مجموعه تهویه آران انرژی شما را به خرید بهترین محصولات سیستم های تهویه مطبوع دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

تولید و عرضه ایرواشر گلخانه ای

ایرواشر گلخانه ای

ایرواشر گلخانه ای یک سیستم تهویه ای بسیار ایده آل برای تنظیم رطوبت و دمای داخل گلخانه است. این دستگاه می تواند شرایط رشد گیاهان گلخانه ای را برای آنها در تمام فصل های سال فراهم کند و از طرفی دیگر، زمان گلدهی یا جوانه زنی را سرعت ببخشد. ایرواشر با توجه به ابعاد و وسعت گلخانه در محل نصب می شود.

ایرواشر گلخانه ای

کاربرد ایرواشر

 • گلخانه
 • ساختمان های مسکونی
 • ساختمان های تجاری
 • کارخانجات
 • پرورش قارچ
 • دفاتر
 • سالن ها و ….

اهمیت ایرواشر گلخانه ای

ایرواشرهای گلخانه ای، برای تنظیم شرایط حرارتی و رطوبتی داخل گلخانه یک انتخاب ایده آل است. اگر در حوزه پرورش گل ها و گیاهان فعالیت می کنید و یا قصد ورود به این کسب و کارها را دارید، حتماً به تجهیزات تهویه مطبوع برای محوطه داخل گلخانه نیاز پیدا خواهید کرد. تجهیزات ایرواشر برای گلخانه تنظیم کننده درجه حرارت، گرما و رطوبت داخل گلخانه هستند؛ نه تنها گلخانه ها بلکه مزرعه های پرورش قارچ و سایر گیاهان زینتی در محوطه های سرپوشیده نیز به سیستم‌ های تهویه مبتنی بر ایرواشر  نیاز خواهند داشت.

ایرواشر گلخانه ای

مزایای ایرواشر گلخانه ای

 • ایرواشر یک سیستم قدرتمند تهویه برای گلخانه ها محسوب می شود.
 • غنی‌ سازی هوای گلخانه با میزان تنظیم شده رطوبت، برای رشد و شکوفایی گل ها و گیاهان،امکان پذیر خواهد بود.
 • تنظیم شرایط رشد گیاهان مانند شرایط آب و هوای گرمسیری از طریق ایرواشر فراهم می شود.
 • انتخاب ایرواشر، متناسب با ابعاد و اندازه های مکان انجام می گیرد. برای محوطه های کوچک تر، ظرفیت تهویه کم تر، مناسب می باشد.
 • تنظیم سطح رطوبت در مقدار استاندارد برای رشد برخی از گیاهان خاص نظیر گل های آپارتمانی یا قارچ ها از طریق ایرواشر امکان پذیر است.

دمای مورد نیاز گلخانه

برای یک کسب و کار موفق در محوطه داخل گلخانه، شرایط دمایی باید حدود ۲۸ تا ۳۱ درجه سانتیگراد و رطوبت قابل توجه تنظیم شود؛ بسیاری از گیاهان نظیر خانواده توت، مرکبات و گیاهان تزیینی مانند ارکیده شرایط گرمسیری در گلخانه نیاز دارند. تجهیزات ایرواشر گلخانه ای می تواند مراحل رشد این گیاه را در اختیار آنها قرار دهد.

ایرواشر گلخانه ای

تصفیه هوا و تنظیم رطوبت با ایرواشر

ایده آل ترین تجهیزاتی که بتوانند رطوبت کافی را برای محوطه داخل گلخانه فراهم آورند برای رشد گیاهان لازم و ضروری هستند. تجهیزات ایرواشر در گلخانه با امکان کنترل به صورت اتوماتیک می توانند رطوبت مورد نیاز برای رشد گیاهان را فراهم کرده و در همین راستا گرد و غبار و آلاینده های هوای داخل گلخانه را از بین ببرند.ایرواشر گلخانه ای مجهز به رطوبت سازهای بسیار قوی و فیلترهای کارآمد، بهترین انتخاب برای مدیریت بهتر گلخانه ها هستند. زمانی که تنظیم رطوبت گلخانه به صورت دستی امکان پذیر نباشد، استفاده از این تجهیزات می‌تواند مشکلات این قسمت را حل کند.

برخی سیستم های تهویه گلخانه

 1. ایرواشر
 2. هواساز
 3. چیلر
 4. مینی چیلر
 5. بویلر
 6. دستگاه اکونوپک
 7. یونیت هیتر و …

ایرواشر گلخانه ای

خرید ایرواشر برای گلخانه

خرید تجهیزات ایرواشر برای مشتریانی که با مدیریت گلخانه سر و کار دارند الزامی است. رطوبت بهینه، تنظیم شرایط هوایی داخل گلخانه و تصفیه هوا، دلایلی هستند که مشتریان را نسبت به خرید دستگاه ایرواشر با ظرفیت بالا ترغیب می کنند. یکی از نکات مهم در خرید ایرواشر، توجه به قیمت دستگاه است. دستگاه با توجه به ابعاد گلخانه انتخاب می‌شود. بنابراین دستگاه‌های قوی‌تر و با ابعاد بزرگ تر، گلخانه های وسیع تری را تحت پوشش قرار می دهد و در نهایت، قیمت بیشتری برای مشتری خواهند داشت.

استفاده از یک ایرواشر می تواند شرایط را چنان تنظیم کند که زمان گلدهی یا جوانه زنی برخی از گیاهان تسریع شود؛ بنابراین دسترسی به محصول نهایی در مدت زمان کمتری امکان پذیر خواهد بود. این عامل می تواند فروش محصولات گلخانه‌ای را افزایش دهد. برای خرید ایرواشر گلخانه ای ، هواساز ، یونیت هیتر و … و همچنین جهت اطلاع از قیمت های روز با مجموعه تهویه آران انرژی در تماس باشید.

آقای بهرامی

من در حوزه تهویه مطبوع مشغول به کار هستم

مجموعه تهویه آران انرژی شما را به خرید بهترین محصولات سیستم های تهویه مطبوع دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید