مجموعه تهویه آران انرژی شما را به خرید بهترین محصولات سیستم های تهویه مطبوع دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

نمایندگی فروش یونیت هیتر آبگرم آذر نسیم

یونیت هیتر آبگرم آذر نسیم

یونیت هیتر آبگرم آذر نسیم با کویل مسی با توجه به گرمای فوق العاده جهت گرم کردن فضاهای بزرگ بسیار برجسته می باشد و ارائه این سیستم به صورت مستقیم سبب شده تا علاوه بر خرید محصولی با کیفیت اصلی، آن را با قیمت مناسب خریداری کنید و بتوانید از آن برای گرمایش بهینه و صرفه جویی در مصرف انرژی بهره بگیرید.

یونیت هیتر آبگرم آذر نسیم

یونیت هیتر آبگرم (کلاسیک):

یونیت هیتر آبگرم  سیستمی است که از آن برای گرم کردن فضاهای بزرگ نظیر سالن سرپوشیده، سالن‌ کارخانجات و … استفاده می‌شود. یونیت هیترها از نظر نحوه قرار گرفتن دارای انواع دیواری,سقفی و صنعتی بوده و در پروژه هایی که دارای موتورخانه مرکزی (آب گرم یا بخار) باشند , مورد استفاده قرار می گیرند.

ویژگی ها یونیت هیتر آذر نسیم

  • عدم نیاز به سیستم گرمایشی مستقل
  • داشتن قدرت حرارتی زیاد
  • جاگیری کمتر مخصوصا در مدلهای دیواری و سقفی
  • توزیع بهتر هوای گرم
  • سرعت زیاد در گرم کردن فضا
  • قابلیت نصب و پرتاب هوا بصورت افقی و عمودی

یونیت هیتر آبگرم آذر نسیم

مشخصات فنی و نصب یونیت هیتر آبگرم آذر نسیم

  • پس از ورود آبگرم یا بخار بعنوان سیال ناقل انرژی به کویل های فین دار یونیت هیتر ، هوا از میان مجموعه کویل و فین ها عبور کرده ، گرم شده و سپس توسط فن آکسیال یا پروانه ای یونیت هیتر به جلو رانده می شود و موجب گرم نمودن هوای محل نصب می گردد.
  • عملکرد روشن یا خاموش و حتی تغییر دور موتور فن دمنده هوای گرم یونیت هیتر ها توسط ترموستات نصب شده در ارتفاع 140 سانتی متر از کف و به دور از جریان هوای گرم یونیت هیتر و یا تابش مستقیم نور آفتاب تنظیم می گردد.

یونیت هیتر آبگرم آذر نسیم

  • میزان پرتاب باد و حجم هوای خروجی در یونیت هیتر ها نیز بر اساس ظرفیت و قدرت موتور آنها متفاوت است ولی بطور معمول می توان قدرت پرتاب باد و ایجاد گرمایش موثر در فضای روبروی هر یونیت هیتر را از 8 تا 20 متر در نظر گرفت
  • برای نصب دستگاه یونیت هیتر آبگرم آذر نسیم ،با استفاده از پروفایل و نبشی ، استراکچر باید به صورت دیواری ساخته شود. حداقل فاصله نصب یونیت هیتر اذر نسیم از کف تمام شده در ارتفاع 2.5 تا 3.5 متری ( بر اساس ظرفیت یونیت هیتر و ارتفاع محل نصب ) می باشد.

فروش یونیت هیتر آذر نسیم

در این سایت مرجع مشتریان عزیز می توانند با استعلام قیمت و مقایسه نرخ آن نسبت به سایر فروشندگان و نمایندگان، مناسب ترین قیمت را با توجه به برند معتبر و گارانتی ممتاز بیابند. امید است با عنایت به فروش از درب کارخانه همراه با استانداردهای روز دنیا و قیمت مناسب انواع سیستم های تهویه مطبوع سرمایشی و گرمایشی باکیفیت و تحویل در محل پروژه،حس خوب خرید بهینه و هوشمند را از نظر مشتریان گرامی کسب کنیم.

آقای بهرامی

من در حوزه تهویه مطبوع مشغول به کار هستم

مجموعه تهویه آران انرژی شما را به خرید بهترین محصولات سیستم های تهویه مطبوع دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید