مجموعه تهویه آران انرژی شما را به خرید بهترین محصولات سیستم های تهویه مطبوع دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

بورس فروش انواع سیستم چیلر تراکمی

فروشگاه تاسیسات چیلر | تهویه مطبوع

سیستم چیلر دستگاهی است که با سرد کردن آب باعث خنک سازی محیط می شود که بسته به مدل و ظرفیت و توانی که دارد کاربردهای مختلفی را به خود اختصاص داده، در بورس فروش آن نیز این محصول در متنوع ترین جنس، برند و مدل عرضه می شود که حق انتخاب مشتری را بالا برده است.

سیستم چیلر تراکمی | سیستم های تهویه مطبوه

 

تفاوت چیلر و فن کویل

سیستم چیلر تراکمی

چیلر؛از سیستم های سرمایشی مرکزی است که آب سرد تولید می کند و اکثرا محل نصب آن در موتورخانه، پشت بام و در زیر زمین می باشد که حتی نمونه های کوچک آن را می توان در بالکن نیز نصب نمود، صدای این سیستم زیاد بوده و بر اساس ظرفیت دستگاه صدای متفاوتی را از خود ایجاد می کند.

چیلر دارای دو نوع تراکمی یا برقی و جذبی یا گازی است که جهت ایجاد برودت و سرمایش محیط بکار می رود و اندازه گیری ظرفیت آنها با تن تبرید می باشد، این سیستم دارای سیال در مدار بسته است که برودت را به صورت کنترل شده و با مبدل حرارتی به محیط منتقل می کند و حرارت ایجاد شده در چیلر بواسطه برج خنک کننده به محیط انتقال می یابد.

سیستم فن کویل

قیمت فن کویل | سیستم چیلر تراکمی

از یک فن، در دو نوع روکار و توکار است که باد تولید می کند و یک کویل، از پره آلومینیوم و لوله مسی ایجاد شده است، به طور کلی این سیستم نیز وظیفه کنترل درجه حرارت محیط را بر عهده دارد و جلوگیری کننده از انتقال آلودگی ها بین دو محیط می باشد که استفاده های آن در بیمارستان ها، هتل ها، ساختمان های اداری و مسکونی می باشد.

عملکرد فن کویل و چیلر بدین صورت است که چیلر آب را به زیر صفر درجه رسانده و آب سرد را با پمپ در داخل ساختمان به فن کویل می رساند و با به جریان آمدن آب سرد در کویل با وزیدن هوا بوسیله فن به کویل هوای سرد وارد ساختمان می شود.

قیمت به روز انواع سیستم چیلر

قیمت به روز انواع سیستم چیلر قیمت سیستم چیلر بسته به نوع و مدلی که هر نمونه ای از آن دارد متفاوت می باشد چون این محصول دارای انواع مدل های چیلر تراکمی، جذبی و مینی چیلر بوده که هر کدام مشخصات، ظرفیت و توان مختص به خود را داشته و عملکرد و کاربرد هر یک با دیگری متفاوت می باشد.

قیمت چیلر در بازار بسته به جنس قطعات و مواد بکار رفته در آنها و جنس بدنه متفاوت می باشد مثلا اگر بدنه از جنس استیل یا گالوانیزه باشد مرغوب تر خواهد بود، لذا خریدار باید برندی را تهیه کند که مطابق با استاندارد بوده و دارای گارانتی و خدمات پس از فروش نیز باشد.
آقای بهرامی

من در حوزه تهویه مطبوع مشغول به کار هستم

مجموعه تهویه آران انرژی شما را به خرید بهترین محصولات سیستم های تهویه مطبوع دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید