مجموعه تهویه آران انرژی شما را به خرید بهترین محصولات سیستم های تهویه مطبوع دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

شرکت تولید کننده اتاق تمیز داروسازی

امروزه، اتاق تمیز داروسازی ، یکی از مهم ترین و با اهمیت ترین صنعت ها به شمار می رود و فرآیند تهیه و تولید دارو ها باید در فضایی کاملا تمیز و استریل شده باشد. از جمله این مکان ها و تجهیزات، کلین روم داروسازی می باشد که با داشتن شرایط لازم، نقش مهمی را در ساخت انواع دارو ها ایفا می کند. شرکت ساخت اتاق تمیز داروسازی، بهترین محصول را با استاندارد های کیفی و بهداشتی تولید می کند.

شرکت تولید کننده اتاق تمیز داروسازی

کلین روم داروسازی چیست؟

کلین روم داروسازی چیست؟ کلین روم داروسازی، در واقع، نوعی هواساز جهت عملیات داروسازی است، که به عنوان یک اتاق کاملا تمیز، استریل شده و الزامی در صنعت داروسازی به شمار می رود. در این اتاقک ها، فیلتر های مخصوصی تعبیه شده است که از ورود هر گونه آلودگی و هوای کثیف جلوگیری های لازم را به عمل می آورد. از طرفی، این فیلتر ها، رطوبت، دما و فشار محیط را در حد معینی و طبق اصول تنظیم می کند. کلین روم ها، برای کاربرد های گوناگونی مورد استفاده قرار می گیرند و از این رو، دارای مدل های متنوعی هستند.

توجه داشته باشید، برای این نمونه از اتاق ها که از حساسیت ویژه ای برخوردارند، برای کنترل هوای فضای داخلی باید از یک سری دستگاه ها و تجهیزات مخصوص استفاده کرد. بنابراین، نمی توان از تهویه ها و هواساز های عمومی استفاده کرد. برای تهیه و ساخت اتاق های داروسازی، باید پارامتر های مهمی را در نظر گرفت و از جهت ساختاری، در شکل ها و ابعاد متنوع به طور ساده و چندوجهی ساخته می شود.

اولین نکته ای که باید در مورد کلین روم داروسازی مدنظر قرار گیرد، این است که نسبت به منابع آلودگی و آلاینده های مخرب آشنایی و آگاهی لازم وجود داشته باشد. از این رو، لازم است که پرسنل، فرآیند های کاری، تجهیزات و سطوح مختلف از هر گونه آلودگی به دور باشند. از دیگر نکاتی که باید به آن توجه کرد، لباس های مورد استفاده توسط پرسنل می باشد، که همیشه تمیز و به دور از هر گونه آلودگی باشند. از این اتاقک ها، در صنایع نظامی، بیمارستانی، فناوری نانو و غیره به طور گسترده استفاده می شود.

هزینه ساخت اتاق تمیز داروسازی

هزینه ساخت اتاق تمیز داروسازی هزینه اتاق تمیز داروسازی و ساخت آن، بر اساس استاندارد های کیفی و نوع دستگاه ها و تجهیزات مورد استفاده در ساخت آن و همچنین، مرغوبیت مورد تایید توسط واحد های کنترل کیفی، مختلف است. در هنگام خرید، حتما مشاوره های لازم را از کارشناسان فعال در زمینه خرید و فروش دریافت نمایید. همچنین، لازم است که در مورد شرایط استفاده و نگهداری از آن، اطلاعات لازم را در اختیار داشته باشید.

آقای بهرامی

من در حوزه تهویه مطبوع مشغول به کار هستم

مجموعه تهویه آران انرژی شما را به خرید بهترین محصولات سیستم های تهویه مطبوع دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید