تهویه آران انرژی
دوشنبه , بهمن ۲۸ ۱۳۹۸
خانه - مینی چیلر - نمایندگی مینی چیلر در ایران

نمایندگی مینی چیلر در ایران

مینی چیلر در واقع یک تکنولوژی نو به جای سیستم های چیلر بزرگ است. مینی چیلرها بسیار سبک وزن و قابل حمل هستند. انعطاف پذیری بالایی دارند و می توان آن ها را به راحتی در هر جایی از ساختمان نصب کرد. بهتر است مینی چیلر را از نمایندگی مینی چیلر خریداری کنید تا بهترین قیمت و پشتیبانی را در اختیار شما قرار دهد.

مینی چیلر و کاربردهای آن

مینی چیلر یک نوآوری جدید در تکنولوژی تهویه ی مطبوع است. مینی چیلر یک جایگزین برای سیستم های بزرگ چیلر است. مینی چیلر سازگاری بیشتری با محیط زیست دارد زیرا فقط مقدار کمی از مبرد در این سیستم ها مورد نیاز است.مینی چیلر مجهز به کنترل هوشمندانه ایمنی برای اطمینان از عملکرد بی خطر است. این مبرد در واحد خازن فضای محدود قرار دارد و آن را برای ساکنین امن و بدون خطر می کند.

نمایندگی مینی چیلر

مشخصات فنی

  • کمپرسور از نوع Hermetic
  • اوپراتور از نوع PLATE یا  SHELL & COIL یا SHELL & TUBE
  • کندانسور از نوع هوا خنک با قابلیت ساخت جهت مناطق حاره ای
  • قابلیت ساخت به صورت تک فاز و سه فاز
  • قطعات برقی اصلی از برندهای معتبر
  • تولید دستگاه مناسب انواع گازهای مبرد

نصب آسان

کندانسور و واحدهای فن کویل سبک وزن برای سهولت نصب طراحی شده اند. دستگاه کندانسور جمع و جور و سبک است، که امکان حمل آسان و راحت آن را فراهم می کند.

نمایندگی مینی چیلر

حداکثر انعطاف پذیری

مینی چیلر را می توان در هر نقطه و حتی دور از واحد فن کویل نصب کرد حداکثر انعطاف پذیری مینی چیلر این امکان را فراهم می کند که بتوان آن را براحتی نصب کرد. طراحی باریک و جمع و جور مینی چیلرها حداکثر انعطاف پذیر را برای دستگاه های چند طبقه فراهم می کند، زیرا می توان آن را در هر مکان در یک ساختمان قرار داد.

کندانسور را می توان در محل متمرکز در بالای یا پایین ساختمان یا در هر طبقه قرار داد تا مطابق با نیاز ساختمان باشد. این دستگاه اجازه به ما می دهد تا بتوانیم مقدار دما را در نقاط مختلف ساختمان کنترل کنیم. طول لوله گذاری را می توان با توجه به ارتفاع ساختمان در نظر گرفت، در حالی که پمپ آب را می توان تغییر داد تا طول لوله ها متغیر شود و انعطاف پذیری بسیار بالا را در واحد نصب فراهم کند.

نمایندگی مینی چیلر

نمایندگی مینی چیلر

بهتر است برای خرید مینی چیلر به نمایندگی مینی چیلر مراجعه کنید، زیرا نمایندگی مینی چیلر قیمت های مناسب و بی واسطه از درب کارخانه را در اختیار شما قرار می دهد. از مزایای دیگر خرید از نمایندگی مینی چیلر این است که نمایندگی ها مینی چیلر را با ضمانت به شما تحویل می دهند که در صورت خراب شدن مینی چیلر می توان آن را به راحتی با ضمانت تعمیر کرد.

با خرید از نمایندگی مینی چیلر، کارشناسانی در اختیار شما قرار می گیرند که به شما مشاوره می دهند تا مینی چیلر متناسب با ظرفیت ساختمان شما در اختیار شما قرار گیرد. جهت مشاوره و خرید مینی چیلر با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و خرید با مناسب ترین قیمت و بالاترین بازدهی با ما در ارتباط باشید:

راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120364630
شماره تلفن :02128424854
شماره فکس :02128424417
آدرس کانال: Aranenergyco@
پست الکترونیکی:info@chillerco.ir

مطلب پیشنهادی

قیمت مینی چیلر دایکین در ایران

مینی چیلرها همان چیلرهای آپارتمانی هستند که براساس سیستم تبرید باعث خنک شدن آب و و ورود آن به کویل ها می شوند. مینی چیلر دایکین کم صدا بوده و با محیط زیست مطابق