مجموعه تهویه آران انرژی شما را به خرید بهترین محصولات سیستم های تهویه مطبوع دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

یونیت هیتر ساران | بروزترین قیمت یونیت هیتر ساران در بازار

یونیت هیتر ها از انواع مختلف گرم من ها هستند که با بخار آب کار می کنند و بیشتر برای محیط های بسیار بزرگ و صنعتی از آن استفاده می کنند. این نوع وسیله که هم گرم می کند و هم سرد بسیار برای محیط های کارگاهی مناسب است و هوا را برای کارگران و پرسنل مطبوع می سازد.یونیت هیتر ساران از بزرگترین و برترین یونیت هیتر ها در داخل کشور می باشد.

یونیت هیتر ساران | بروزترین قیمت یونیت هیتر ساران در بازار

یونیت هیتر ساران

سرمایش و گرمایش از نکات کلیدی است که با پیشرفت زمان تغییرات زیادی در آن بوجود آمده است. در گذشته ها از آتش برای گرم شدن استفاده می کردند، در حالی که امروزه محصولات پیشرفته ای بدین منظور طراحی شده است. یونیت هیتر از محصولات بسیار پیشرفته امروزی است که در ادامه توضیحاتی در مورد دستگاه یونیت هیتر و همچنین قیمت یونیت هیتر ساران به شما ارائه خواهیم کرد.

انواع یونیت هیتر

انواع یونیت هیتر

  1. یونیت هیتر آب گرم 
  2. یونیت هیتر گازی
  3. یونیت هیتر برقی

هر کدام از این یونیت هیتر ها قابلیت های مخصوص به خودشان را دارند و در شرایط و مکان های منحصر به خودشان از آن ها استفاده درست و به موقع می کنند و روش کار آن ها متفاوت می باشد.

یونیت هیتر چه ویژگی هایی دارد

یونیت هیترها یک راه حل خوب برای گرم کردن یک فضای بزرگ مانند یک گاراژ یا زیرزمین و یا سالن های سرپوشیده می باشند. این نوع سیستم ها معمولا از سقف در گوشه ای از فضا آویزان می شوند. یونیت هیترها می توانند هیدرولیکی باشد . دمای آب داخل دیگ بخار افزایش می یابد و از طریق لوله ها توسط یک گردشگر به یک سیم پیچ داخل بخاری فرستاده می شود. یک فن به هوا در سراسر کویل متصل می شود و گرمایی را که به فضا منتقل می شود جذب می کند.

اجزای اصلی

اجزای اصلی

  1. کویل با لوله مارپیچ
  2. فین پلیت
  3. پروانه و یا فن
  4. دمپر جهت دهنده هوا
  5. کابینت و یا همان محفظه

تمامی این ها اجزای تشکیل دهنده این یونیت هیتر ها هستند که با جمع آن ها می توان یک یونیت هیتر تشکیل داد،این وسایل همگی در کنار هم یک یونیت هیتر را تشکیل می دهند.

منبع گرما

بقیه ی یونیت هیتر ها نیز می توانند منبع گرما خود را مانند یک مشعل نفت یا هسته های بخاری برقی داشته باشند که در یک بسته نصب شده اند. این یونیت هیترها معمولا در گاراژ ها و انبارها یافت می شوند. آن ها نیاز به یک خط گاز به آن لوله و یک لوله دودکش برای حذف گازهای سوخته یا یک خط نفت و یک لوله دودکش دارند. همه ی  یونیت هیترها برای منبع قدرت خود و برای کنترل فن ها نیاز به یک خط برق دارند. یونیت هیترهای برقی نیاز به یک خط برق وسیع تر دارند.

قیمت یونیت هیتر ساران

قیمت یونیت هیتر سارانشرکت ساران یکی از شرکت های پیشگام در تولید محصولات تهویه ی مطبوع است که کار خود را از سال 1370 در این زمینه شروع کرده است.یونیت هیتر ساران با استفاده از کویل های ساخته شده از کویل های مسی دارای ظرفیت و توانایی بالایی است که همین موضوع بر قیمت یونیت هیتر ساران نیز تاثیرگذار است.

قیمت یونیت هیتر ساران در ظرفیت های مختلف آن متفاوت است. برای اطلاع از قیمت یونیت هیتر ساران مشتریان ارجمند می توانند با کارشناسان ما جهت استعلام قیمت در ارتباط باشند. از مزایای دیگر خرید یونیت هیتر ساران داشتن خدمان پس از فروش و تضمین کیفیت محسوب می شود.

برند های مختلف تولید یونیت هیتر

برند های مختلف تولید یونیت هیترشرکت ها و کارخانجات مختلفی وظیفه ساخت این نوع وسیله گرمایشی را بر عهده دارند که به خوبی از پس این کار بر آمده اند و یونیت هیتر های با کیفیت بسیار بالایی جهت مصرف داخلی تولید می کنند که این نشانه پیشرفت ایران و خود کفایی آن است ‌وبدین معنا است که دیگر نیازی نیست تا ما از کشور های خارجی این محصولات را وارد کشور کنیم و ارز از کشور خارج کنیم.

تولید یونیت هیتر با برندهای مختلف در شرکت های مختلف در سراسر کشور با کیفیت ساخته و روانه بازار می شود و مشتریان زیادی را امروزه به تهیه این محصول ترغیب کرده است.

فروش عمده انواع یونیت هیتر

فروش عمده انواع یونیت هیترشما می توانید برای خرید این محصولات چه به صورت عمده و چه به صورت تکی راه های مختلفی را انجام دهید،یکی از راه ها مراجعه حضوری به کارگاه ها و کارخانجات تولید این محصول می باشد که شما می توانید پس از مراجعه به این کارخانجات و ثبت سفارش خود محصولات مد نظر و سفارش داده خود را تحویل بگیرید و بتوانید از این محصولات سود خوبی را کسب نمایید،راه دیگر برای خرید این محصولات به صورت عمده مراجعه به نمایندگی های این محصولات می باشد شما پس از مراجعه به نمایندگی های این محصول می توانید هر محصولی که خواستید را سفارش دهید و تحویل بگیرید،راه دیگر برای خرید این محصولات به صورت عمده مراجعه به فروشگاه اینترنتی می باشد که امروزه به دلیل مزایای فراوان بسیار مورد توجه قرار گرفته و این محصولات را به صورت تکی و عمده ارائه می کنند و شما می توانید سفارش خود را در این سایت های اینترنتی ثبت نمایید و پس از ثبت سفارش و گذشت یک الی دو روز محصولات سفارشی شما را درب منزلتان تحویل می دهند و شما میتوانید با توجه به شرایط خود یکی از این سه روش را برای به دست آوردن و خرید عمده این محصولات را امتحان کنید و از خرید خود لذت ببرید.

ویژگی های منحصر بفرد یونیت هیتر

ویژگی های منحصر بفرد یونیت هیترهر کدام از این یونیت هیتر ها ویژگی های خاصی دارد که توجه مشتریان و متقاضیان را به خود جلب می کند و مشتریان با توجه به این نوع ویژگی ها محصولات مد نظر خود را تهیه می کنند.این نوع دستگاه ها که برای سیستم تهویه مطبوع تولید شده اند توانسته اند با تولید انواع مختلفی از این دستگاه نظر مشتریان را جلب کند و خرید و سود آوری خود را بیشتر کند.این محصولات که هم برای سیستم گرمایشی و هم سیستم سرمایشی استفاده می شود یکی دیگر از دلایل مشتریان برای خرید این محصولات می باشد. 

قیمت خرید انواع یونیت هیتر ساران

قیمت خرید انواع یونیت هیتر سارانشما می توانید برای اطلاع از آخرین لیست قیمت انواع یونیت هیتر ها به نمایندگی های فروش این محصولات سر بزنید و یا برای صرفه جویی در وقت و زمان خود به وب سایت های اینترنتی که این گونه محصولات را ارائه می کنند مراجعه نمایید و پس از مطلع شدن از انواع قیمت های این محصولات محصول مد نظر خود را تهیه نمایید و در مکان مد نظر خود از آن استفاده نمایید و از گرما و یا  سرمای ان لذت ببرید،در ضمن همانطور که اشاره شد شما می توانید برای خرید انواع هیتر به مراکزی که اشاره شد سر بزنید و محصول مد نظر خود را تهیه نمایید .شما می توانید برای اطلاع از قیمت هیتر ساران با نمایندگی های آن شرکت تماس حاصل کنید و محصول مد نظر خود را تهیه نمایید. 

آقای بهرامی

من در حوزه تهویه مطبوع مشغول به کار هستم

مجموعه تهویه آران انرژی شما را به خرید بهترین محصولات سیستم های تهویه مطبوع دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید