مجموعه تهویه آران انرژی شما را به خرید بهترین محصولات سیستم های تهویه مطبوع دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

عرضه مستقیم برج خنک کننده در همدان

قیمت برج خنک کننده چیلر

تولید و عرضه مستقیم برج خنک کننده در همدان یکی از خدماتی است که مجموعه تهویه آران انرژی برای مشتریان خود در نظر گرفته است. برج های خنک کننده به منظور تامین آب خنک برای واحدهای صنعتی و بازیابی حرارت در نظر گرفته شده اند. با خرید و نصب برج های خنک کننده در نیروگاه ها، پالایشگاه ها و واحدهای تولید مواد شیمیایی، در مصرف آب صرفه جویی شده و هزینه های انرژی کاهش پیدا می‌کند.

برج خنک کننده در همدان

برج خنک کننده چیست

برج خنک کننده (cooling tower) یکی از تجهیزات صنعتی است که بر اساس بازیابی حرارت عمل می کند. برج های خنک کننده یا کولینگ تاور برای تامین آب خنک برای قسمت های مختلف در صنایع به کار می رود.

عملکرد کولینگ تاور

اساس عملکرد کولینگ تاور بر مبنای روش های انتقال حرارت می باشد. گسترده ترین برج های خنک کننده، برج های مرتفع با کیفیت بسیار بالا هستند که در صنایع نفت و گاز، پالایشگاه های مواد شیمیایی و مواد نفتی و نیروگاه ها به کار می روند. مشاوره فروش برج خنک کننده یکی از مهمترین خدماتی است که در مجموعه آران انرژی به مشتریان ارائه می گردد.

برج خنک کننده در همدان

 انواع برج خنک کننده بر اساس عملکرد

 • برج های خنک کننده طبیعی
 • برج های خنک کننده القایی

شرح برج خنک کننده بر اساس عملکرد

بر اساس نوع عملکرد برج های خنک کننده به دو دسته برج های خنک کننده طبیعی و برج های القایی دسته بندی می شوند. اساس عملکرد این تجهیزات، تامین آب خنک است. در این تجهیزات، ارتفاع برج می‌تواند حدود ۲۰۰ متر با  قطر حدود ۱۰۰ متر باشد؛ اکثر های برج های خنک کننده با ارتفاع بیشتر از ۴۰ متر، قطری معادل ۸۰ متر دارند.

برج خنک کننده در همدان

برج خنک کننده در نیروگاه

این تجهیزات به عنوان ملزومات اصلی برای طرح‌های نیروگاه های هسته ای محسوب می شوند، چرا که بسیاری از واکنش های هسته‌ای با درجه حرارت فوق العاده بالا نیاز به تامین آب خنک و بازیابی حرارت در واکنش های شیمیایی دارند. به عبارت ساده‌تر، انجام فرایندهای صنعتی بدون برج خنک کننده بسیار دشوار و غیر ممکن خواهد بود.

پارامترهای انتخاب دستگاه

 1. دبی آب در گردش
 2. دمای آب ورودی
 3. دمای مرطوب محیط
 4. دمای آب خروجی

برج خنک کننده در همدان

مزایای خرید برج خنک کننده

مجموعه آران انرژی خدمات فروش برج خنک کننده را برای مشتریان در مناطق مختلف ارائه می دهد. خرید برج خنک کننده در همدان با قیمت مناسب به صورت عرضه مستقیم امکان پذیر است. انواع برج های خنک کننده با جریان همسو و غیر همسو با ظرفیت خنک کنندگی متفاوت، قابل نصب در صنایع هستند. یکی دیگر از مزایای خرید برج خنک کننده در همدان، استفاده از تجهیزاتی است که در مصرف آب صرفه جویی کرده و موجب بازیابی حرارت تا حجم قابل توجهی می شود.

عوامل تاثیرگذار در قیمت برج خنک کننده

 • تجهیزات به کار رفته
 • جنس برج خنک کننده
 • نوع جریان سیالات
 • ظرفیت دستگاه
 • نوع کاربری

برج خنک کننده در همدان

روش های انتقال حرارت در برج کننده

 1. برج خنک کننده خشک
 2. برج خنک کننده تر یا طرح جریان باز
 3. برج خنک کننده جریان بسته

برج خنک کننده خشک

در این روش، انتقال حرارت میان سطح مایع و سطح هوای محیط در دو فضای مجزا انجام می گیرد. این مکانیسم را در مبدل های حرارتی مشاهده کرده‌اید.

برج خنک کننده تر یا طرح جریان باز

در انتقال حرارت در برج خنک کننده با جریان باز، اساس عملکرد بر مبنای خنک کنندگی و تبخیر است. حرارت میان آب و هوا منتقل شده و گرما به صورت بخار از برج خارج می شود.

برج خنک کننده جریان بسته

روش انتقال حرارت در برج های جریان بسته به صورت یک مسیر عبوری دوگانه سیال از طریق لوله ها است؛ سپس آب به وسیله نازل ها به محفظه اسپری می شود و فن ها عمل خنک کنندگی را انجام می دهند.

مشخصات فنی برج خنک کننده فایبرگلاس

 • بدنه از جنس فایبرگلاس
 • پکینگ از جنس PVC یا PP
 • لوله های ارسال ککنده سیال از جنس PVC یا پلی اتلین فشار قوی
 • الکتروموتور از برند معتبر در دنیا
 • انتقال دور  و قدرت از موتور به فن به صورت کوپل مستقیم
 • در سایزهای بزرگ انتقال دور  و قدرت از موتور به فن به صورت تسمه ای BELT DRIVE

برج خنک کننده در همدان

فروش برج خنک کننده در همدان

قیمت برج خنک کننده با توجه به پارامترهای ذکر شده مشخص می گردد.فروش در این سایت اختصاصی سیستم های تهویه مطبوع با توجه به تولید و عرضه مستقیم همراه با گارانتی معتبر و خدمات پس از فروش بسیار اقتصادی و مقرون به صرفه می باشد.مشتریان گرامی جهت استعلام قیمت برج خنک کننده در همدان و شهرهای دیگر و همچنین خرید انواع کولینگ تاور می توانند با کارشناسان ما در ارتباط باشند.

آقای بهرامی

من در حوزه تهویه مطبوع مشغول به کار هستم

مجموعه تهویه آران انرژی شما را به خرید بهترین محصولات سیستم های تهویه مطبوع دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید