مجموعه تهویه آران انرژی شما را به خرید بهترین محصولات سیستم های تهویه مطبوع دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید چیلر تراکمی هوا خنک در اندازه های مختلف

چیلر تراکمی هوا خنک به عنوان سیستم سرمایشی ساختمان های مسکونی و اداری و همچنین واحدهای صنعتی استفاده می شود، در خصوص مکانیسم انواع چیلرها باید گفت که همگی آنها بر اساس سیکل تبرید تراکمی کار می کنند و تنها تفاوت در میزان و حجم و فشار مایع تبرید در آنها می باشد، در خصوص خرید چیلر تراکمی هوا خنک در اندازه های مختلف می توانید توسط کارخانه جات تولیدی و نمایندگی های مجاز عرضه و پخش این محصولات در سراسر کشور اقدام نمایید.

خرید چیلر تراکمی هوا خنک در اندازه های مختلف

تهیه چیلر در اندازه های متنوع در کشور

تهیه چیلر در اندازه های متنوع در کشورجهت تهیه انواع چیلر در اندازه های مختلف در کشور می توانید توسط مراکز عرضه و فروش این محصولات به صورت آنلاین و یا حضوری اقدام نمایید. چیلر در دو گونه چیلر تراکمی و چیلر جذبی تولید می شود، در خصوص قیمت چیلر هوا خنک نوع چیلر و اندازه آن حائز اهمیت می باشد.

جهت اطلاع از قیمت ها می توانید از طریق ارتباط با کارشناسان اقدام نمایید. قبل از خرید انواع چیلر خنک کننده به مواردی نظیر اختلاف ظرفیت اسمی و واقعی چیلرها خصوصا با توجه به دمای هوای تابستان در آن منطقه توجه بفرمایید.

انواع کمپرسور چیلر تراکمی

 • گریز از مرکز
 • پیستونی
 • پیچ
 • حلزونی

چیلر تراکمی هوا خنک بر اساس عملکرد

چیلر تراکمی هوا خنک

دستگاه چیلر تراکمی هوایی بر اساس عملکرد یک کندانسور، آب خنک مورد نیاز در کارخانه ها و واحدهای صنعتی را تامین می کند. کندانسور جزء اصلی چیلرهای هوا خنک هستند.

با توجه به این تعریف می‌توان پیش‌بینی کرد که برای کارخانه ها یا کارگاه هایی که با محدودیت فضا مواجه هستند، نصب چیلرهای هوا خنک با چالش‌هایی همراه باشد؛ مگر آنکه فضای مناسبی برای نصب چیلر در نظر در نظر گرفته شود. انتخاب چیلرهای تراکمی هوا خنک یکی از بهترین راهکار ها برای کاربردهای صنعتی و نیمه صنعتی به شمار می رود.

یک چرخه تبرید ساده با استفاده از چرخش فن و حرکت سیال، در چیلر اتفاق می‌افتد. انتقال حرارت میان خنک کننده و آب داخل لوله ها انجام می گیرد. حرارت مبادله شده به محیط اطراف منتقل می گردد. انتقال حرارت و خنک سازی آب، هر دو در داخل چیلر با راندمان بالا انجام می‌شوند.

مزایای چیلرهای تراکمی نسبت به جذبی

چیلر تراکمی هوا خنک

 • قیمت مناسب تر
 • ضریب اطمینان موثر و بالاتر
 • مقدار آب مورد نیاز کمتر
 • عدم آلودگی محیط زیست
 • هزینه تعمیر و نگهداری پایین
 • ابعاد کوچکتر و وزن کمتر

بازار بزرگ فروش چیلر تراکمی هوا خنک در تهران

بازار بزرگ فروش چیلر تراکمی هوا خنکدر تهرانبا ثبت سفارش به تولید کنندگان چیلر تراکمی در تهران می توانید انواع نمونه های چیلر را با ظرفیت های گوناگون مطابق با استانداردهای روز جهانی و قیمتی عالی تهیه جهت استفاده در سرتاسر کشور نمایید. محل نصب دستگاه چیلر تراکمی هوا خنک در در پشت بام های منازل مسکونی و محیط های باز می باشد.

قیمت چیلر هوا خنک در مقایسه با چیلر آبی به سبب ظریف های بیشتری که دارد کمی گرانتر است. مکانیسم عمل چیلرها به طور خلاصه به این گونه است که توسط سیکل تبرید گرمای هوا را از طریق مایع درون خود گرفته و پس از سرد گردن آن را وارد فن یا کویل کرده سپس خارج می سازد.

تعمیر و نگهداری چیلر تراکمی

چیلر تراکمی هوا خنک

یکی از راهکارهایی که به افزایش کارایی چیلر تراکمی در کارخانه کمک می کند انجام بازرسی‌های دوره‌ای، تعمیرات و نگهداری به موقع است. اگر تعمیرات و نگهداری در مدت زمان معین شده برای چیلرها اجرا شود و این کار به طور پیوسته ادامه پیدا کند، کارایی تجهیزات افزایش می یابد. بازرسی کندانسور، اتصالات آب بندی، کنترل سطح مبرد در چیلر و بررسی لوله ها کارهایی هستند که در تعمیرات نگهداری امنیت دارند.

تولید کننده انواع چیلر تراکمی

تولید کننده انواع چیلر تراکمیفرایند طراحی و تولید انواع چیلر تراکمی توسط شرکت های تولید کننده و کارخانه جات سازنده با توجه به نیاز بازار و بنا به درخواست مشتری انجام می گیرد. خرید انواع چیلر تراکمی توسط تولید کنندگان و کارخانه جات سازنده اصلی از مزیت های بیشماری برخوردار است که خرید مستقیم و بدون واسطه با کیفیت و قیمتی استثنایی از مهمترین این مزیت ها به شمار می روند.

از چیلر تهویه هوا بسته به اینکه از چه نوعی باشد و کاربردها و ظرفیت های آن به چه شکل باشد در انواع ساختمان های مسکونی، تجاری و اداری استفاده می شود. انواع چیلر سرمایشی و گرمایشی دارای لوله کشی های آب سرد و گرم هستند که با استفاده از فن و یا کویل دمای محیط را متعدل و مطبوع نگه می دارند.

مزایای چیلر تراکمی

چیلر تراکمی هوا خنک

 • کنترل تمام اتوماتیک
 • پشتیبانی هوشمند کل سیستم
 • راندمان موثر و بالای کاری
 • صرفه جویی در مصرف انرژی
 • نصب آسان
 • کنترل دائم دمای آب
 • مبرد سازگار با محیط زیست

چیلر تراکمی تهویه

چیلر تراکمی هوا خنک

اگر از چیلرهای تراکمی هوا خنک در کارخانه به عنوان بخشی از سیستم تهویه استفاده می کنید حتماً میزان مصرف برق کمپرسور، عملکرد پمپ ها و فن در برج خنک کننده داخل چیلر را باید بازرسی کنید.

چرخه تبرید باید در چیلر بطور کامل انجام شود. اگر در هر یک از قسمت ها به ویژه برج خنک کننده و تجهیزات برقی چیلر اشکالاتی به وجود بیاید، کارایی مصرف برق و مصرف آب در این دستگاه به هم می خورد. نتیجه این برهم خوردگی و بی نظمی، کاهش راندمان عملکرد چیلر است که نتیجه آن در افزایش هزینه‌های ماهانه منعکس می شود. صاحبان کارخانه ها و صنایع با برنامه‌ریزی مناسب برای بازرسی و نگهداری از چیلرهای تراکمی می توانند مشکلات فوق را برطرف کنند.

یکی از مهمترین مزایای نصب چیلرهای تراکمی هوا خنک در کارخانه ها صرفه جویی در بسیاری از هزینه‌ها است. هزینه های نصب و راه اندازی چیلر تراکمی نسبتاً پایین است. این دستگاه ها در طولانی مدت، هزینه های تعمیرات و نگهداری قابل توجهی ندارند و  با نصب این تجهیزات در مصرف آب و انرژی صرفه جویی می شود.

آقای بهرامی

من در حوزه تهویه مطبوع مشغول به کار هستم

مجموعه تهویه آران انرژی شما را به خرید بهترین محصولات سیستم های تهویه مطبوع دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید