تهویه آران انرژی
دوشنبه , بهمن ۷ ۱۳۹۸
خانه - فن کویل مدیا - فن کویل مدیا | توزیع عمده بهترین دستگاه فن کویل

فن کویل مدیا | توزیع عمده بهترین دستگاه فن کویل

فن کویل مدیا  توضیح عمده بهترین دستگاه فن کویل

به صورت کلی دستگاه فن کویل مدیا وظیفه معادل کردن دمای فضای مورد استفاده را دارد به این صورت که هوای مطبوع را به فضای مورد نظر میدهد که این عملیات از به واسطه ی چیلر(هوای خنک) یا موتورخانه(هوای گرم)انجام میشد.این دستگاه ها به منظور مطبوع سازی هوای ساختمان های مسکونی, تجاری , اداری و… استفاده میشوند.

ساز و کار  انواع کلی این دستگاه ها به این صورت است که:آب سرد در تابستان و فول گرم و آب گرم در زمستان و فصول سرد درون لوله های د دستگاه جریان پیدا میکند و یا فن به وسیله ی تولید جریان هوا و دمیدن آن به سمت لوله ها باعث گرم شدن آن هوا میشوند و آن هوا که به دمای مطلوب رسیده به فضای مورد نظر هدایت میشود  در نتیجه دمای فضا را تحت تاثیر قرار میدهد که با اندازه گیری دمای خرو جی و ورودی دستگاه به صورت خود کار یا دستی میتوان دما را با کاهش یا افزایش دور فن یا فشار اب در لوله های مسی کنترل کرد.لازم به ذکر است که این دستگاه ها به خاطر سادگی کانال کشی  و در دسترس بودن این دستگاه ها برتری نسبی در زمینه های اقتصادی  بر سیستم های هواساز دارند.

فن کویل مدیا | توزیع عمده بهترین دستگاه فن کویل

تولید عمده انواع دستگاه فن کویل

تولید عمده انواع دستگاه فن کویلامروزه شرکت های زیادی دست به تولید عمده  فن کویل که با توجه به موارد مختلف مصرفی فن کویل ها  , انواع و اقسام  خانگی و صنعتی آن را بسته به نیاز مشتری تولید میکنند.

ازین شرکت ها میتوان شرکت مدیا را نام برد که در زمینه تولید فن کویل  فعالیت دارد.

معرفی انواع مختلف دستگاه فن کویل مدیا

معرفی انواع مختلف دستگاه فن کویل مدیا از جمله دستگاه های مختلف فن کویل تولید شده در شرکت مدیا عبارت است از :

فن کویل زمینی مدیا:

این فن کویل های زمینی مدیا در انواع پایه دار و بدون بایه عرضه می شوند که ظرفیت این دستگاه ها چیزی حدود ۱۵۰تا ۹۰۰ متر مکعب در دقیقه بوده که هوا را به صورت باد زن و رو به رو زن توضیع میکنند.

فن کویل سقفی توکار مدیا:

این فن کویل های سقفی توکار با ظرفیتی بین ۲۰۰ تا ۱۲۰۰ متر مکعب در دقیقه عرضه میشنوند که معمولا در درون سقف به صورت مخفی نصب مشوند.

فن کویل کانالی مدیا:

این فن کویل های کانالی مدیا با ظرفیتی بین ۸۰۰ تا ۲۲۰۰ متر مکعب بر دقیقه عرضه میشوند که به منظور مصارف صنعتی استفاده میشود که نباز به کانال کشی دارند.

فن کویل کاستی چهار طرفه مدیا: 

فن کویل های کاستی در دو نوع معمولی که ظرفبت آن ها بین ۶۰۰ تا ۱۵۰۰ و کامپکت که ظرفیت آن ها بین  300 تا ۵۰۰ متر مکعب بر دقیقه است توضیع میشود که معمولا در سقف به کار میروند.

فن کویل کاستی یک طرفه مدیا:

این فن کویل ها کاستی در ظرفیت هایی حدود ۳۰۰ تا ۶۰۰ متر مکعب بر دقیقه توزیع می شوند که دارای کمترین سطح دا میباشد.

فن کویل دیواری مدیا:

این فن کویل های دیواری مدیا پر کار برد ترین فن کویل ها هستند که ضرفیت آن ها بین ۳۰۰ تا ۶۰۰ متر مکعب در دقیقه است. که بر دیوار نصب میشوند.

نمایندگی فروش انواع محصولات مدیا

نمایندگی فروش انواع محصولات مدیاشرکت مدیا جهت برقراری ارتباط و  سهولت عرضه محصولات نمایندگی هایی در سطح کشور راه اندازی کرده اند جهت کسب اطلاعات بیشتر  از قبیل قیمت خرید فن کویل و قیمت فروش فن کویل  و اطلاعلت دیگر میتوانید با نمایندگی های فروش محصولات مدیا در سراسر کشور در ارتباط باشید. 

قیمت جدید انواع فن کویل های مدیا

قیمت جدید انواع فن کویل های مدیاجهت اطلاع از قیمت های جدید و خرید فن کویل مدیا میتوانید به نمایندگی یا سایت الکترونیک این شرکت مراجعه کنید

برخی از قیمت های فن کویل شرکت مدیا به شرح زیر است :

فن کویل کاستی چهارطرفه کامپکت مدیا   51200000 ریال

فن کویل زمینی مدیا   53120000 ریال 

فن کویل کانالی پر فشار مدیا  95370000 ریال

فن کویل  سقفی توکار   50000000 ریال

فن کویل دیواری مدیا   51900000 ریال

فن کویل سقفی بدون کابین ۱۵۵۰۰۰۰۰ ریال

جهت کسب اطلاعات بیشتر و خرید با مناسب ترین قیمت و بالاترین بازدهی با ما در ارتباط باشید:

راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120364630
شماره تلفن :02128424854
شماره فکس :02128424417
آدرس کانال: Aranenergyco@
پست الکترونیکی:info@chillerco.ir

پاسخی بگذارید