مجموعه تهویه آران انرژی شما را به خرید بهترین محصولات سیستم های تهویه مطبوع دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت چیلر تراکمی ساراول در بازار ایران

قیمت چیلر تراکمی ساراول

چیلرها همان طور که از اسمشان پیداست دستگاه های خنک کننده ی آب هستند که دارای انواع جذبی و تراکمی هستند. چیلرهای تراکمی نیز به دو نوع آب خنک و هوا خنک تقسیم می شوند. قیمت چیلر تراکمی ساراول براساس عوامل مختلفی مانند ظرفیت تبرید متفاوت است.

قیمت چیلر تراکمی ساراول

چیلر تراکمی و قیمت چیلر تراکمی ساراول

اگر برای سردکردن آب به دنبال راه حلی اساسی هستید، چیلر تراکمی می تواند بهترین گزینه برای شما باشد. چیلر تراکمی ساراول از بهترین مدل های چیلرهای تراکمی محسوب می شود. با ما همراه باشید تا با چیلر تراکمی و قیمت چیلر تراکمی ساراول بیشتر آشنا شوید.

چیلر تراکمی

چیلر ها به طورکلی وظیفه ی گرفتن گرما از آب را براساس سیستم تبرید برعهده دارند. چیلرها به دو دسته ی کلی چیلر تراکمی و چیلر جذبی تقسیم بندی می شوند.

انواع چیلر تراکمی

  1. چیلر تراکمی آب خنک
  2. چیلر تراکمی هوا خنک

قیمت چیلر تراکمی ساراول

سیستم چیلر تراکمی

سیستم کار چیلر تراکمی به این صورت است که گاز مبرد موجود در چیلر برای از دست دادن گرما از آب یا هوا استفاده می کند. چیلر تراکمی آب خنک را در موتور خانه نصب می کنند و نیاز به یک برج خنک کننده دارد در حالی چیلر هوا خنک را در محیط باز مانند پشت بام قرار می دهند. در نوع هوا خنک تعدادی فن برای از بین بردن گرمای مبرد قرار داده می شود. چیلر های تراکمی دارای ظرفیتی معادل ۲ تا ۱۰۰۰ تن تبرید هستند.

اجزای چیلر تراکمی

  1. کمپرسور
  2. شیر انبساط
  3. کندانسور
  4. اواپراتور

قیمت چیلر تراکمی ساراول

مدل های کمپرسور چیلر تراکمی

قسمت کمپرسور یکی از مهم ترین قسمت های چیلر تراکمی محسوب می شود. کمپرسور دارای انواع مختلف اسکرو، اسکرال پیستونی یا همان رفت و برگشتی ، سانتریفیوژی و اسکرال است. انواع چیلرها نیز براساس نوع کمپرسور آن ها نام گذاری و شناخته می شوند مانند چیلری که در آن از کمپرسور اسکرو استفاده شده باشد به عنوان چیلر تراکمی اسکرو شناخته می شود.

چیلر تراکمی ساراول

شرکت ساراول از بزرگ ترین شرکت های تولید چیلر تراکمی می باشد. چیلر تراکمی ساراول برای مناطق مختلف آب و هوایی مناسب بوده و استفاده می شود. این چیلرها دارای مصرف برق بهینه هستند و مصرف انرژی آن ها نسبت به مدل های دیگر بهینه است.

قیمت چیلر تراکمی ساراول

قیمت چیلر تراکمی ساراول

قیمت چیلر تراکمی ساراول برای ظرفیت های مختلف آن، متفاوت است. به عنوان مثال قیمت چیلرهای تراکمی ساراول در ظرفیت ۸۰ تن تبرید بیشتر از ۶۰ تن تبرید است. قیمت چیلر تراکمی آب خنک و هوا خنک نیز با یکدیگر متفاوت است. گاهی اوقات یک سری ویژگی های جدید هم براساس نیاز مشتری به چیلر اضافه می شود که بر قیمت چیلر تراکمی ساراول تاثیر می گذارد. مشتریان گرامی جهت استعلام قیمت چیلر تراکمی ساراول و همچنین خرید انواع چیلر تراکمی می توانند با کارشناسان ما در ارتباط باشند.

آقای بهرامی

من در حوزه تهویه مطبوع مشغول به کار هستم

مجموعه تهویه آران انرژی شما را به خرید بهترین محصولات سیستم های تهویه مطبوع دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید