مجموعه تهویه آران انرژی شما را به خرید بهترین محصولات سیستم های تهویه مطبوع دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت هواساز سقفی در ظرفیت های مختلف

هواساز سقفی

هواساز سقفی هم مانند سایز تجهیزات تهویه مطبوع برای تمام کاربری ها اهمیت دارد. هواساز یا AHU عبارت است از یک محفظه یکپارچه فلزی ساخته شده از ورق های فولادی مقاوم که تمام تجهیزات خنک کننده، گرمایشی و رطوبت زن ها به همراه فیلترهای قوی را در خود جای داده است. خرید این سیستم ها مقرون به صرفه است.چنانچه فیلترهای هواساز به درست تمیز نشود می تواند بر روی مصرف انرژی تأثیر بگذارد. خدمات فروش هواساز سقفی به همراه پشتیبانی مشتریان در مجموعه آران انرژی، این تجهیزات را با کیفیت بالا و قیمت مناسب در اختیار ساختمان ها قرار داده است.

هواساز سقفی

کاربرد هواساز

 • منازل مسکونی
 • هتل ها
 • بیمارستان ها
 • کارخانجات
 • مکان های آموزشی
 • اداره جات و …

اهمیت و نقش هواساز

یک دستگاه هواساز عبارت است از سیستم مرکزی که قادر است شرایط تهویه هوا را به نتیجه مطلوب برای ساختمان تأمین کند. این تجهیزات قسمتی از سیستم مرکزی گرمایشی، تهویه و خنک کننده هوا را تحت پوشش قرار می دهد.

بنابراین اهنیت استفاده از انواع هواساز برای ساختمان، دسترسی به یک سیستم ایده آل برای تهویه هوا است. نصب این تجهیزات برای ساختمان، هوای تازه را در دسترس محوطه داخل ساختمان قرار می دهد. همچنین مزایای زیادی را برای محوطه های کوچک و بزرگ را فراهم می کند.

هواساز سقفی

انواع هواساز که برای نصب بر روی بام تولید شده‌اند با عنوان یونیت های  پشت بامی نیز شناخته می شود. نصب صحیح این سیستم ها از طریق کارشناسان فنی ضرورت دارد. پس از نصب AHU برای یک ساختمان، فرایند راه اندازی و تست تمام قسمت ها باید به طور صحیح انجام شود تا تهویه محیط در حداکثر مقدار خود برای ساختمان فراهم گردد.

هواساز سقفی چیست

هواساز سقفی یکی از ایده آل ترین تجهیزات تهویه مطبوع می باشد که برای خنک سازی یا گرمایشی ساختمان ها طراحی شده است. هواسازهای سقفی عموماً بر روی بام نصب می شوند و برای پوشش دهی تمام ساختمان نیاز به کانال کشی دارند.علاوه بر کانال کشی در نصب هواساز سقفی که به استاندارد ها و دستورالعمل های خاص نیاز دارد، عامل مهم دیگری که برای این تجهیزات، مهم، جلوه کرده‌اند، تعمیرات و نگهداری تمام قطعات آن است.

مزایای هواساز سقفی

 • سرمایشی و گرمایشی
 • راندمان کاری بالا
 • کنترل کننده تمام اتوماتیک
 • کاهش مصرف برق
 • استراکچر محکم
 • کاهش مصرف برق

هواساز سقفی

نصب هواساز

برای نصب این تجهیزات، تکنسین های نصب، عموماً از مهارت های فنی، مهارت های برق و الکترونیک و همچنین مهارت های لوله کشی ساختمان به طور کامل برخوردار هستند. زمانی که تکنسین های نصب هواساز سقفی به محل مورد نظر اعزام می شوند، نکات تعمیرات و نگهداری یا بازرسی سیستم های تهویه مطبوع را به صاحب ساختمان، گوشزد می‌کنند.همچنین تکنسین های نصب هواسازهای سقفی بیان می دارند که کدام یک از قسمت ها نباید توسط افراد عادی بازرسی شود. به دلیل حساسیت قسمت های داخل دستگاه هواساز و تاثیر آنها بر روی تهویه مطبوع، هر گونه تعویض یا بازرسی قطعات داخلی باید توسط تکنسین های فنی انجام گیرد.

انواع هواساز

 1. هواساز های معمولی
 2. هواسازهای هایژنیک
 3. ایرواشر

نکات مهم در خصوص تعویض فیلتر هواساز سقفی

یکی از مهمترین قسمت های تشکیل دهنده در تجهیزات هواساز سقفی، فیلترهای قوی هستند. به دلیل اینکه فیلترها ذرات گرد و غبار و آلودگی های غیر قابل رویت با چشم غیر مسلح را جذب می کنند، نیاز دارند در هر دوره مورد عملیات شستشوی صحیح قرار گیرند.زمانی که سیستم تهویه هوا با کاهش کارایی خنک کنندگی یا تهویه مواجه شود، اولین  نکته ای که به نظر می رسد شامل تعویض یا شستشوی فیلترهای هوا می باشد.

هواساز سقفی | فیلتراسیون

هنگامی که فیلترهای هواساز سقفی، آلودگی زیادی داشته باشند و یا نیاز به تعویض احساس شود، همین عامل موجب تغییر در مصرف انرژی هواساز نیز خواهد شد.به عبارت ساده تر می توان گفت فیلتر هواساز سقفی یک عامل مهم برای برقراری تعادل بین کیفیت هوا و هزینه های انرژی ساختمان است.

اجزای هواساز

 • الکتروموتور
 • دمپر
 • کویل گرمایشی
 • کویل سرمایشی
 • فیلترها

سرویس کردن کمپرسور و  متراکم کننده در هواساز سقفی

کمپرسور و تجهیزات متراکم کننده دو جزء مهم در هواسازهای سقفی هستند. کمپرسور وظیفه تنظیم جریان هوای خنک را بر عهده دارد و متراکم کننده در سیستم خنک سازی  عمل می کند.زمانی که هواسازهای سقفی در خارج از ساختمان و در یک چرخه تهویه نصب شده باشد، به صورت دوره ای کمپرسور ها و متراکم کننده ها باید مورد بازرسی قرار گیرند. اگر دستگاه هواساز بر روی بام در نزدیکی دیوارها نصب شده باشد،  نیاز به بازرسی قطعات داخلی از نظر عملکرد ضروری است.

ظرفیت بر حسب (CFM)         قیمت هواساز سقفی ظرفیت بر حسب (CFM)   قیمت هواساز سقفی
40000 تا 50000 استعلام شود 1500 تا 10000 استعلام شود
50000 تا 55000 استعلام شود 10000 تا 20000 استعلام شود
55000 تا 60000 استعلام شود 20000 تا 30000 استعلام شود
60000 تا 65000 استعلام شود 30000 تا 40000 استعلام شود

پارامترهای قیمت هواساز سقفی

 1. مدل هواساز
 2. جنس قطعات
 3. ظرفیت دستگاه
 4. برند تولید کننده

خدمات فروش هواسازهای سقفی

مراکز نمایندگی فروش هواساز های سقفی علاوه بر ارائه خدمات فروش تجهیزات هواساز و تجهیزات تهویه مطبو،ع وظیفه تامین قطعات جانبی را نیز بر عهده دارند. هنگامی که یک مشتری با مرکز نمایندگی تماس می‌گیرد، کارشناسان فروش در خصوص خرید دستگاه مناسب او را راهنمایی می‌کنند.اگر مشتریان پیشین یک نمایندگی برای خدمات تعمیرات و نگهداری هواساز سقفی با مرکز تماس حاصل کنند، کارشناسان متخصص یا تکنسین های فنی، مشتریان را در خصوص بازرسی فیلترها، کنترل شرایط فیزیکی یا مکانیکی دستگاه راهنمایی می کنند.

هواساز سقفی

 مجموعه خدمات پس از فروش هواساز سقفی به صورت ارائه محصولات با قیمت مناسب، خدمات مشاوره و پشتیبانی مشتریان و همچنین اعزام تکنسین ها برای عیب یابی و رفع مشکلات احتمالی در مجموعه تهویه آران انرژی ارائه شده است. با اطمینان خاطر می توانید از این خدمات استفاده کنید.

هواساز ایرواشر اکونوپک

هواساز ایرواشر اکونوپک یک دستگاه جامع و کامل است که در دسته تجهیزات تهویه مطبوع طبقه بندی می شود. اگر در حوزه ساخت و ساز فعالیت می کنید و یا به نوعی با مهندسان پروژه های تجاری و اداری در ارتباط هستید، خرید هواساز ایرواشر اکونوپک را به آن ها پیشنهاد دهید. این تجهیزات به عنوان یک سیستم کامل تهویه ای توانایی تأمین حجم زیادی از هوای تمیز را دارند. تفاوتی نمی کند ساختمان مورد نظر در آب و هوای سرد ساخته شده است و یا آب و هوای گرم، آنچه اهمیت دارد این است که یک سیستم هواساز ایرواشر اکونوپک به خوبی می تواند نیازهای تهویه ای را با ظرفیت متفاوت، پاسخگو باشد.

هواساز سقفی

یکی از مهم ترین و بزرگ ترین مزایای استفاده از دستگاه هواساز ایرواشر اکونوپک، عدم نیاز به موتورخانه و هزینه های زیاد برای مدیریت آن در ساختمان است. این تجهیزات به گونه ای طراحی شده اند که میزان مصرف انرژی را تا حد قابل توجهی کاهش داده و از طرفی دیگر، به بازیابی حرارتی نیز کمک زیادی می کنند.

کاربرد هواساز ایرواشر اکونوپک

 1. سالن ورزشی
 2. سالن همایش
 3. کارخانه ها
 4. باشگاه ورزشی
 5. هتل و …

تجهیزات اکونوپک

اگر به صورت مجزا به هواساز ایرواشر اکونوپک نگاه کنید متوجه می شوید که بخش ایرواشر در این سیستم به رطوبت زن ها مجهز است و فیلترهای قوی نیز برای آن تعبیه شده است. سیستم گرمایشی و فن های دمنده و خنک کننده نیز در قسمت هواساز وجود دارند. مجموعه این تجهیزات به طور کلی در داخل یک محفظه اصلی با عنوان هواساز ایرواشر اکونوپک به مشتریان معرفی می شود.

هواساز سقفی

مزایای هواساز ایرواشر اکونوپک

 • دارای اتاقک فن و ایرواشر به صورت مجزا اما یکپارچه
 • بدنه ساخته شده از ورق فولادی گالوانیزه، مقاوم به خوردگی، رطوبت و نور خورشید
 • مجهز به عایق صوتی و حرارتی برای جلوگیری از اتلاف انرژی در دستگاه
 • مجهز به پنل کنترل کننده دقیق برای تنظیم شرایط عملکردی دستگاه
 • اتصالات آب بند در ایرواشر
 • سیستم گرمایشی قوی با بدنه مقاوم در برابر حرارت بالا
 • دارای فیلترهای قوی برای تهویه
 • مجهز به فن با توان تهویه بالا
 • عدم ارتعاش هواساز ایرواشر اکونوپک هنگام کارکردن
 • متناسب با تمام شرایط اقلیمی و آب و هوایی

خرید هواساز ایرواشر اکونوپک

با توجه به اینکه تجهیزات هواساز ایرواشر اکونوپک مجهز به فناوری های جدید تهویه ای به گونه ای طراحی شده اند که برای تمام شرایط آب و هوایی مناسب هستند، لذا شرایط خرید این دستگاه ها علاوه بر فروش در نمایندگی ها به صورت حضوری، از نظر اینترنتی نیز فراهم شده است. با یک جستجوی ساده می توانید نامی از برترین تولید کنندگان انواع هواساز ایرواشر اکونوپک را پیدا کنید.هواساز سقفی

برای خرید این تجهیزات می توانید محصولات مجموعه تهویه آران انرژی را نیز در فهرست برنامه های خود قرار دهید. از آنجایی که قیمت خرید هواسازها و سیستم های تهویه برای مشتریان اهمیت زیادی دارد، استراتژی های کارآمد در این مجموعه پیاده سازی شده است تا به واسطه آن ها، مشتریان بتوانند به سرعت و با سهولت بیشتر، هواساز ایرواشر اکونوپک مورد نیاز خود را خریداری کنند.

آقای بهرامی

من در حوزه تهویه مطبوع مشغول به کار هستم

مجموعه تهویه آران انرژی شما را به خرید بهترین محصولات سیستم های تهویه مطبوع دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید