مجموعه تهویه آران انرژی شما را به خرید بهترین محصولات سیستم های تهویه مطبوع دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت یونیت هیتر آذر نسیم | آخرین قیمت یونیت هیتر آذر نسیم

قیمت یونیت هیتر ساراول

یونیت هیتر از جدیدترین وسایل تهویه مطبوع است که با کمک یک فن و کویل هایی که در آن ها آب داغ یا بخار آب جریان دارد می تواند یک محوطه بزرگ را گرم کند. یونیت هیتر هم در سقف و هم بصورت افقی قابل نصب است. 

در واقع در تعریف واضح تر این محصول اینطور می توان بیان داشت: همان طور که کولر ها با کارکرد های خاص خود موجب خنک سازی یک فضای بخصوص می شوند، یونیت هیتر ها نیز در مقابل کولر قرار داشته و به تامین هوای گرم در برخی از محیط هایی با حجم و اندازه وسیع و بزرگ کمک می کنند.
یونیت هیتر علاوه بر ایجاد یک هوای  گرم، تهویه مطبوع و مناسبی را در فضا برقرار نموده و بنا براین تنفس بهتری را به ویژه در محیط های صنعتی فراهم می آورد.

پس با توجه به اهمیت و کاربرد بالای این دستگاه برای انواع محیط های کاری و … می توان پی به میزان خرید و فروش آن در بازار برد. اما مساله ای که مد نظر خریداران برای خرید یونیت هیتر قرار می گیرد، قیمت این دستگاه می باشد. با توجه به برند های متفاوتی که عرضه یونیت هیتر به بازار را بر عهده گرفته اند، لیست قیمت ها متفاوت است.

هم چنین اگر بخواهیم یک برند مناسب از این محصول را نام ببریم، می توان یونیت هیتر آذر نسیم را نام برد. درباره قیمت این دستگاه باید گفت  قیمت یونیت هیتر آذر نسیم بسته به ظرفیت دستگاه متفاوت می باشد.

قیمت یونیت هیتر آذر نسیم | آخرین قیمت یونیت هیتر آذر نسیم

یونیت هیتر و قیمت یونیت هیتر آذرنسیم

یونیت هیتر و قیمت یونیت هیتر آذرنسیمانتخاب یک وسیله تهویه مطبوع برای ساختمان ها و فضای بزرگ کار سختی است. اما با تولید برخی از صنایع در حوزه تولید تجهیزات مورد نیاز صنعتی و غیر صنعتی، نوعی از دستگاه تولید شده که به هم موجب برقراری تهویه مطبوع شده و هم به کمک فرآیند های خاص خود، از عهده گرم نمودن انواع محیط های بزرگ بر می آید. این دستگاه یونیت هیتر نام دارد که به کمک مایع موجود در خود یعنی آب داغ می تواند تمامی کارکرد های لازمی را که ذکر شد به درستی انجام دهد.

اما در این بخش می خواهیم از یک برند معتبر عرضه کننده یونیت هیتر سخن بگوییم که برندی ایرانی را شامل شده و محصولی استثنایی و بسیار خوبی به شمار می رود که با وجود اثبات کارکرد های مفید و موثر آن، بر میزان درخواست های موجود برای این دستگاه، روز به روز افزوده می گردد.
یونیت هیتر آذر نسیم دستگاه مورد نظر است که از تمامی ویژگی ها و مشخصه های مثبت بهره برده و به همین دلیل بهترین گزینه برای انواع فضا های بزرگ و سرپوشیده به شمار می رود.

انواع یونیت هیتر

یونیت هیتر ها در سه نوع کلی از سوی تولید کنندگان مورد عرضه و فروش در بازار قرار گرفته اند که دز گزینه های زیر، این سه نوع را نام برده ایم:

 • سقفی
 • افقی
 • دیواری

اجزای یونیت هیتر

اجزای یونیت هیتریونیت هیتر که یک دستگاه گرمایشی فوق العاده به شمار می آید، از اجزایی بدین شرح تشکیل یافته است:
از یک فن و تعدادی کویل درست شده است که موادی مانند بخار و آب داغ درون کویل ها قرار دارند و فن باعث پخش شدن هوای گرم در فضا می شود. در یونیت هیترها پره هایی نیز وجود دارد که می توانید جهت باد را تنظیم کنید.

ویژگی های یونیت هیتر

ویژگی های یونیت هیتر

 1. تجهیز شدن کویل های دستگاه به فن های پیشرفته
 2. استفاده از مواد اولیه عالی در ساخت بدنه و اجزای داخلی یونیت هیتر.
 3. فن یونیت هیتر ها در به صورت محوری است که بالانس شده و همین موضوع، عدم لرزش آن در هنگام فعالیت را موجب شده است.
 4. یونیت هیتر بهترین سیستم برای پخش یکسان هوای گرم است که در کمترین زمان ممکن و به سرعت محیط های مختلف را گرم خواهد کرد.

نکات قابل توجه در زمان خرید یونیت هیتر:

 1. یونیت هیتر ها چند مدل نصب رایج دارند ، که نام آن ها ذکر شد. در هنگام خرید یونیت هیتر و همچنین خرید آن باید بررسی کنید که کدام نحوه ی نصب برای محیط و فضای شما مناسب است و بر اساس آن مدل و نوع دستگاه را انتخاب کنید.
 2. توصیه می شود قبل از خرید یونیت هیتر و انتخاب آن، حتماً ظرفیت محیط خود را با ظرفیت گرمایش دستگاه یونیت هیتر مقایسه کنید و بهترین نوع را انتخاب فرمایید که گرمایش محل به طور کامل و بی نقص صورت بگیرد.

مزایای استفاده از یونیت هیتر

مزایای استفاده از یونیت هیتریونیت هیتر را می توان مهم ترین و پر کاربرد ترین نوع تجهیزات تولید شده از سوی صنایع به شمار آورد که با پیدایش خود، کمک شگرفی را به عرصه های گوناگونی که آن را مورد استفاده قرار می دهند، نموده است.
اما برای این دستگاه کاربردی و مفید، مزایایی را می توان برشمرد که در این لیست، آن ها را ذکر نموده ایم:

 • انواع یونیت هیتر توان گرمایی زیادی دارند.
 • فضای کمتری را به خصوص در مدل های دیواری و سقفی اشغال می کنند.
 • یونیت هیتر به سرعت هوا را گرم می کند.
 • هم چنین می تواند هم به صورت افقی و هم عمودی نصب می شود.

قیمت یونیت هیتر آذر نسیم

یونیت هیتر آذر نسیم، پیشرفتی فوق العاده در عرصه تولیدات صنایع محسوب می شود که اگر تولیدات انبوهی از این دستگاه در روز ها یا ماه های بعد اتفاق بیفتد، بی نیاز از هر نوع برند خارجی در حیطه فروش یا مصرف خواهیم بود.
اما در مورد خرید این دستگاه که از سوی خریداران صنعتی و غیر صنعتی بسیاری انجام می گیرد، موضوع مورد اهمیت، قیمت این یونیت می باشد که در این مورد می توان بیان داشت: قیمت یونیت هیتر آذر نسیم با توجه به ظرفیت ها و اندازه های مختلف آن متفاوت است.

قیمت یونیت هیتر آذرنسیم در این سایت مرجع با توجه به فروش از کارخانه بسیار بهینه و مطبوع می باشد. مشتریان گرامی جهت اطلاع از قیمت یونیت هیتر مورد نظر و همچنین خرید دستگاه ، می توانند با کارشناسان فروش ارتباط بگیرند.

معرفی انواع یونیت های آذرنسیم

معرفی انواع یونیت های آذرنسیمیونیت آذر نسیم که از بهترین کارکرد و مشخصه ها برخوردار می باشد، در نمونه های متعددی از سوی تولید کنندگان مورد تولید و عرضه قرار گرفته است که هر یک جایگاه ویژه ای را در عرصه های مختلف داشته و کارکرد بسیار اثر گذاری را از خود به نمایش گذاشته اند.
در این بخش می خواهیم شما را با انواع یونیت آذر نسیم که مورد تقاضا از سوی صنایع متعددی قرار می گیرند، آشنا سازیم:

 • یونیت هیتر دیواری صنعتی
 • یونیت هیتر ایستاده صنعتی
 • یونیت هیتر گرم خانه ای

مهمترین کاربرد های دستگاه یونیت هیتر

مهمترین کاربرد های دستگاه یونیت هیتریونیت هیتر که با نام فارسی بخاری می توان از آن یاد کرد، مهم ترین تاثیر را در گرم کردن فضا هایی که وسعت زیادی را به خود اختصاص داده اند، بر جای می گذارد. اگر بخواهیم به محیط ها و فضا های متعددی که این دستگاه را مورد کاربرد قرار می دهند، اشاره ای کنیم، شامل این گزینه ها خواهند شد:

 • انواع کارخانجات صنعتی
 • اداره ها
 • سالن های پرورش محصولات غذایی مثل قارچ
 • سالن پرورش انواع پرندگان
 • مسجد ها
 • گلخانه
 • برخی از منازل

بازار فروش انواع دستگاه یونیت هیتر

بازار فروش انواع دستگاه یونیت هیترهمان طور که از بخش های قبلی دریافتید، خرید انواع یونیت هیتر توسط گروه بسیاری از کارخانجات و مشاغل دیگری که با فضا های بزرگ سر و کار دارند، انجام می گیرد.
این یونیت که در انواعی از یونیت هیتر آبگرم و یا یونیت هیتر تهویه ظاهر می شود، دارای اهمیت ویژه ای برای هر یک از نمونه های نام برده می باشد و به همین دلیل می توان اهمیت بالای آن را در بازار فروش نیز متصور بود.
اما برای خریدارانی که به دنبال خرید مطمئنی از این دستگاه می باشند، پیشنهاد می شود که از طریق فروشندگان این مرکز اقدام کرده تا به خریدی مطابق با میل و نظر خود، دست پیدا کنند.

عمده فروشی بهترین دستگاه یونیت هیتر

عمده فروشی بهترین دستگاه یونیت هیتراگر به دنبال بهترین قیمت فروش یونیت هیتر می گردید و در عین حال می خواهید مارک معتبر و شناخته شده ای از این دستگاه را مورد خریداری قرار دهید، می توانید از عمده فروشی هایی که در همین مرکز نیز فعال می باشند، کمک گرفته و بدین ترتیب بهترین یونیت را با بهترین کارایی، بهترین کیفیت و هم چنین با قیمتی مناسب مورد تهیه قرار دهید.
مطمئن باشید که با خرید از این روش، خیلی سریع تر از آن چه که فکر کنید به رضایت حاصل از دستگاه مورد نظر، دست خواهید یافت.

آقای بهرامی

من در حوزه تهویه مطبوع مشغول به کار هستم

مجموعه تهویه آران انرژی شما را به خرید بهترین محصولات سیستم های تهویه مطبوع دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید