مجموعه تهویه آران انرژی شما را به خرید بهترین محصولات سیستم های تهویه مطبوع دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید چیلر تراکمی یکپارچه و مزایای آن

چیلر تراکمی یکپارچه

چیلر تراکمی یکپارچه  به سیستمی اطلاق می شود که بر اساس یک سیکل تبرید ساده می تواند آب خنک مورد نیاز برای ساختمان ها را تأمین کند. اگر ظرفیت آب خنک مصرفی در صنعت بسیار بالا باشد از چیلرهای تراکمی آب خنک استفاده می شود اما اگر شرایط هوایی دارای رطوبت بالا باشد می توان از چیلرهای جذبی استفاده کرد.

چیلر تراکمی یکپارچه

انواع چیلر

 1. چیلر تراکمی
 2. چیلر جذبی

چیلر تراکمی یکپارچه

تقریباً همه ما با نامی از سیستم های سرمایشی تراکمی آشنا هستیم و کما بیش با آن سر و کار داشته ایم. چرخه تبرید که در داخل یخچال ها وجود دارد، نمونه‌ای از طرز کار یک سیکل سرمایشی تراکمی است.انواع چیلرهای خنک کننده، فریزرها، کولرهای گازی، آب سردکن ها از سیستم تبرید تراکمی بهره گرفته‌اند. برای تعریف استفاده از چیلر تراکمی یکپارچه باید به طرز کار تمام اجزا و چرخه تبرید سیال و خنک سازی آب اشاره کنیم.

اجزای اصلی یک سیکل تبرید ساده

 1. کمپرسور
 2. کندانسور
 3. اواپراتور
 4. شیر انبساط

انواع کمپرسورها

 • کمپرسور های اسکرال
 • کمپرسورهای اسکرو
 • کمپرسورهای پیستونی
 • کمپرسورهای سانتریفیوژ

انواع چیلر تراکمی

شاید در دنیای صنعت چیلرهای تراکمی، نامی از دو واژه چیلرهای تراکمی آب خنک و هوا خنک شنیده باشید؛ اساس این چیلرها در حقیقت، مجموعه عملکرد چهار جزء اصلی است که در فوق ذکر شده است.انواع چیلر تراکمی یکپارچه برای نصب در شرایط آب و هوایی مختلف شامل هوای گرم و خشک یا هوای مرطوب طراحی شده اند. تنوع شرایط آب و هوایی در مناطق مختلف در حقیقت، علت اصلی ابداع این چیلرها بوده است.

چیلر تراکمی یکپارچه

نسل جدید چیلرهای تراکمی

نسل جدیدی از انواع چیلر تراکمی یکپارچه توانسته است بیش از ۹۰ درصد از نیازهای صنعتی و ساختمانی را در بخش تبرید فراهم کند. در حال حاضر، مدل های مختلفی از این چیلرها در بازار وجود دارند.چیلر تراکمی اسکرال، چیلر اسکرو و چیلرهای سانتریفیوژ، محبوب ترین مدل های چیلر های تراکمی یکپارچه هستند. ظرفیت خنک کنندگی تمام این چیلرها ایده آل بوده و به همین دلیل توجه صنایع مختلف را به خود جلب کرده اند.فناوری های روز دنیا برای طراحی و تولید چیلرهای تراکمی استفاده شده است. همین عوامل در قیمت چیلر تراکمی یکپارچه تاثیر گذار خواهد بود.

خرید چیلر تراکمی یکپارچه

زمانی که تصمیم می گیرید یک چیلر تراکمی خریداری کنید، حتماً باید به مشخصات فنی دستگاه آشنا باشید. مدل دستگاه شما باید با نیاز شما سازگاری داشته باشد.هنگام خرید چیلر دقت داشته باشید که میزان بار مصرفی جریان برق دستگاه شما چقدر است و همچنین توجه کنید که چه زمانی را برای کارکرد، ویژه چیلر تراکمی در نظر گرفته اید.جمله فوق به مفهوم آن است که خرید چیلرهای تراکمی برای مصارف صنعتی باید کیفیت و ظرفیت خنک کنندگی فوق العاده بالاتری داشته باشد، اما چیلرهای آپارتمانی یا خانگی، ظرفیت خنک کنندگی کمتری ارائه می دهند.

جالب است بدانید استانداردهای ساخت چیلر، میزان اعداد و ارقام ثابتی را برای کارکرد چیلر در زمان عملکرد آن تعریف کرده‌اند.محصولات تهویه مطبوع، چیلرهای تراکمی، گرمایشی و سرمایشی و غیره مهمترین محصولات مجموعه تهویه آران انرژی هستند که در راستای تأسیسات ساختمانی در اختیار مشتریان قرار گرفته اند. بنابراین برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص قیمت چیلر تراکمی می توانید با کارشناسان فروش در این مجموعه تماس حاصل کنید.

مزایای چیلر تراکمی یکپارچه

استفاده از چیلر تراکمی یکپارچه برای بسیاری از پروژه های اداری، مسکونی و تجاری، بهترین انتخاب است. این تجهیزات از لحاظ اقتصادی مقرون به صرفه هستند و هزینه های اضافی که در ساختمان ایجاد می شود را حذف می کنند.بدنه چیلرها از مواد اولیه مقاوم ساخته شده اند؛ بنابراین در شرایط دمایی و فشاری مختلف، مقاومت خوبی دارند. حتی اگر رطوبت هوا بیشتر از حد معمول باشد، چیلرهای تراکمی استحکام خود را از دست نمی‌دهند.

چیلر تراکمی یکپارچه

ظهور چیلرهای جذبی

طبق بررسی هایی که در کاربردهای چیلر تراکمی یکپارچه ارائه شد، عملکرد این دستگاه ها در حالتی که رطوبت موجود به شرایط بسیار بحرانی نزدیک شود با محدودیت زیادی مواجه می گردد؛ در نتیجه تلاش برای ساخت چیلرهای جذبی هوایی شروع شد. چیلرهای جذبی، چیلرهایی هستند که با کندانسور آبی و برج خنک کننده کار می کنند.

چیلر تراکمی یکپارچه

پارامترهای قیمت چیلر تراکمی یکپارچه

 1. ظرفیت خنک کنندگی دستگاه
 2. جنس قطعات
 3. مدل چیلر
 4. برند شرکت سازنده
آقای بهرامی

من در حوزه تهویه مطبوع مشغول به کار هستم

مجموعه تهویه آران انرژی شما را به خرید بهترین محصولات سیستم های تهویه مطبوع دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید