قیمت سیستم زنت در کارخانه

0

دستگاه زنت یک دستگاه تهویه مطبوع ایرانی است که هم سرمایش و هم گرمایش را برای شما انجام می دهد. این دستگاه باعث صرفه جویی در مصرف انرژی می شود. می توانید فیلترها و رطوبت زن را به این دستگاه اضافه کنید که قیمت سیستم زنت را بالا می برد.

قیمت سیستم زنت

توضیحاتی در باره  زنت و قیمت سیستم زنت

تهویه مطبوع باعث تغییر شرایط آب و هوایی به نحوی می شود که بتوانیم از لحاظ بهداشتی و دمای هوا شرایط سلامتی داشته باشیم. اگر تهویه مطبوع در جایی درست نباشد باعث پایین آمدن راندمان و ناراحتی می شود. دستگاه زنت یک دستگاه تهویه مطبوع ایرانی است که توسط مهندسین داخلی سال هاست با کیفیت بالا تولید می شود.

انواع هواساز

  1. زنت
  2. ایرواشر
  3. فول فرش
  4. هایژنیک

دستگاه زنت چیست

دستگاه زنت یک دستگاه دو منظوره هست که می تواند هم کار سرمایش و هم گرمایش را در خانه ی شما برعهده بگیرد. سیستم زنت به نحوی طراحی شده است که با آب و هوای گرم و خشک مانند ایران مطابقت دارد. جالب است بدانید کلمه ی زنت مخفف حروف اول سه کلمه ی زمستانی، نیمه و تابستانی است.

قیمت سیستم زنت

عملکرد دستگاه

نحوه ی کارکرد قسمت سرمایشی دستگاه زنت مانند کولر آبی و به کمک پوشال ها انجام می شود و قسمت گرمایشی آن نیز با استفاده از کویل آب گرم کار می کند. در دستگاه زنت سیستم رطوبت زن نیز وجود دارد که نازل های جهت پاشش آب در دستگاه زنت طراحی شده و رطوبت هوا را نیز می شود تنظیم کرد. ترموستات و کنترلر نیز برای تنظیم دمای مطلوب در سیستم زنت طراحی شده است.

مزایای دستگاه زنت

  • صرفه جویی قابل توجه در مصرف انرژی
  • صدای بسیار کم
  • عمر بالا با راندمان کاری بهینه
  • فیلتر تهویه هوا
  • پخش متمرکز هوا
  • سرمایش و گرمایش

قیمت سیستم زنت

قیمت سیستم زنت

در مورد قیمت سیستم زنت باید توجه داشت اگر رطوبت زن و فیلتر را به آن اضافه کنید، قیمت سیستم زنت بالاتر می رود. حتی نوع فیلتر مورد اسفاده در آن می تواند بر قیمت دستگاه تاثیر بگذارد. می توانید از سیستم کنترل هوشمند نیز استفاده کنید که به این ترتیب قیمت سیستم زنت بالاتر می رود. سعی کنید تجهیزات مورد نیاز خود را متناسب با شرایط محلی که زنت را برای آن خریداری می کنید و پس از صحبت با یک کارشناسان به آن اضافه کنید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

6 + 18 =