مجموعه تهویه آران انرژی شما را به خرید بهترین محصولات سیستم های تهویه مطبوع دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فن کویل مدیا | توزیع عمده بهترین دستگاه فن کویل

فن کویل دیواری

فن کویل مدیا  توضیح عمده بهترین دستگاه فن کویل

به صورت کلی دستگاه فن کویل مدیا وظیفه معادل کردن دمای فضای مورد استفاده را دارد به این صورت که هوای مطبوع را به فضای مورد نظر میدهد که این عملیات از به واسطه ی چیلر(هوای خنک) یا موتورخانه(هوای گرم)انجام میشد.این دستگاه ها به منظور مطبوع سازی هوای ساختمان های مسکونی, تجاری , اداری و… استفاده میشوند.

ساز و کار  انواع کلی این دستگاه ها به این صورت است که:آب سرد در تابستان و فول گرم و آب گرم در زمستان و فصول سرد درون لوله های د دستگاه جریان پیدا میکند و یا فن به وسیله ی تولید جریان هوا و دمیدن آن به سمت لوله ها باعث گرم شدن آن هوا میشوند و آن هوا که به دمای مطلوب رسیده به فضای مورد نظر هدایت میشود  در نتیجه دمای فضا را تحت تاثیر قرار میدهد که با اندازه گیری دمای خرو جی و ورودی دستگاه به صورت خود کار یا دستی میتوان دما را با کاهش یا افزایش دور فن یا فشار اب در لوله های مسی کنترل کرد.لازم به ذکر است که این دستگاه ها به خاطر سادگی کانال کشی  و در دسترس بودن این دستگاه ها برتری نسبی در زمینه های اقتصادی  بر سیستم های هواساز دارند.

فن کویل مدیا | توزیع عمده بهترین دستگاه فن کویل

تولید عمده انواع دستگاه فن کویل

تولید عمده انواع دستگاه فن کویلامروزه شرکت های زیادی دست به تولید عمده  فن کویل که با توجه به موارد مختلف مصرفی فن کویل ها  , انواع و اقسام  خانگی و صنعتی آن را بسته به نیاز مشتری تولید میکنند.

ازین شرکت ها میتوان شرکت مدیا را نام برد که در زمینه تولید فن کویل  فعالیت دارد.

معرفی انواع مختلف دستگاه فن کویل مدیا

معرفی انواع مختلف دستگاه فن کویل مدیا از جمله دستگاه های مختلف فن کویل تولید شده در شرکت مدیا عبارت است از :

فن کویل زمینی مدیا:

این فن کویل های زمینی مدیا در انواع پایه دار و بدون بایه عرضه می شوند که ظرفیت این دستگاه ها چیزی حدود 150تا 900 متر مکعب در دقیقه بوده که هوا را به صورت باد زن و رو به رو زن توضیع میکنند.

فن کویل سقفی توکار مدیا:

این فن کویل های سقفی توکار با ظرفیتی بین 200 تا 1200 متر مکعب در دقیقه عرضه میشنوند که معمولا در درون سقف به صورت مخفی نصب مشوند.

فن کویل کانالی مدیا:

این فن کویل های کانالی مدیا با ظرفیتی بین 800 تا 2200 متر مکعب بر دقیقه عرضه میشوند که به منظور مصارف صنعتی استفاده میشود که نباز به کانال کشی دارند.

فن کویل کاستی چهار طرفه مدیا: 

فن کویل های کاستی در دو نوع معمولی که ظرفبت آن ها بین 600 تا 1500 و کامپکت که ظرفیت آن ها بین  300 تا 500 متر مکعب بر دقیقه است توضیع میشود که معمولا در سقف به کار میروند.

فن کویل کاستی یک طرفه مدیا:

این فن کویل ها کاستی در ظرفیت هایی حدود 300 تا 600 متر مکعب بر دقیقه توزیع می شوند که دارای کمترین سطح دا میباشد.

فن کویل دیواری مدیا:

این فن کویل های دیواری مدیا پر کار برد ترین فن کویل ها هستند که ضرفیت آن ها بین 300 تا 600 متر مکعب در دقیقه است. که بر دیوار نصب میشوند.

نمایندگی فروش انواع محصولات مدیا

نمایندگی فروش انواع محصولات مدیاشرکت مدیا جهت برقراری ارتباط و  سهولت عرضه محصولات نمایندگی هایی در سطح کشور راه اندازی کرده اند جهت کسب اطلاعات بیشتر  از قبیل قیمت خرید فن کویل و قیمت فروش فن کویل  و اطلاعلت دیگر میتوانید با نمایندگی های فروش محصولات مدیا در سراسر کشور در ارتباط باشید. 

قیمت جدید انواع فن کویل های مدیا

قیمت جدید انواع فن کویل های مدیاجهت اطلاع از قیمت های جدید و خرید فن کویل مدیا میتوانید به نمایندگی یا سایت الکترونیک این شرکت مراجعه کنید

برخی از قیمت های فن کویل شرکت مدیا به شرح زیر است :

فن کویل کاستی چهارطرفه کامپکت مدیا   51200000 ریال

فن کویل زمینی مدیا   53120000 ریال 

فن کویل کانالی پر فشار مدیا  95370000 ریال

فن کویل  سقفی توکار   50000000 ریال

فن کویل دیواری مدیا   51900000 ریال

فن کویل سقفی بدون کابین 15500000 ریال

آقای بهرامی

من در حوزه تهویه مطبوع مشغول به کار هستم

مجموعه تهویه آران انرژی شما را به خرید بهترین محصولات سیستم های تهویه مطبوع دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید