلفن :02128424854
شماره فکس :02128424417
آدرس کانال: Aranenergyco@
پست الکترونیکی:info@chillerco.ir

مطلب پیشنهادی

روفتاپ پکیج دوپارچه

فروش روفتاپ پکیج دوپارچه از کارخانه

روفتاپ پکیج دوپارچه یا یکپارچه فقط از نظر نصب ساده و قیمت مناسب در مورد …