تهویه آران انرژی
چهارشنبه , اسفند ۷ ۱۳۹۸
خانه - مینی چیلر - مرکز خرید مینی چیلر با کیفیت

مرکز خرید مینی چیلر با کیفیت

مینی چیلرها سرد کننده هایی هستند که با فرستادن آب خنک به فن کویل ها موجب سردشدن فضای خانه ها ی شوند. مینی چیلر ها قادر هستند چند فن کویل را به صورت همزمان خنک کنند.

مینی چیلر چیست؟

مینی چیلر ها در واقع نوعی سرد کنند هستند که قادر هستند به راحتی با سرد کردن آب و پمپاژ آن فضای خانه را سرد کنند و در موارد صنعتی نیز مینی چیلرها قادر خواهند بود آب مورد نیاز کندانسور دستگاه ها را سرد کرده و برای آن ها بفرستند. مینی چیلرهای تراکمی هواخنک از انواع پرکاربرد محسوب می شوند که در آن از برج خنک کننده نیز استفاده نشده است.

درواقع مینی چیلرها هواخنک هستند و بوسیله ی هوا خنک می شوند و در آن ها نیازی به وجود برج خنک کننده و آب وجود ندارد. نکته قابل توجه این است که این محصول نسبت به چیلر ها فضای کم تری را نیز اشغال می کند. چیلر ها به طور کلی دارای انواع زیر صفر و بالای صفر نیز هستند. مینی چیلر ها دارای اجزایی مانند کندانسور، اواپراتور و تابلو برق شده اند.

مینی چیلر

چگونه مینی چیلر می تواند هوای ساختمان ها را خنک نگهدارد؟

در حقیقت مینی چیلر ها با ارسال آب خنک برای فن کویل ها باعث خنک شدن خانه می شوند. از جمله مزیت این مینی چیلرها یا چیلرهای خانگی نسبت به سایر وسایل خنک کننده این است که این محصول قادر است آب خنک را به چند فن کویل به صورت همزمان ارسال کند و آن ها را خنک نگهدارد.

مینی چیلرها چه ویژگی ها برجسته ای دارند؟

مینی چیلرها بین  بین ۳۰۰۰۰ تا ۱۵۰۰۰۰ BTU/hr برابر با ۲٫۵ تا ۱۲٫۵ تن تبرید ظرفیت دارند و برای مکان هایی با مساحتی بالاتر از ۱۵۰ متر، استفاده می شوند. ب استفاده از مینی چیلرها می توان دمای خروجی از هرکدام از کویل را تنظیم کرد و به این ترتیب به عنوان مثال چند اتاق می تواند دمای متفاوتی داشته باشد. باید توجه داششته باشید که بعضی از انواع مینی چیلر ها دارای موتورهای کم صدا هستند که از مزایای آن ها محسوب می شود.

مینی چیلر

مرکز خرید مینی چیلر با کیفیت

مینی چیلرها نیز مانند سایر محصولات انواع متفاوتی دارند، بنابراین بهتر است قبل از خرید در مورد انواع مختلف مینی چیلر و انواعی که برای شما مورد استفاده است، اطلاعاتی بدست آورید و از یک مرکز خرید با کیفیت آن را تهیه کنید. شما می توانید به راحتی با ارتباط با ما و یا از سایت www.chillerinfo.ir  مینی چیلر مورد نیاز خود را با کیفیت بالا تهیه کنید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و خرید با مناسب ترین قیمت و بالاترین بازدهی با ما در ارتباط باشید:

راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120364630
شماره تلفن :02128424854
شماره فکس :02128424417
آدرس کانال: Aranenergyco@
پست الکترونیکی:info@chillerco.ir

مطلب پیشنهادی

مینی چیلر ۸ تن

قیمت مینی چیلر ۸ تن در بازار ایران

مینی چیلر ۸ تن ، قابلیت خنک سازی ۸ تن آب در هر ساعت را …