مجموعه تهویه آران انرژی شما را به خرید بهترین محصولات سیستم های تهویه مطبوع دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش دستگاه تهویه مطبوع صنعتی

سیستم های تهویه مطبوع | چیلر هوایی

فروش دستگاه تهویه مطبوع صنعتی مخصوص ساختمان های تجاری و بخش‌های صنعتی در فروشگاه‌های اینترنتی امکان پذیر می باشد. کار اصلی دستگاه تهویه مطبوع تنظیم رطوبت، دما، حرارت و هوای پاک در محیط های بسته، و همچنین مکان های صنعتی مانند کارخانجات می باشد.تهویه ها در کاهش صدای دستگاه های تولیدی و کیفیت جنس تولید شده نقش موثری دارند.

سیستم های تهویه مطبوع

 

کاربرد دستگاه تهویه مطبوع صنعتی

کاربرد دستگاه تهویه مطبوع صنعتی بیشترین کاربرد دستگاه های تهویه مطبوع صنعتی در کارخانجات و صنایع تولیدی است، که هوای پاک و عاری از هرگونه آلودگی را جایگزین هوای آلوده ناشی از دستگاههای تولیدی می‌کند. در واقع می توان گفت که این تهویه ها به محیط کار سالم که نیاز ضروری برای کارگران است، کمک بسیاری می کند.

عدم استفاده از دستگاه تهویه مطبوع صنعتی روند کار دستگاهها را مختل کرده، و همین چنین مصرف برق، آب و نوع سوخت مصرفی را به حداکثر می رساند. اما قرار دادن یکی از این تهویه های استاندارد در کاهش هزینه های ذکر شده و حتی جلوگیری از خطر آتش سوزی نقش موثری دارد، لذا در بهبود وضعیت مالی نیز کارخانه نقش مهمی دارد.

از دیگر کاربرد این تهویه ها می توان به خنک کردن محیط کار، کاهش ذرات آلوده ی منتشر شده در هوا و کاهش مصرف سوخت در فرایند تولید اشاره کرد. جالب است بدانیم این دستگاه ها قادر به تمیز کردن محیط های آلوده به دودهای سمی، بیماری زا و خطرناک هستند.

تجهیزات تهویه مطبوع

سیستم های تهویه مطبوع

 • روفتاپ پکیج
 • چیلر تراکمی
 • ایرواشر
 • زنت
 • هواساز
 • اگزاست فن
 • بویلر
 • فن کویل
 • اکونوپک
 • یونیت هیتر و …

قیمت دستگاه تهویه مطبوع صنعتی

سیستم های تهویه مطبوع

قیمت تهویه مطبوع صنعتی بسته به منطقه، متراژ محیط بسته، نوع کاربری و نوع محصولی که تولید می شود، متغیر است. فروشگاه های اینترنتی بهترین مکان برای یافتن این تهویه های استاندارد بوده و همچنین قیمت آن به دلیل حذف واسطه ها ارزان تر است.

تهویه مطبوع صنعتی پیشرفته علاوه بر تنظیم دما، حرارت و کاهش آلودگی به ضدعفونی کردن محیط که از اهمیت زیادی هم برخوردار است، کمک شایانی می‌کند. البته بیشترین کاربرد این نوع دستگاهها در مکان‌هایی پزشکی و کارگاه های شیمیایی است.

دستگاههای تهویه که در صنایع تولیدی شیمیایی، پتروشیمی و نفت مورد استفاده قرار می‌گیرند، از پیشرفته ترین و قوی ترین نوع دستگاه های تهویه می باشند.

چند اجزای اصلی تشکیل دهنده یک تهویه مناسب

سیستم های تهویه مطبوع

 1. پمپ: برای پا شش منظم آب
 2. هواکش: برای خارج کردن هوای آلوده از محیط و جایگزین کردن هوای سالم
 3. منبع حرارتی: برای تنظیم دمای مورد نظر در فضای بسته
 4. دستگاه رطوبت هوا: کنترل میزان رطوبت در محیط

تهویه مطبوع در مکان‌های بسته نظیر رستوران‌ها، خوابگاه‌ها، منازل مسکونی، ادارات، بیمارستانها، هتلها، ترمینال ها، کلینیک ها، کارخانه ها و… بسیار پر اهمیت می باشد..

آقای بهرامی

من در حوزه تهویه مطبوع مشغول به کار هستم

مجموعه تهویه آران انرژی شما را به خرید بهترین محصولات سیستم های تهویه مطبوع دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید