مجموعه تهویه آران انرژی شما را به خرید بهترین محصولات سیستم های تهویه مطبوع دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت چیلر تراکمی 20 تن از کارخانه

چیلر تراکمی 20 تن

چیلر تراکمی 20 تن ، سیستم هایی هستند که قابلیت خنک سازی آب مورد نیاز و همچنین تهویه بهینه برای واحدهای صنعتی و مسکونی را ارائه داده اند. ظرفیت خنک سازی آب در این چیلرها، مدل دستگاه و امکانات آن، عواملی هستند که در قیمت چیلر تراکمی تأثیر دارند. برای خرید چیلر تراکمی آب خنک و چیلرهای هوا خنک می توانید با مجموعه تهویه آران انرژی تماس حاصل نمایید.

چیلر تراکمی 20 تن

انواع چیلر تراکمی

چیلر تراکمی 20 تن

 • چیلر سانتریفیوژ
 • چیلر اسکرال
 • چیلر اسکرو
 • چیلر پیستونی

چیلر تراکمی 20 تن

طراحی ویژه برای چیلرهای تراکمی 20 تن موجب شده است این محصولات در طول سال های اخیر به محبوب ترین تجهیزات خنک کننده آب برای ساختمان های مسکونی و کسب و کارها با وسعت محدودتر تبدیل شوند. خرید و فروش انواع چیلر بیشتر از چهل سال است که این فناوری را در اختیار ساختمان ها قرار داده است.

میزان عرضه و تقاضا و همچنین تولید چیلر تراکمی و سایر انواع چیلرهای موجود در بازار بر قیمت چیلرهای تراکمی تاثیر می گذارد.در همین راستا  تمام کارخانه های  تولید کننده انواع چیلر تراکمی سعی دارند آخرین فناوری های روز دنیا را در کنار استانداردهای این صنعت به کار گیرند تا محصولات مرغوب ‌تر به مشتریان عرضه کنند. قیمت چیلر تراکمی 20 تن بسته به برند سازنده و اجزای به کار رفته در داخل این تجهیزات، متفاوت است.

چیلر تراکمی 20 تن

نصب چیلر تراکمی

 • ابعاد انواع چیلر 20 تن در مقایسه با چیلرهای صنعتی، کوچک تر است، اما ملاحظات و اقدامات لازم باید برای نصب آنها به طور کامل فراهم شود.
 • توجه به ظرفیت کمتر این چیلرهای تراکمی، استفاده از آنها برای خانه های مسکونی و کارخانه های کوچک تر توصیه می‌شود.
 • هنگام نصب به محل مناسب که عموماً در بخش تاسیسات ساختمان در نظر گرفته می شود توجه داشته باشید.
 • در نظر گرفتن محل مجزا برای نصب چیلر و همچنین سیم کشی برق برای چیلر، اهمیت ویژه ‌ای دارد.
 • به عنوان سیستم یکپارچه خنک سازی آب، بسیاری از مشکلات راه اندازی خطوط خنک‌ سازی گرانقیمت را برطرف می سازند.
 • زمانی که چیلر را خریداری می کنید خدمات نصب و پشتیبانی به صورت کامل به شما ارائه می شود.

بهترین مدل چیلر تراکمی

چیلر تراکمی 20 تن

برای این که بهترین مدل چیلر تراکمی در بازار را خریداری کنید، باید تمام برند ها را بررسی کرده و مشخصات فنی آنها را در یک قسمت کنار یکدیگر یادداشت نمایید. با یک مقایسه اجمالی از امکاناتی که هر چیلر فراهم ساخته است به راحتی قادر خواهید بود دستگاه مناسب را خریداری کنید. اگر در انتخاب چیلرهای تراکمی تجربه ای ندارید کارشناسان ما در آران انرژی راهنمای شما خواهند بود.

پارامترهای خرید چیلر 20 تن

چیلر تراکمی 20 تن
ACD Systems Digital Imaging

از آنجا که نوآوری و طراحی محصولات  صنعتی مبتنی بر انواع چیلر تراکمی، هدف اصلی تولید کنندگان و سازندگان سیستم های خنک کننده صنعتی می باشد، فناوری ها و استانداردهای روز دنیا برای تولید چیلر 20 تن نیز به کار گرفته شده است. این تجهیزات دارای قابلیت ها و ویژگی های منحصر به فرد و اختصاصی هستند که با عنوان مشخصات فنی چیلرهای تراکمی با ظرفیت خنک کنندگی ۲۰ تن عنوان می شوند.

همانطور که می دانید ظرفیت انواع چیلرها بر حسب میزان تبرید در هر ساعت مشخص می شود، بنابراین زمانی که می ‌خواهیم محصول چیلر 20 تن را معرفی کنیم منظور این است که این دستگاه قادر است در یک ساعت، 20 تن آب خنک را با راندمان بالا در اختیار واحدهای مصرفی قرار دهد.طراحی و تولید انواع چیلرهای تراکمی با ظرفیت 20 تن به این مسئله توجه شده است که نوسانات دمایی در داخل چیلر به چه صورت است.

چیلر تراکمی 20 تن

مزایای چیلر تراکمی 20 تن

 • این چیلرها، انعطاف پذیر و در دسترس هستند.
 • برای انواع چیلر تراکمی، صرفه جویی در برق و تنظیمات ولتاژ به راحتی امکان پذیر خواهد بود.
 • امکان استفاده از این دستگاه برای ساختمان مسکونی و صنعتی از طریق مشاوره وجود دارد.
 • وزن سبک تر و سهولت در نصب و راه اندازی
 • قابل کنترل و تنظیم
 • زمانی که یک نقص کوچک برای چیلرها اتفاق بیفتد، اپراتور یا تعمیرکار به راحتی به قسمت های داخل چیلر دسترسی دارد.

خرید چیلر تراکمی

چیلر تراکمی 20 تن

برخی از انواع چیلر تراکمی 20 تن موجود در بازار دارای یک سری ویژگی های کاربردی و قابلیت های متفاوت هستند؛ برخی از برندهای بازار بر اساس تکنولوژی های پیشرفته تولید شده اند؛ برخی از محصولات نیز برای کاربردهای صنعتی به صورت سفارشی سازی قابل طراحی هستند.آنچه در خرید چیلر هوایی و آبی اهمیت دارد سازگار بودن دستگاه با نیاز ساختمان است. ولتاژ برق چیلر تراکمی باید با منبع انرژی ساختمان سازگاری داشته باشد. زمانی که قصد خرید این تجهیزات را دارید، درباره تمام جزئیات با کارشناسان فروش صحبت کنید. این کار به شما کمک می کند تا بودجه مالی خود را بهتر مدیریت کنید و در همین راستا، بهترین محصول را خریداری نمایید.

چیلر تراکمی 20 تن

ظرفیت(تن تبرید)قیمت چیلر تراکمیظرفیت(تن تبرید)قیمت چیلر تراکمی
80استعلام شود5استعلام شود
100استعلام شود10استعلام شود
120استعلام شود15استعلام شود
150استعلام شود20استعلام شود
180استعلام شود30استعلام شود
200استعلام شود40استعلام شود
300استعلام شود50استعلام شود
320استعلام شود60استعلام شود

ظرفیت چیلر

چیلر تراکمی 20 تن

برخی از مراجع تولیدکننده چیلرهای تراکمی عنوان کرده ‌اند که عملکرد چیلر در دماهای کمتر از ۵۰ درجه فارنهایت ممکن است ظرفیت چیلر را کاهش دهد. حداقل دمای مناسب که برای این سیستم ها توصیه شده است، در زمانی که خنک کننده یک گلایکول باشد، حدود ۴۸ درجه فارنهایت می باشد. مشخصاتی که در این قسمت عنوان کردیم به طور مثال برای برخی از برندهای چیلر 20 تن عنوان شده اند. اگر ظرفیت خنک کنندگی یا مایع خنک کننده تغییر پیدا کند، قطعاً شرایط دمایی متغیر خواهد بود.

پارامترهای قیمت چیلر تراکمی 20 تن

 1. برند سازنده دستگاه
 2. اجزای به کار رفته
 3. نوع کندانسور
 4. نوسانات ارزی
آقای بهرامی

من در حوزه تهویه مطبوع مشغول به کار هستم

مجموعه تهویه آران انرژی شما را به خرید بهترین محصولات سیستم های تهویه مطبوع دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید