مجموعه تهویه آران انرژی شما را به خرید بهترین محصولات سیستم های تهویه مطبوع دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

نمایندگی مینی چیلر در ایران

قیمت مینی چیلر 3 تن

مینی چیلر در واقع یک تکنولوژی نو به جای سیستم های چیلر بزرگ است. مینی چیلرها بسیار سبک وزن و قابل حمل هستند. انعطاف پذیری بالایی دارند و می توان آن ها را به راحتی در هر جایی از ساختمان نصب کرد. بهتر است مینی چیلر را از نمایندگی مینی چیلر خریداری کنید تا بهترین قیمت و پشتیبانی را در اختیار شما قرار دهد.

نمایندگی مینی چیلر

مینی چیلر و کاربردهای آن

نمایندگی مینی چیلر

مینی چیلر یک نوآوری جدید در تکنولوژی تهویه ی مطبوع است. مینی چیلر یک جایگزین برای سیستم های بزرگ چیلر است. مینی چیلر سازگاری بیشتری با محیط زیست دارد زیرا فقط مقدار کمی از مبرد در این سیستم ها مورد نیاز است.مینی چیلر مجهز به کنترل هوشمندانه ایمنی برای اطمینان از عملکرد بی خطر است. این مبرد در واحد خازن فضای محدود قرار دارد و آن را برای ساکنین امن و بدون خطر می کند.

مشخصات فنی

  • کمپرسور از نوع Hermetic
  • اوپراتور از نوع PLATE یا  SHELL & COIL یا SHELL & TUBE
  • کندانسور از نوع هوا خنک با قابلیت ساخت جهت مناطق حاره ای
  • قابلیت ساخت به صورت تک فاز و سه فاز
  • قطعات برقی اصلی از برندهای معتبر
  • تولید دستگاه مناسب انواع گازهای مبرد

نصب آسان

کندانسور و واحدهای فن کویل سبک وزن برای سهولت نصب طراحی شده اند. دستگاه کندانسور جمع و جور و سبک است، که امکان حمل آسان و راحت آن را فراهم می کند.

حداکثر انعطاف پذیری

نمایندگی مینی چیلر

مینی چیلر را می توان در هر نقطه و حتی دور از واحد فن کویل نصب کرد حداکثر انعطاف پذیری مینی چیلر این امکان را فراهم می کند که بتوان آن را براحتی نصب کرد. طراحی باریک و جمع و جور مینی چیلرها حداکثر انعطاف پذیر را برای دستگاه های چند طبقه فراهم می کند، زیرا می توان آن را در هر مکان در یک ساختمان قرار داد.

کندانسور را می توان در محل متمرکز در بالای یا پایین ساختمان یا در هر طبقه قرار داد تا مطابق با نیاز ساختمان باشد. این دستگاه اجازه به ما می دهد تا بتوانیم مقدار دما را در نقاط مختلف ساختمان کنترل کنیم. طول لوله گذاری را می توان با توجه به ارتفاع ساختمان در نظر گرفت، در حالی که پمپ آب را می توان تغییر داد تا طول لوله ها متغیر شود و انعطاف پذیری بسیار بالا را در واحد نصب فراهم کند.

نمایندگی مینی چیلر

قیمت خرید مینی چیلر هوا خنک

بهتر است برای خرید مینی چیلر به نمایندگی مینی چیلر مراجعه کنید، زیرا نمایندگی مینی چیلر قیمت های مناسب و بی واسطه از درب کارخانه را در اختیار شما قرار می دهد. از مزایای دیگر خرید از نمایندگی مینی چیلر این است که نمایندگی ها مینی چیلر را با ضمانت به شما تحویل می دهند که در صورت خراب شدن مینی چیلر می توان آن را به راحتی با ضمانت تعمیر کرد.

با خرید از نمایندگی مینی چیلر، کارشناسانی در اختیار شما قرار می گیرند که به شما مشاوره می دهند تا مینی چیلر متناسب با ظرفیت ساختمان شما در اختیار شما قرار گیرد. جهت مشاوره و خرید مینی چیلر با کارشناسان ما در ارتباط باشید.
آقای بهرامی

من در حوزه تهویه مطبوع مشغول به کار هستم

مجموعه تهویه آران انرژی شما را به خرید بهترین محصولات سیستم های تهویه مطبوع دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید